Zajazd Zielony Gościniec

Sarnów

Opinie o Zajazd Zielony Gościniec

hidana

Ciężko polecić gdyż obsługa katastroficzna , być może zbyt dużo gości i w efekcie o wszystko trzeba prosić . Natomiast całą obsługę rekompensuje cudowna zabawa . Ja akurat byłam tam na sylwestra i mimo że mam porównanie to nigdzie jeszcze nie bawiłam się tak dobrze . Dwie sale do zabawy i możliwość wędrówki po między nimi , co kto lubi . Tak że jeżeli gdzie indziej obsługa była szybsza niż moje myśli a tu trzeba było łapać kelnerkę żeby o coś poprosić bo cudownie im wychodziły uniki to jeżeli będą zawsze mieli podwójną orkiestrę z didżejem polecę każdemu. Mam tu jeszcze trochę do ponarzekania bo w ulotce było ciasto firmowe i na osiem osób przy stoliku były tylko dwa kawałki , więc raczej bardzo kiepsko niż kiepsko . Więc najeść się w domu i bawić się tylko tam w ZIELONYM GOŚCIŃCU :)

Zostaw opinię o Zajazd Zielony Gościniec - Sarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zajazd Zielony Gościniec