Opinie o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

samisobie

Nikt tu nikomu zle nie życzy, ale może ktoś w koncu tego DZIADA rozliczy. Za to jak postępuje jak perfidnie niewolnikow wykorzystuje!!!

Mówisz i życzysz żeby się pakował tylko szkoda że przy okazji ok 200 osób też się będzie musiało spakować i zostanie bez pracy. Bardzo Cię pozdrawiam i życzę Ci szczęścia, żeby się Tobie przynajmniej ułożyło wszystko po dobrej myśli i żebyś był/była w stanie zaopiekować się bez zmartwień swoją rodziną i bliskimi.

Podpierdalacz

Coś Ci słabo to wychodzi boś za głup*a rym nie wchodzi. Szkaluj, pisz i nadawaj szukać pracy nie przestawaj. Najpierw kwiecień później maj, bezrobocie tam szukaj. Kryzys jeden kryzys dwa firma stanie nam raz dwa. Bo my takich już nie chcemy co nie robią, walą ściemy A żeś tem*a nie zrozumiesz o głupotach wypisujesz więc zastanów się dziś dziecko kto tu będzie miał już kiepsko.

Lol

Ludzie zastanówcie się najpierw co piszecie, ta platforma jest po to aby uzyskać rzetelne informacje o pracodawcy, a nie wpisywanie wierszyków, obrażanie i przeklinanie. Macie informacje to piszcie, ale w sposób kulturalny dla każdego. Obrażanie ciągle jednego z współwłaścicieli nie jest informacja potrzebną nikomu, napiszcie lepiej o pracy, atmosferze, kwalifikacjach, zarobkach.

P. W.

Tak nowych kierowników będą przyjmować bo jest ich za mało. Niedługo każdy będzie mieć osobistego . Firma porażka.

Podpierdalacz
@P. W.

I niech przyjmują a takie nieudaczniki jak ty które nigdy do niczego nie dojdą będą siedzieć w domu i pier*olic w internetach

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Instalator instalacji elektrycznych - niskoprądowych w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno

Dokładnie. Już przymusowy urlop na montażu. Dla dziewczyn nie ma roboty A magazynierzy po parasolem ochronnym. Ich się na urlopy nie wysyła. Osoby pracują po 3 lata i im się umów nie przedłuża A po okresie próbnym umowy się daje . Taka polityka. Zero poszanowania

na dniówce i popołudniówce wysłali po 1 magazynierze na urlop oraz cała nocka też miała wolne a byli na dwóch zmianach po dwóch, bo lakiernia robiła i ktoś palety z lakierni musi odebrać i dać pod zlecenia oraz je przygotować

Magazynier
@pracownik

To magazynierzy strasznie zarobieni. A podobno nie ma roboty. Haha

Nie polecam

Nie polecaaamm umowy na 3 miesiące i koniec pracy!! Przyjmują żeby wyssac wiedzę której sami nie maja, utrzymują się tylko ci co latają do szefa na skargi codziennie, mobbing na porządku dziennym, kłamstwa i umowy między szefem a jedna z pracownic która ma (bardzo ciekawe za co chyba za bezpodstawne!!! kablowanie lub za trzymanie języka za zębami pracę, z której się nie wywiązuje, ale w oczach szefa pracownik który najwięcej robi bo umie mydlić oczy szefowi)

Polecam
@Nie polecam

Ja po 3 miesiącach dostałem umowę i podwyżkę która mnie bardzo satysfakcjonuje.. Uczyłem się fachu od podstaw i dano mi się go nauczyć, coś sknociłem, brygadzista był wyrozumiały. Szef warunki dobre daje to i ma prawo wymagać od pracownika, za nic pieniędzy nigdzie Ci nie dadzą. A jak masz dwie lewe ręce to staraj się o grupe inwalidzką ;)

Kkkk
@Polecam

To pewnie ty masz dwie lewe, że cię zostawili, albo dajesz sobą pomiatać ahahha

Były

Pracowałam w firmie niestety nie przedłużył mu szef umowy ze względu braku pracy byłam zadowolona i chętnie bym wróciła dobre zarobki a ludzie jak wszędzie zawsze ktoś się znajdzie żeby uprzykrzyc pracę

@Były

Ciekawe że jednym przedłuża umowę A innym mówi że nie ma pracy. Coś tu się nie zgadza.

Były

Tego to nie wiedziałam to coś się nie zgadza

@Były

Tak jest dość ludzi co pracują po 14 lat a zero pojęcia np o komputerze logowaniu sciemniaja wysluguja się innymi żeby tylko dniowka zleciała

Zniewoleni

Nie warto tu aplikować,bo można przedwcześnie wykitowac:(.Bogus to kupe chama,to jest prawdziwa fama!!!A inne o tej firmie dyrdymalki można włożyć sobie między bajki.Takie tego sedno,że to (usunięte przez administratora) jedno!!!

Czy pracownicy Pulsar K. Bogusz sp.j. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kiedyś

A niby kto z kimś????

Nie

Nie ma żadnych integracji, zła atmosfera, ludzie się nie znają po pracy .......

@Nie

Czy są jakieś perspektywy na poprawę sytuacji związanej z relacjami między pracownikami? Pozytywna atmosfera zawsze dobrze wpływa na wyniki w pracy. Daj znać co sądzisz na ten temat, jestem ciekaw.

Qqqqqq

Bogus to (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) w końcu w męczarniach k.u Tt.a.s.i.e i jego (usunięte przez administratora) z lakierni .posmarujcie dobrze od**ty wazelina bo na sucho nie pojedzie Maciusiu

Donosicielka

Nic tu nie da prawdziwych komentarzy usuwanie,bogus byl kutwa i kutwa na zawsze pozostanie!!!Jedyne jego dupki dopieszczenie to do niego na innych donoszenie.Pulsar to kupa złomu,niepotrzebna do niczego nikomu.Ocknij się w końcu chłopie,bo cie ktoś z tego rynku bezpowrotnie wykopie.Takie nieludzkie i nieuczciwe postępowanie zasługuje na podobne tego DZIADA traktowanie!!!

Tak są i jest ich dużo ...

Czarek

Ale firma ma dobrą opinię pracodawcy zgodnie z opiniami pracowników!

Lili

(usunięte przez administratora) gnój kiła i mogiła nie firma . Szef niespełna rozumu kobierzyn czeka pozdro .pamiętaj g.n.o.j.u to jeszcze nie koniec i żebyś zdechł w męczarniach za traktowane ludzi

Ilona

Na stronie firmy umieściła firma ogłoszenie na Specjaliste ds.zarządzania jakością produkcji. Czy wiecie jak wygląda rekrutacja na to stanowisko i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Jonasz

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do narzekania.

Dramat, żal to co tutaj można przeczytać, Widać po latach nic się nie zmieniło w tej "kapitalnej firmie" zarządzanie rodem z Afryki , w Afryce wódz lepiej zarządza swoim ludem.Pozdrawiam zastraszonych ,biednych ludzi którzy zgubili swoje oczy i duszę a co najważniejsze punktwidzenia bo ten punkt narzuca im wspaniała kadra zarządzająca.Szczerze polecam tą pracę dla desperatów albo ślepych na własne wartości, bo tam wartością najważniejsza jest zysk właścicieli i pood***lanie .Warto też zaznaczyć że atmosfera we wspaniałym zakładzie jest bardzo ciężka. Trzeba uważac na to co się mówi i do kogo bo konfidendow "uprzejmie donoszących na ciebie" nie brakuje.Szczegolnym typem wyżej wspomnianego "sprzedawczyka" jest kierownik lakierni i jego dwóch pozal się boże podopiecznych Mateuszkow .którzy kiedy tylko jest okazją nie boją się donieść do szefa , natomiast nie mają na tyle odwagi by szczerze pogadać .czego można się spodziewać od tak zarozumiałych kutafonixow ,którzy myślą że ryjem i zastraszaniem zrobią karierę. Klepać dziobem każdy może ale robić się nie chce co ?

@Tomek

Widać kierownik lakierni komuś szczególnie znalazł za skórę ????

Zaufany
@Tomek

Po wypowiedzi widac jesteś pracownikiem mlodocianym i sam oczekujesz bąbek na choince a to nie przedszkole, wydoroslej i weź sprawy w swoje ręce nigdzie nie jest kolorowo przekonasz się. Ale do tego trzeba dojść samemu. Pracuje bardzo długie lata, nie było łatwo na początku się wdrazyc ale teraz jestem mega zadowolona/y i z wypłaty i ludzi którzy pracują w całej firmie ????Polecam

@Zaufany

Znajdź mi chociaż jedną osobr w firmie która powie mi że jest super . Gwarantuje Ci że się spalisz a tym wpisem strzelasz sobie w kolano bo skoro jesteś wieloletnim pracownikiem to powinieneś doskonale wiedzieć jak firma pulsar manipuluje ludźmi i jaki jest to (usunięte przez administratora)

Zaufany
@Tomek

Znaleźć człowieka który powie ze jest super. To tak jak znaleźć człowieka który nigdy nie narzekał na inne rzeczy, mentalność ludzka jest taka że ludzie narzekali i narzekać będą nigdy wszystkich nie uszczęśliwisz i każdej jednej osobie nie będzie coś pasować.Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, firma traktuje ludzi tak jak oni traktują ja. Przychodzić do pracy i mowic że ma się (wyje**ne) to świadczy o pracodawcy masz rację. Kierownik Lakierni sprzedawczyk? Z mojego punktu widzenia jak na tak młoda osobę bardzo dobrze sobie radzi.

@Zaufany

Radzi ? Wejdź na lakiernie i zobacz jak sobie radzi chodząc , robiąc zdjęcia to każdy głupi potrafi . Ręka rękę myje . Jest największym sprzedawczykiem w firmie. I trzyma się tam tylko i wyłącznie dlatego że rodzinka niejakiego "wielkiego"śmiesznego pana brygadzisty jakoś go w to wciągała a i tak kręcą za plecami żeby go wygryźć hahaha . Uchował się tylko i wyłącznie za to że podpierza ludzi , myśli że wszystkie rozumy pozjadał . Nie tędy droga. Bo reszta pracowników zapitala jak głupie woły a on jeszcze drwi . Żenada

@Tomek

Hmm, tak jak myslałem, jeżeli wnioskujęsz taka opinie musisz mieć lata doświadczenia ile lat pracujesz w firmie Pulsar. B. K? I co więcej możesz powiedzieć o ludziach pracujących tam, jaki dział przypadł ci do gustu najbardziej? Chyba że skończyło się na okresie próbnym ????

@Tomek

Jest sprzedaż jest popyt ????jest popyt jest zysk. Prawidłowy obrót ????

Przegrywam raczej Ty jesteś bo grubo kolidujesz że słownikiem polskim :D ale czego można się spodziewać:D

PMS
@Tomek

Jesteś Kozak?!, umiesz narzekać? , podejdź do Kierownika lakierni i powiedz mu co myślisz, prosto w oczy. Niestety obawiam się że jesteś prze h........em tylko pod przykrywką swojej wyimaginowanej nazwy na portalu, w realu klepiesz go po ramieniu i kiwasz główką na tak, a jak już trzeba było coś powiedzieć oko w oko to pewnie posrał byś gacie !!! Ewidentnie widać , że nie możesz pogodzić się z tym że ktoś mniej więcej w twoim wieku jest kierownikiem i musisz wykonywać jego polecenia. Stękasz gościu jak typowa.... skończ sobie sam. Tak to jest w każdej robocie, że jest ktoś odpowiedzialny za rozdzielanie pracy, a inni wykonują polecenia, nie zmienisz tego!!!. Nie wiem czy jeszcze pracujesz w tej firmie, może spróbuj wystartować z propozycją żeby zostać kierownikiem, spróbuj i wtedy to Ciebie będą nazywać sprzedawczykiem... !!!! - najwyżej Cie zwolnią- ale przecież tak czy tak twierdzisz że robota jest do bani.....!!! Powodzenia Panie @Zaufany.....!!!

@PMS

Nie klepie nikogo po ramieniu ale chętnie klepnąl bym go w twarz w sumie jest takie postury że szybko by poszło hahaha. Hmm może zapytaj czemu owy kierownik nie powie nikomu w twarz co o nim myśli i o jego pracy tylko leci do szefa ? Ciekawe podejście :D czyżby się bał ? Hmm..

