Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska

Dobrzyca

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska

sezonowy

Co roku wracam do pracy na sezon do hortulusa, w tym roku też nie mam wątpliwości. Fajna atmosfera, dobra płaca i do tego normalne godziny pracy. Żaden wyzysk jak to często bywa w pracy nad morzem. Wystarczy trochę chęci do pracy, jak się ich nie ma to wszędzie będzie ciężko ;)

Praktykantka Nika

Zdecydowanie POLECAM! Odbyłam praktyki i myślę, że to miejsce jest idealne do rozwoju i do tego bardzo kreatywne. Firma jest ogromna, co daje możliwość pracy w różnych działach i zdobycia doświadczenia, o którym w innych firmach nie ma mowy. A do tego w Hortulusie PRAKTYKI SĄ PŁATNE, w innych miejscach raczej się to nie zdarza. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW Hortulusa ;)

gość

Chamscy właściciele , wyzwiska , mobbing , traktowanie pracowników jak bydło. Marne stawki i praca w sezonie prawie non stop. Zmarnowane dwa lata . Również nie polecam. Wszyscy zwiedzający zachwyceni ogrodami , szkoda , że nie znają tej firmy od wewnątrz.

stop

Jeśli jesteś ambitny, kreatywny myślisz o swojej przyszłości... to nie absolutnie to miejsce pracy nie jest dla ciebie. Właściciele są pijawkami, obiecują dużo w zamian nic z siebie nie dają. Marne pieniądze brak wolnego czasu i surowe nie ludzkie warunki socjalne. Bardzo zle wspominam czas zmarnowany w tym miejscu. Jeszcze raz odradzam

Hortulustodno

Właścicielka to pasożyt, który cały czas żre i nic z siebie nie daje. Płaca marna, godziny pracy bardzo długie, a o wolnym w sezonie można zapomnieć. Praca we wszystkie weekendy i święta, a wolne tylko w tygodniu i to max 1 dzień. Jeśli uda się oszukać kogoś na kasę, to szefostwo takiej okazji nie przepuści. Niestety jest to miejsce pracy pełne mobbingu i chamstwa. Warto wybrać się tam na spacer i tylko tyle.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska - Dobrzyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe HORTULUS Iwona Bigońska