Maciej Duk Se Mi
counter
1 1 22 5 1
Angry Iguana

Drodzy koledzy. Pracuję w Se-Mi od dłuższego czasu. Czytając wasze wpisy zastanawiam się, nad dwiema rzeczami. Mianowicie: 1.warunki zatrudnienia były przedstawione każdemu (przed podpisaniem umowy o pracę). 2.wczytując się w pretęsje i żale zawarte w komentarzach, zastanawiam się, kto was zmusza do pracy w tak nieludzkich warunkach. A może zanim opublikuje się taki wpis, warto by się zastanowić nad sobą, jakością swojej pracy i przyjrzeć się ilości Hejterów na tym forum, porównując to z liczbą zatrudnionych w Se-Mi kierowców (a jest ich ok. 200). Jest was zaledwie garstka. Garstka facetów, którzy boją się powiedzieć pracodawcy wprost co jest nie tak, ukrywając się pod pseudonimami i anonimowo go oczerniając . Teraz czekam na krytykę. Tylko panowie--(usunięte przez administratora) pisząc przedstawcie się. Pozdrawiam.

Tak2Nie10
Angry Iguana

Tak2Nie10
Sssa
@Angry Iguana

Może sam się przedstawisz?

Tak1Nie
Ostrzegajacy Nowy wpis

Dokładnie A wzrosła również dlatego że ludzie się zwalniają bo zostali (usunięte przez administratora) pan Maciuś sie nie przejmuje bo uważa w swojej prywaciarakiej psychozie że ludzie to głupie bydło więc można tym glupszym którzy zostali dowalic więcej punktów pewnie nie Zauważa.... Aporopo Macieju zgubiłeś ten klucz od tej szuflady gdzie trzymasz te 150 CV ???? A może Emilek zgubił? Z resztą sposób w jaki ten pajac przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne od razu świadczy o firmie ;) JESTES LIDEREM NA OLX JESLI CHODZI O WRZUCANIE OGLOSZEN ..... ;)

Tak4Nie
Kandydat na mechanika Nowy wpis
Klient
@Ostrzegajacy

Ja dostałem nawet propozycje przebrania się i montażu po poduszki do Volvo pierwszy raz jako mechanik widziałem taki (usunięte przez administratora) i brak kasy i słowa Emila warunki może spartańskie ale szef w ludzi inwestuje więc w co jak to wygląda ???

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Maciej Duk Se Mi?

TakNie
Marcin Kędzierski Nowy wpis

Pamiętajcie kierowcy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem tam i wydaje mi się że było ok. Piszecie anonimowo pierdoły przestawcie się bądź mężczyzna a nie (usunięte przez administratora) Piszecie o warunkach ale przecież zgodziliście się na takie zasady to nie rozumiem tej pierdologi.

TakNie
AdrianKwasimodddo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Nie wierzę, że ta firma jeszcze istnieje. Czyżby zmienili niepełnosprawnego umysłowo i ruchowo kwazimodo adriana? Przecież to jest firma krzak a ten maciek to żebrak jakich mało. Napodatawiał z 200 porzyczony aut i nie ma nawet żeby za urlopy zapłacić. W normalnym kraju sie takiego idiote szybko kasuje razem z taka pseudo firma.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ostrzegajacy

Pracodawca poobcinał wynagrodzenia bez powiadomienia kierowców o tym grał głupa I tłumaczył sie ze covid to przyczyna gdzie doszło więcej sklepów A podczas epidemii wywiozl raz tyle towaru co normalnie. Auta tragedia niesprawne, strach do nich wsiadać, A co do tras na fresh (usunięte przez administratora) kierowców bo nadal wystawia ogłoszenia że trasy są 5 6 punktów gdzie naprawdę jest ich kilka więcej A ciekaw czy wspomina że po trasie koczujecie pod wyladunkiem żeby zdać puste skrzynki itd. Doszły sklepy w których ręcznie musicie wszystko wnosić paniusiom do sklepu a kasa ta sama co wcześniej Atmosfera tragiczna. Kierownikntransportu nie ma pojęcia o niczym tylko irytuje wszystkich zarówno współpracowników jak i osoby z innych działów ogólnie to ma opinię największego głąba w firmie (rozejrzyj się Emil;)) nie wierzycie jak wyglądają trasy poprosić o ich listę przed zatrudnieniem sami zobaczycie Omijajcie szerokim łukiem gdyż najważniejsze jest to że pieniądze mają sie zgadzać tu ta zasada sie skończyła. Nie warto.

Tak9Nie

Scott Speed

Czym ma być ta opinia? Co za różnica ile wywiozę ton na aucie? Wolę elektrycznym wózkiem zrzucic 36 palet niz rączkami przerzucić 2,5 tony. Eurocash dorzuca punkty i kasę, płacąc przy tym przewoznikom za rozbieranie palet. (usunięte przez administratora)Z wyrazami szacunku.

