Opinie o Zajazd Zielony Gościniec w Sarnów

Zajazd Zielony Gościniec
5 2 6 5 1
Maja Nowy wpis

Wiele dobrego czytałam o Zajeździe Zielony Gościniec - ale jako o miejscu wypoczynku (te informacje są dostępne pod tym adresem: http://www.zielony-gosciniec.pl/#! ). Tymczasem bardzo mnie interesują tamtejsze warunki pracy. Może jakiś pracownik tego zajazdu czasami tu zagląda i powie coś a propos zarobków. Czy ostatnio Wasze pensje są większe?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zajazd Zielony Gościniec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Patrycja Nowy wpis

Od wielu lat korzystam z usług Zielonego Gościńca,ponieważ jest smacznie i domowo.Oprócz imprez rodzinnych,okolicznościowych byliśmy kilka razy na Sylwestrze i świetnie się bawiliśmy.W okresie grillowym imprezy zamawiamy w ogrodzie.Szczerze polecam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
AlaMir Nowy wpis

Byłem z żoną raz przejazdem i ostatni raz! Smog w całym lokalu. Nie wietrzone od lat. Powolna i niezbyt obsługa, jedzenie też na dost. Nie polecamy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Hidana

Sylwester minął 2017 / 2018. Robione wszystko żeby wyrwać kasę. Nic nie patrzą na klienta . Nawet nie umieli posadzić nas przy jednym stole. Przyszliśmy w 10 osób i cztery siedziały gdzieś indziej , bo przy naszym stoliku już siedziały jakieś obce osoby . Zrobili dwa stoliki o tym samym numerze , bo jak stwierdziła pani nie zmieścilibyśmy się przy jednym. Osobiście byłam tam trzy razy i nikt mnie nie poinformował ze będę z obcymi ludźmi siedziała a nie ze znajomymi. Najlepszy jest fakt że jak to zgłosiłam że chce siedzieć ze znajomymi to jakiś kelner wyskoczył że to nie jest koncert życzeń i jak chce siedzieć ze znajomymi to powinnam siedzieć im na kolanach . PORAŻKA !!!!! Następnie cudne meni w którym jest kaczka :) i kaczka była jedna na sale i to w całości :) kobieta urwała jej nogi bo nie było nawet czym ją pokroić. ja chwyciłam za skrzydło i jakie było zdziwienie jak mało nie zabrałam całej kaczki :) Jakoś dziś się lepiej bawię niż wczoraj , nie zwróciłam uwagi że to wszystko było aż tak zabawne . Na stołach było co nieco i nie powiem że nie dobre bo nawet smaczne ale wszystkie inne rzeczy były na szwedzkich stołach jeden nawet w przejściu po między salami, Tak że jak ktoś nie chciał iść na inną sale to nawet by tego nie znalazł . Porcje mikroskopijne więc np. tatar to przekąska na raz a nie danie . Jak by nie WSPANIAŁY DIDŻEJ GANDALF do jeden wielki niewypał . Tak że jak ktoś się lubi bawić to didżeja polecam ale na resztę polecam uważać najeść się w domu i czekać bo może towarzystwo też się fajne trafi. No ale czy nie lepiej być pewnym tego za co płacimy i poszukać czegoś prawdziwego gdzie potraktują nas jak klienta a nie że jak już zapłacone to spadaj i siadaj na kolanach . Mój sylwester w tym miejscu był na pewno ostatnim, bo jak widać to raczej powoli uczę się na własnych błędach.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hidana

Ciężko polecić gdyż obsługa katastroficzna , być może zbyt dużo gości i w efekcie o wszystko trzeba prosić . Natomiast całą obsługę rekompensuje cudowna zabawa . Ja akurat byłam tam na sylwestra i mimo że mam porównanie to nigdzie jeszcze nie bawiłam się tak dobrze . Dwie sale do zabawy i możliwość wędrówki po między nimi , co kto lubi . Tak że jeżeli gdzie indziej obsługa była szybsza niż moje myśli a tu trzeba było łapać kelnerkę żeby o coś poprosić bo cudownie im wychodziły uniki to jeżeli będą zawsze mieli podwójną orkiestrę z didżejem polecę każdemu. Mam tu jeszcze trochę do ponarzekania bo w ulotce było ciasto firmowe i na osiem osób przy stoliku były tylko dwa kawałki , więc raczej bardzo kiepsko niż kiepsko . Więc najeść się w domu i bawić się tylko tam w ZIELONYM GOŚCIŃCU :)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Zajazd Zielony Gościniec - Sarnów

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Zajazd Zielony Gościniec