PR
@Tomek

Jak taki mądry jesteś i tu kozaczysz to pokaż jaki z Ciebie kozak w rzeczywistości. Podejdź do kierownika, coś mi się wydaje że byś szybko zrezygnował. Mówisz na niego że nie potrafi powiedzieć nikomu prosto w twarz co o nim myśli... Tylko Ty piszą na niego komentarze w sieci i sam nie potrafisz mu tego powiedzieć.

@PR

Hmm po co ? Przecież dobrze wie co każdy pracownik o nim myśli :D klepać morda i plątać się bez potrzeby każdy potrafi :D a robić nie ma komu ehh ten świat zszedł na psy żeby szef miał klapki na oczach i dał kogoś takiego żeby zarządzał ludzimi , nieporozumienie :D kobiety zapieprzaja jak woły a pan wielki kierownik żeby sobie rączek nie ubrudzić nawet jednej skrzynki nie podniesie smutne :) swoją drogą nawet panowie na budowie śmieje się z tego faktu :D a no i zostają jesz panowie M X2 ooo Ci to są wgl rewelka :D byle się nie orobic a zarobić jak ćmy we mgle chodzą :D dzieciaczki drogie otrzasnijcie się wkoncu . Powinniście buty szorować a nie za władze się brać :D pozdo

Ona
@PMS

Stekasz jak typowa co ? W imieniu kobiet wypraszam sobie (usunięte przez administratora) :)

PMS

Nie zawsze stwierdzenie musi kończyć się słowem które ty masz na myśli. Więc nie wiem o co ten bulwers...

Xd

robota, jak robota trzeba się przylożyć, szef docenia pracowników to mi się podoba,wyplata na czas i nie tzw psie pieniądze. Jak dla mnie to w 100 procentach polecam.

Xd

W opiniach niesety jest zawarta prawda. Nie biorą się one z powietrza . Jako wieloetni pracownik dużo widziałem i doświadczyłem przeszedłem przez pół firmy przez różne działy. I niestety nie jest kolorowo jest ciężko w szczegółnie wtedy kiedy jesteś rzucany to tu to tam zmiana stanowiska to tak jakbyś zaczynał prace w innym miejscu . I napięcie oczeujemy ze po 2 miesiącach bedziesz wszystko wiedział i wszystko umiał zrobić i tak było jest i bedzie to jest dla pracownika duże obciążenie tyle co się nauczyleś robić na danym stanowsku a juz masz iść na inne . Nie ma możiwosci powrotu na stare stanowsko , nie zgdzodzisz sie , nie nauczysz to cię wyj*** . I jak tu być pozytywnie nastawionym ? Walka o przetrwanie ay poradzić sobie na stanowisku i nie stracić pracy nie każdy ma takie zdolności ze jest w stanie poradzićsobie na kazdym stanowisku ale szefostwa to c*uj obchodzi osoby które tego nie doświadczyły będą mówić ze firma kolorowa i wszystko cacy. Ale to osobe które pracują na jednym stanowisku cały czas i są starymy wyjadaczami w tym co robią . Rotacja ludzi jest duża przychodzą odchodzą z czasem rotacja się zwiększa i bedzie coraz większa bo warunku sie nie polepszają . Bez logiki jest podejści firmy zwaniania ludzi a potem się zastanawiają kto bedzie robić bo są braki . Zwalnianie jest w tej firmie wrodzone do korzeni . Poniższe opinie są prawdą nie podniecajmy sie ze wypłata w terminie i nie róbmy sztucznej opini bo to jest obowiązek prawny płacić w terminie . A sobót nie ma bo ludzie nie chcieli robić za free. Odbierz sobotę potem za tą sobotę ci wezmą albo zapłącą 20 zł . O jakich pozytwach tu mowa ??? Bądż miłym i pozytywnym bądź taki to jak ludzię obczają że taki jestes to ci do du*py wejdą będą tobą manipulowac i ustawiać tak jak im wygodnie . Trzeba być sku**synem bo inaczej inni cię zjedzą . Nie zapomnijmy jeszcze o Oku saurona które wprawnie patrzy . Dochodzę do wniosku ze w Polsce to i sądy są nie potrzebne Wystarczy Pulsar i mntornik Oko prawde ci powie .

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar K. Bogusz sp.j. - Siedlec

• Jak się pracuje w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulsar K. Bogusz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Pulsar K. Bogusz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • 150
    32-744 Siedlec