counter
2 7 20 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik?

Norbert Nowy wpis

Profesjonalizm i dobre wykonawstwo dały firmie bardzo dobre opinie. Spokojnie mogę polecić pracę bo jest ok.

Wiesław

@nikt Poważnie tak to wygląda? A są w tym wszystkim nadgodziny? Można liczyć na premie?

Elo Nowy wpis
@Wiesław

Nadgodzin nie braknie :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 336 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik?

Anonim
@Pytanie

Podstawa i premia prezent pod choinkę.

Agata

@Assassin a nie ma jakichś szkoleń ,które jeszcze uzupełniająTwoja wiedzę ?

Anonim
@Agata

Są sporadyczne dla nielicznych

Assassin

Praca dobrze płatna jeśli masz fach w ręku, czyli znajomość układów chłodniczych. Godziny pracy nienormowane, płacone za nadgodziny.

Carina96

Praca dla samotnych bez rodzin i dzieci. Pracujesz cały tydzień od świtu do zmierzchu albo nocy. Plus dyżury w weekendy. Zero życia po pracy. Dzieci po miesiącu przestaną cię poznawać. Płaca ok tylko szkoda że minimum na umowie a reszta w kopercie pod stołem. Jeśli jesteś niewolnikiem pracy polecam :)

Assassin
@Carina96

O czym ty piszesz, byłaś pracujesz,serwis ma to do siebie że ma naprawiać a co do godzin nikt do niczego nikogo nie zmusza

Mariusz

Czy można liczyć na jakieś benefity ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Czy " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik praktykuje "luźne piątki"?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Teść

No tak do Puchu na serwisanta jest całkiem niezła pula ofert w dodatku tak jak sam mówisz nie są szalenie wymagające, bywało dużo gorzej na rynku pracy

glajt 3

To firma w której jeżeli pracownik się wykazuje to szef to docenia . Firma o dobrej pozycji na rynku . Szefostwo cały czas dba o jakość usług . Jeżeli chodzi o godziny pracy , jest dużo , ale za wszystkie masz zapłacone . Nikt tu nie jest niewolnikiem bo z szefem idzie się dogadać o wszytko tylko trzeba chcieć .

glajt 2

To firma w której pracownik nie ma praw a jedynie obowiązki.Jesli jesteś zdecydowany być niewolnikiem to polecam.

glajt

Jeśli chodzi o wyposażenie --to samochody są dobrze wyposażone ...ale jeśli chodzi o ilość godzin pracy ... to musisz przygotować się na pracę ze znaczną ilością godzin ... a mimo to możesz nie spełnić oczekiwań pracodawcy ,który wtedy potraktuje cię ....Mimo umówionych kwot --nie zapłaci tyle ..Da tyle ile on uważa ...Czyli jest nieuczciwym pracodawcą --nie robi się z twarzy cholewy --jakieś zasady obowiązują ..Ale jak widać mamy pracodawców którym słoma z butów wystaje .. Jak chcesz robić z tą firmą interesy to wszystko na papier ..

Zostaw merytoryczną opinię o " PUCH " F.U.H Marcin Jerzy Dorozik - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad