FIRMA PANTERA JERZY JAWORSKI

Opinie o FIRMA PANTERA JERZY JAWORSKI

kindybal

Denis
@kindybal 20.05.2016 19:17
czego sie nie robi dla pieniedzy, fakt wymagaja sporo ale wynagrodzenie w koncu na poziomie wymagan, 3000 pln +...

Hahaha 3k wypłata ty chyba pomyliłeś się z firmami jestem tam pracownikiem (nie ważne którym bo bym został zwolniony) ale takich pieniędzy to jeszcze nie widziałem gdzie pracuje już tam parę dobrych lat więc wkręcić to se możesz. A co do samej firmy to radzę sprawdzać daty ważności na produktach (lub czy wogule są) to do klientów. Dla nowych nie polecam chyba że chcą często słuchać narzekania, ganiania i małego wynagrodzenia. Nie liczcie na bonusy (urodziny,święta,itp.) pochwał brak, zawsze źle ale kto co woli pozdrawiam

meczennik

nie polecam pracy w panterze ,male płace ,duzo pracy ,mobbing,głupi szef,złe warunki pracy,wszystko na nie

Zostaw opinię o FIRMA PANTERA JERZY JAWORSKI - Terespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA PANTERA JERZY JAWORSKI