Poltor

Opinie o Poltor

oceny

Masz racje trzeba być facetem i swoje sprawy załatwiać osobiście - zapraszamy:) Tylko jak załatwisz przepustkę...

@oceny 14.11.2018 07:39

Drogi wierny pracowniku jesli uważasz ze potrzebuje przepustki by wysyłać opinie oraz złożyć sprawe do PIP to najwyraźniej maja państwo FALSZYWE INFORMACJE gdyż drodzy panowie w/w sytuację zgłasza Kobieta. Dlatego tez nie wiem o jakich przepustkach państwo mówią. Pozdrawiam i do zobaczenia

Zweryfikowany użytkownik

Uprawnienia uprawnieniami ale zadne z tych slow które mówicie nie maja sensu. Mam film potwierdzający jak to "Wasze" pseudo maszyny budowlane pracują zamiast rzekomych pracowników. Podnosząc ponad 700kg jak nie więcej. Jesli chodzi o sąd możemy sie sądzić lecz wątpię by ta Firma działająca zgodnie z kodeksem pracy wygrała także życzę powodzenia w miesiącu Grudzień lub pod koniec roku zgłaszam sprawę do PIP. Pozdrawiam Moje sugestie dla Poltor: Bez komentarza Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wykorzystywac pracowników brak posiłków zgodnie z kodeksem pracy które powinny byc od 1 listopada do 31Marca

Były

Uprawnienia uprawnieniami. ...ale co to za operator ktory nie potrafi nawet zrobić prostej pracy. Po drugie jeśli chodzi o sąd możemy sie spotkać w PIP mam filmy jak dzwigamy poszczególne rzeczy tymi WASZYMI PSEUDO MASZYNAMI i zobaczymy kto komu będzie płacił

Obecny pracownik

Ja jestem również pracownikiem poltoru i zupełnie nie zgadam się z twoją opinią. Nie tylko dostaję wynagrodzenie, ale także zrobiłem kurs i mam uprawnienia. samochodów i koparek mam poltor tyle, ze nie musisz sam wszystkiego dźwigać:)Jeśli byłaby to prawda, to dlaczego piszesz pod pseudonimem- boi się ewentualnego procesu sądowego ? Jesli masz odwagę- zapraszam do prezesa, sam umówię cię na spotkanie! I jeszcze jedno- jesli nie chcesz pracować twoja sprawa, ale nie pluj na moje miejsca pracy. A może to ty wyleciałeś za pijaństwo, bo jeden z pracowników we wrześniu tak skończył i wszyscy to wiedzą?- to nie ty? chyba nie musisz odpowiadać bo to jest oczywiste. Weż się pracy a nie siedź z na internecie- takli własnie z ciebie pracownik!!!!

Były

Witam. Jestem bylym pracownikiem poltoru. Ludzie uciekajcie stamtąd jak tylko możecie i macie możliwość. Oszukuja na pieniądze wyzysk człowieka jak tylko mozna wiecznie malo i malo wszystko ręcznie ciężary powyzej 150kg na osobę i jeszcze Pretensja ze nieda rady. Olewajcie ta firmę. Pracownicy pijani wracaja dp domu samochodem łącznie z prezesem.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Poltor na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Poltor - Dęblin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltor