Opinie o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HI-Logistics Europe Sp. Z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

prac. - 2013-06-11 12:05:10 ludzie. masakra co sie tam dzieje b.na kolkach. zeby cos zalatwic graniczy z cudem. nie polecam.Ostatnio poleciały 2 osoby. Jednego zwolnili, bo był wcześniej na długim zwolnieniu, a drugi sam się zwolnił. Niedługo i ja sam się zwolnię - mam już tego dosyć.

pracuś

Witam! praca, jak każda ale odkąd w Kątach Wrocławskich jest [usunięte przez moderatora] zrobiło się nieciekawie... tak dłużej się nie da pracować w takich warunkach... [usunięte przez moderatora] ludzi...

prac.

anonimus

Aktualnie Menadżerem w kątach jest Daniel Brzostek Kierownikiem Magazynu został Paweł Łoński. Pan Pelikan rządzi teraz na display-u jako menadżer ;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Planowania Materiałowego
Sunreef Venture S.A.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
kkkk

Firma jest strasznie ale to strasznie chujowa i nie polecam tam iść do tego burdelu bo to jest taki obóz pracy zarabia się tam śmiesznie kasę 1800 brutto lub 1600 brutto to są śmieszne pieniądze ja tam pracuję na tym magazynie o ile można to nazwać magazyn w kątach wrocławskich jebać wszystkich z biura jebanych pedałów

lolo

Witam pracuje w firmie Hi Logistics w kątach wrocławskich i wcale nie polecam tej Firmy bo jest nie warta to jest obus pracy jednym słowem ludzie z biura duża wymagają a sami huja robią ludzie tam zarabiają od 1800 brutto do 1600 brutto to są śmieszne pieniądze nic nie szanują ludzi pomiatają ludzi jak zwykłe Śmieci nie polecam nikomu tej firmy wyjebane na wszystkich kierowników z biura .

nuk

Co muslicie na temat pracy w magazynach Hi Logistics w Katach Wroclawskich ?

byly pracownik :D

fajnie to tam bylo jak byl pantos i nyk :) cisza i spokoj nikt cie nie ganial kazdy robil swoje i bylo dobrze troche ponad rok czasu bylem na tych magazynach ale jak przeniesli mnie na glowny magazyn to zaczela sie masakr trzebylo sie chowac jesli chcialo sie isc zapalic jak mialo sie farta to nikt cie nie zlapal a jak juz ktos cie zlapal i mial dobry dzien to pozbawial cie premi na 1 miesiec a jak nie mial zbyt dobrego dnia to na 3 miesiece . Najgorsi jak dla mnie byli Senior Shift leader a dokladnie[usunięte przez administratora] jak byli stopien nizej to mozna bylo z nimi jeszcze porozmawiac ale jak awansowali to nawet nie dalo sie znimi normalnie porozmawiac jak to sie mowi obrosli strasznie w piurka :) a i jesli chodzi o zarobki na magazynie to nie bylo tak zle zawsze kolo 2 albo troche ponad :)

SZCZERA PRAWDA

WITAM, PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TROCHĘ CZASU I POWIEM SZCZERZE, WARUNKI W PORZĄDKU ALE LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ TO PARODIA.JEŻELI TAM PRACOWAŁEŚ TO SAM WIESZ ŻE TAM KAŻDY CHCE TOBĄ RZĄDZIĆ. W BIURZE TE DZIEWCZYNY FAJNE ALE DŁUGO NIE POPRACUJĄ BO SĄ ZA GRZECZNE ALBO JE RZUCAJĄ NA PANTOS. NAJLEPSZE JEST ŻE TO MADE IN KOREA I TAK PŁACI A POLAK POLAKOWI TAKIE ŚWINIE PODRZUCA ! JAK WYŻEJ KOLEGA NAPISAŁ ŻE LUDZIE BOJĄ SIĘ WYJŚĆ DO TOALETY, MAŁO TEGO ŻE PRACUJESZ ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE TO CIĘ GANIAJĄ ŻE NAWET SPOKOJNIE ZJEŚĆ NIE MOŻNA BO JAKIŚ PALANT Z BIURA SIĘ NIE WYRABIA I CI WKRĘCA ŻE WYSYŁKĘ PILNIE TRZEBA ZROBIĆ. POZDRAWIAM HI-LOGISTICS.

robol2

Nie jest dobrze, można się przyzwyczaić.

Robol

Nie jest tak źle. Można się przyzwyczaić.

krupier

Praca dobra na jakiś czas. Głównie załadunki aut, odbieranie wyrobów gotowych z linii. Co do kadry; do każdego trzeba mieć podejście, nie ukrywam miałem bardziej ucywilizowane kierownictwo. Co do pracy: panuje ogólnopojęta spychologia. Każdy uważa, że robi więcej od innych. Mistrzami w tym jest grupa C. Możliwy jest awans po dłuższym stażu i zaskarbieniu sobie sympatii (usunięte przez administratora). Prywatna opieka medyczna, premia kwartalna, dość duże bony na święta.

były

brak organizacji, zła atmosfera, strach, (usunięte przez administratora) zauważyłem że - Buhahah dokładnie - (usunięte przez administratora) 3 metry mułu!!

konkret

Kolego oglądasz film Ludzie Chudego to tam jest podobnie ludzie (usunięte przez administratora)jeden biega nie wiadomo poco a cała reszta zanim,poszukaj sobie czegoś innego

pytam ponieważ otrzymałem propozycję rozmowy o pracę właśnie w logistyce magazynowej w hi logistics . co możecie napisac więcej ?

konkret

Stary za żadne pieniądze nie warto.....zresztą możesz namierzyć ludzi którzy tam pracowali i napisać do nich na NK ,to ci potwierdzą to co pisze pozdr

witam. Czy ktoś mógłby proszę napisać ile zarabia się w Hi logistics w biurze w logistyce?

xdt

nie polecam,kompletna kicha,szukam innej pracy, zresztą jak większość pracujących.najgorsi są ci z(usunięte przez administratora). Co do kierowników to(usunięte przez administratora),dobrze że nie u mnie na zmianie.

Masz rację kolego oni awansowali z przypadku,ale kiedyś był jeden (usunięte przez administratora)który awansował jako pierwszy z wózkowych, i on był naprawdę inteligentny i rozumny i mówi się do dziś że takiego już nie będzie,a co do załadunków to jest kilkanaście , a liczba wózków codziennie się zmienia bo któryś nawala albo któregoś naprawią.

zapgun

hej, napiszcie coś więcej. pracowaliście w LG, bo podobno mają też magazyn w Kątach? dużo ludzi tam jeździ na wózkach? dużo jest pracy (ile samochodów na zmianę do załadowania/ile wózków)? jak wyglądają nocki i weekendy? będę wdzięczny za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o - Kobierzyce

HI-Logistics Europe Sp. Z o.o