Tak6Nie4

Maciej

Witam Szanowny Panie nikt Cie nie trzyma w pracy , nie jestesny niewolnikami , Pracuja z Nami ludzie od 14 lat i bez wzgledu na sytuacje nie maja zadnych Problemow . Przyjmiemy kazda opinie , od kazdego ,ktory choc troche ma w sobie cos z mezczyzny i sie przedstawi.

Tak5Nie10
U dzida nie robie
@Maciej

Pracują po 14lat? Bo już do emerytury muszą dociągnąć. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie2
Były kierowca

Praca w tej firmie na początku było nawet spoko, ale później zaczęły się problemy(usunięte przez administratora)

Tak9Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 160 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Maciej Duk Se Mi?

Tak1Nie1
Wielbiciel Jarosława K.

(usunięte przez administratora)Zatrudniajac się w Semi każdy został poinformowany jakie są zasady i skąd te zdziwienie ?Trzeba było na rozmowie kwalifikacyjnej podziękować i nie zawracać (usunięte przez administratora) .

Tak3Nie5
Adrian_1

Każdy ma taką posadkę na jaką zapracował przez jakiś okres pracy. To nie jest moja wina, że niektórzy nie nadają się do pracy. Jak widać, każdy co miesiąc dostaje wynagrodzenie jednym przelewem na konto, nieraz nawet przed czasem. Cóż mogę na to poradzić , że niektórzy chcieliby nic nie robić , za nic nie odpowiadać i brać pieniądze. A takie gadanie, że niedługo kierowcy odejdą, żenada.

TakNie4
Dolomity
@Adrian_1

Co Ty w ogóle piszesz, 5-6 punktów, wyjazdy między 3-5, powroty 11-13, towar na paletach, kierowca nie nosi. Takie było ogłoszenie i tak miała wyglądać praca (pierwsze 5 miesiecy tak było) teraz jest: powroty 12-16, do 13 punktów(w dodatku nie po drodze - logistyka na najniższym poziomie) na każdym sklepie groszek noszenie - tak wnoszenie ręcznie towaru (czasem nawet 4 palety pełne, czasem po schodach). Kierowca ma przypisany samochód, którym jeździ 3 razy w miesiącu ALE ODPOWIADA ZA WSZYSTKIE SZKODY jakie inni kierowcy zrobią na tym aucie. Codzienne tankowanie nawet jak wskazówka nie drgnie - nie to kara 20zl, zle wpiszesz przebieg - kara 20zl spoko gdyby o tym wiedziało więcej kierowców niż tych co się przyjęło chyba 5 czy 6 na początku - reszta 24 była okradana i to bezwiednie bo nie wiesz za co Ci obcinają bo nie ma żadnego wykazu a za błędne zwroty towaru też Cie naliczają i to tak że nie wiesz kiedy i za co. Towar przewraca się na pace conajmniej dwa razy w tygodniu Ukraincy pakują i jest np 2 metrowa paleta postawiona za paletą która ma dwa produkty na sobie - poważnie, wrzucę linki do zdjęć jak odgrzebię i gdzieś zuploaduje. Za towar nie płacisz w tym wypadku ale sprzątasz 6 godzin jak (usunięte przez administratora) Aaaaaaaa no i zapomniałem na bazie po powrocie czekasz 1-2 godziny na rozładunek bo są 2 rampy na ponad 100 samochodów bo jest jeszcze druga firma bliźniacza też ponad 30 aut no i jeszcze towar suchy bez chłodni czyli w sumie ponad 100 aut czeka na zrzucenie pustych palet i pojemników... wracając do semi to jest właśnie druga firma ZUZA i szef tamtej firmy chcial podnieść kierowcą stawki ale że muszą być równe warunki(usunięte przez administratora)

Tak5Nie3
Przemek

Jeśli komuś nie po drodze z chęcią do pracy to pozostaje narzekanie mimo, że firma jest jak najbardziej ok?

Tak1Nie2
Kierowca
@Przemek

Wymień plusy tej pracy ? Czekamy.? Chyba jedyny plus to wypłata na czas na koncie, znaczy się te 1920 zł. Bo reszta w kopercie hehehe .

Tak2Nie1
Kierowca
@Przemek

Wymień plusy tej pracy ? Czekamy.? Chyba jedyny plus to wypłata na czas na koncie(usunięte przez administratora)

Wladeczek

Praca jak każda inna raz lepiej raz gorzej natomiast szef i jego księgowa nadają się do wyrzucania (usunięte przez administratora) z obornika a nie do prowadzenia firmy nie polecam .pozdrowienia dla p.pauliny

Tak4Nie
Pracownik.

No cóż firma żenada. Umowa na płacę minimalną,(usunięte przez administratora)Urlopy sa, ale jest za to mniej do wypłaty. Jeżeli się upomnisz o pieniądze do szefa na drugi dzień masz wypowiedzenie. Masakra. Kiedyś szefunciu zostaniesz sam, o tym marzy większość kierowców.

Tak4Nie2

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Maciej Duk Se Mi w miejscowości Wrocław? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Maciej Duk Se Mi. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Duk Se Mi - Wrocław

Maciej Duk Se Mi