Salon Fryzjerski Mirage Mirosława Szmaj

Kalisz

Opinie o Salon Fryzjerski Mirage Mirosława Szmaj

Niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam tego "salonu". Chciałam przyciemnić kolor włosów o dwa tony a wyszłam w jakieś dziwnej szarości na głowie - to po pierwsze. Po drugie nie chciałam ścinać włosów tylko je pocieniować, a pani jak dorwała się do nożyczek to skróciła mi je do ucha z tylu a z przodu zostawiła takie jak miałam (nie widziałam co się dzieje z tyłu mojej głowy) Po trzecie i chyba najgorsze - szanowna pani fryzjerka stwierdziła ze nie ma już czasu na mnie i wypuściła mnie do domu w lekko podsuszonych włosach (bo niby "cieniować " trzeba na sucho). Nie wysuszyła ich dokładnie, o wyciągnięciu na szczotkę mogłam zapomnieć a o wyprostowaniu to już w ogóle nie było mowy!!!! Do domu wróciłam w gorszym stanie niż z niego wyszłam. Cenowo też mnie powaliła na kolana. Tak więc szczerze NIE POLECAM, OMIJAJCIE TEN "SALON" SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o Salon Fryzjerski Mirage Mirosława Szmaj - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Fryzjerski Mirage Mirosława Szmaj