Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Pil-Gaz

Piła

Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Pil-Gaz

lalal

Nie polecam tej firmy i zgadzam się z poprzednikiem. Partacze do jednej roboty podchodzą po kilka razy bo nie potrafią zrobić od razu. Po drugie sami pracownicy co tam pracują to narzekają na Szefostwo, ze nie płacą w terminie ze kazali w wielkie mrozy im pracować na dworze bez odpowiedniego ubrania na mrozy.

krawiec277

Firma mim zdaniem nie poważna umawiam się z przedstawicielem firmy na spotkanie na placu budowy na konkretny dzień i godzinę i nikt się nie pojawia ani nie dzwoni , po kolejnym mailu cisza ----- czyli klienta maja w d....

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Pil-Gaz - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Pil-Gaz