Opinie o CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. w Lublin

counter
3 15 24 5 1
BB

Hr w tej firmie to tragedia. Zero kontaktu. po rozmowie rekrutacyjnej nie odpusuja na emaile, nie informuja o decyzji, zero feedbacku. Widełki na stanowisko to tez wielka tajemnica. Firmie polecam zmiane osob odpowiedzialnych za kontakt z kandydatami. Tragedia i zenada.

Tak15Nie1

Mateusz Nowy wpis

Czy można liczyć na zwrot za dojazdy?

Gal Anonim Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca wdrożeniowca? Na jaką pensje można liczyć? Czy dają auto do podróży służbowych?( słyszałem że, nie, co troszkę jest dla mnie nie pojęte, że pracownik wyjeżdżający w teren gonilby swoje auto albo spędzał 13 godzin w pociągu?) z góry dzięki za wszystkie komentarze

nickelback Nowy wpis
@Gal Anonim

Sporo jeździsz po Polsce, to jak dużo i gdzie konkretnie zależy od konkretnego zapotrzebowania, może być 50 km od Lublina a możesz trafić na wdrożenia pod Szczecinem... Z tego co wiem, firma nie oferuje aut służbowych, jeździsz swoim. Paliwo jest oczywiście rozliczane itp., nie wiem jednak jak przy Umowie o pracę wygląda kwestia amortyzacji. Tak czy inaczej, można spróbować.

XAnonym Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.
Kandydat

W jaki sposób CompuGroup Medical Polska przeciwdziała dyskryminacji ze względu na wiek przy zatrudnianiu?

Paweł

A ja mam zupełnie inne zdanie. Dobry pracodawca, fajna atmosfera w pracy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BB

Tak15Nie1

Bart
@BB

To ciekawe, do mnie zadzwonili od razu po wysłaniu cv ;-) pozdrawiam

Tak2Nie1
tnr
@Bart

no na pewno

lg
@BB

do mnie też zadzwonili od razu i rozmowa na poziomie, zarówno merytorycznym jak i kultury osobistej/umiejętności miękkich

Tak1Nie1
Małgorzata
@lg

W takim razie to bardzo dobrze. CompuGroup Medical Polska działa bowiem już od 1995 roku. Czerpie doświadczenie z restrukturyzacji szpitali w USA oraz znajomość specyfiki rodzimego rynku. W 2006 roku dołączyli do holdingu CompGroup Medical, działającego na arenie międzynarodowej. Dzięki ciągłemu rozwojowi uzupełnili ofertę CGM o System Szpitalny oraz System Diagnostyki Obrazowej. Nic zatem dziwnego, że rozmowa z Tobą była przeprowadzona na poziomie merytorycznym. A o jakie stanowisko się ubiegałeś? Powiedz nam coś więcej o swojej sytuacji.

Tak2Nie6
lg
@Małgorzata

Po co ta propaganda jako wstęp do pytania "A o jakie stanowisko się ubiegałeś? Powiedz nam coś więcej o swojej sytuacji" ? Nikogo to nie interesuje to raz, a dwa, że to moja sprawa. Dodam, że niezależnie od decyzji, miałam ją otrzymać w ciągu tygodnia, dwóch. Nie otrzymałam jej więc swoją wcześniejszą opinię o firmie muszę nieco zweryfikować

Tak4Nie

Rozczarowany
@lg

Muszę powiedzieć, że moja opinia podobna. Sama rozmowa bardzo fajna (nawet wydawało mi się, że poszło mi całkiem dobrze) I ja również miałem otrzymać odpowiedź nie zależnie od decyzji. Mija półtorej miesiąca i nic.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 391 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.?

TakNie1
Robert

@KW, wnioskuję z Twojego wpisu, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji między pracownikami. Dodaj więcej informacji na temat dodatkowych bonusów takich jak premie, pakiet socjalny, szkolenia zawodowe. Dzięki Twojej opinii inni użytkownicy forum będą mieli więcej informacji o pracodawcy.

KW

Firma w porządku, fajni ludzie pracują:)

Tak2Nie2
Irek

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

Tak1Nie1

Robert

Czy CompuGroup Medical aktualnie prowadzi nabór nowych pracowników? Ja nie znalazłam, żadnej oferty, ale może ktoś z Was słyszał o prowadzonych rekrutacjach? Czy firma daje możliwość rozwoju, awansu? Może są dodatkowe benefity pozapłacowe? Podzielcie się proszę informacjami jakie posiadacie, w ten sposób możecie pomóc innym osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

TakNie

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Bebe

firma informatyczna która szuka na 1 miesiąc darmowych frajerów??? hehe to lubelszczyzna właśnie

Tak11Nie

uk

ale wyzysk,nie psujcie zawodu nie robcie za darmo

Tak4Nie

Ciekawy

A jak jest z praktykami sa bezpłatne czy płatne?

@
@Ciekawy

Witaj, praktyki w 1 miesiącu (w zasadzie w pierwszych 160h) są bezpłatne, jeśli się w tym czasie przekonamy się że potrafisz pracować samodzielnie i szybko się uczysz to firma oferuje kolejne 2 miesiące praktyk płatnych. Z tych którzy zostają na praktyki płatne rok do roku po praktykach firma zatrudnia około 50-70% osób. Pozdrawiam Pracownik CGM

Tak3Nie

Jak się pracuje w firmie CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

bomberman
@admin

jeśli o rozmowy o praktyki, to jest więcej niż dobrze. atmosfera w firmie luźna, każdy z każdym jest na Ty. pisze się tam głównie w Javie

Zostaw merytoryczną opinię o CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Do Dysa 9