YKK Poland Sp. z o.o.

Mszczonów

Opinie o YKK Poland Sp. z o.o.

Kałach

Nikt tu nikogo nie zmusza do pracy trzeba było się uczyć a teraz wymagania wielkie a w papierach 8 klas a w najlepszym wypadku gimnazjum.Firma Ok kasa na czas Polecam.

Laleczka 24

Masz racje.Placa slaba ,ale zdarzają sie wyjatki .Imprezy bardzo huczne. Na imprezach towazystwo wyluzowane.Nie które dziewczyny impreze pamietaja tylko na poczatku.Nie ma reguły mezatka panna czy w zwiazku.Na imprezach nie maja zadnych zachamowan.Pozniej wracaja do domu jako kochajace kobiety.

Władek
@Laleczka 24 23.11.2017 19:33

Masz racje alkohol taniec sa w stanie kobiecie z glowy zrobic mix.Na ostatniej imprezie zaliczyłem jedna ładna blad niunie.Byla niesamowita sama zaproponowala toalete.Bylo super rozne pozycje.Jak sie dowiedziałem ma faceta.

Kałach
@Władek 15.12.2017 19:59

Biedny Analfabeto żenada to co ty wypisujesz jakie to dla ciebie szczęście że za marzenia nie karzą pustaku.

Pies

Ja pracuje w tej firmie i masz racje jest tam kilkanascie osob zamieszanych w pewien biznes to pracownicy ze stażem nawet 15lat. To jest zorganizowana grupa przestepcza. To stali zaufani pracownicy nawet obecni kierownicy.Nikt nawet by po nich sie nie spodziewal takich rzeczy.

Żaba
@Pies 27.09.2017 23:12

Tak.Swego czasu pracowalam w Knaufie w Adamowicach.Biznes zostal skasowany.Tu dziala na tej samej zasadzie.

Papryczka

Masz racje maszyny stare, place slabe ale jak na imprezy szatanowe po hotelach to firma pieniadze ma.Talony swiateczne tez bardzo ubogie[przelew na konto],no bo przecież musi zostac na alkochol.Bylam na kilku takich imprezach w tej firmie to tylko alkochol tance a po alkocholu co te dziewczyny wyprawiaja.Tylko chlopaki maja raj.

Żal

Firma ok pracownicy a raczej zarządzający tzw kierownictwo do (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi nie liczą się z ich zdaniem uważają tylko swoją rację traktują a raczej tersuja ludzi tak by byli jak robole z Japonii za marne grosze pracownicy muszą robić na starych maszynach które są naprawione na złota taśmę albo części wyjęte z innych maszyn a kierownik produkcji to tępy prostak do którego nic nie dociera jedyne wyjście to dać mu w łeb. Ogółem porażka ludzie z tamtąd szybko uciekna bo lepiej nie będzie już jest coraz gorzej

pracownik 24

Masz racje firma kiepska po wzgledem placy dla nowych pracownikow.Ale sa osoby zwykli pracownicy zarabiajacy okolo 3tys.A na magazynie zarabiaja okolo tego ale jeszcze kreca bo im malo.

Operatorka

Firma najmniej płacąca na terenie Mszczonowa. Od kilku lat częsta rotacja pracowników. Kadra zarządzająca pozostawia wiele do życzenia. Beznadziejna papierologia, mobing ze strony zarządzających, poniżanie ludzi. Słabe przekazywanie wiedzy, problem z komunikacją lider pracownik. Regularna wypłata ale najniższa krajowa.

KITEK

Firma jako firma bardzo dobra.Ludzie ktorzy tam pracuja kreca niezłe lody.Fury po 80tysi.Robilem tam za swego czasu.Zwolnili mnie widocznie nie bylem im na reke.Panowie dyrektorzy macie klapki na oczach?

Kris

Firma jak firma, pieniądze wypłacane terminowo,uczciwa.Pracowałem tam prawie 10 lat jako przedstawiciel, firma dobra jedynie do przyuczenia, jako pierwsza praca. Szans rozwoju , awansu etc. brak jakichkolwiek. Poziom załogi typowy dla korporacji -czyli ogólna miernota, wszytko trzeba robić samemu.Dla chcących zarabiać mało , ale pewnie, jak najbardziej do polecenia.

SKUWKA
@Kris 29.02.2016 20:23

Poziom kadry zarządzającej pozostawia również wiele do życzenia. Niektórzy muszą się jeszcze wieleeee nauczyć aby profesjonalnie zarządzać personelem.

Solidna, stabilna firma, pozwalająca na zdobycie doświadczenia i obycia międzynarodowego. Tylko trochę mało płacą.

Twoja wiedza może być drogowskazem na drodze kariery dla wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie YKK Poland Sp. z o.o..

Zostaw opinię o YKK Poland Sp. z o.o. - Mszczonów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YKK Poland Sp. z o.o.