Opinie o Fleet Center Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fleet Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fleet Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fleet Center Sp. z o.o. w Poznań

Z każdym dniem pracy moje zdanie o tej firmie stawało sie coraz gorsze. Często pojawia się problem z rozliczeniem biletów. Nie bo nie ten typ zniżki. Nie bo bilet dobowy itp. Kolejna kwestia to opłaty za szkody. Firma ani trochę nie jest nastawiona na pracownika. Panuje zasada „nie ten to będzie następny” . Niestety znana jest mi sytuacja gdzie kierowca musiał płacić za uszkodzenie którego nie zrobił. Nikogo nie obchodzą okoliczności powstania szkody. Ktoś ma zapłacić. Nieważne kto.

Hejka, jest teraz taka oferta od spółki na teren Łodzi dla specjalistki ds. wynajmu samochodów. Podane są widełki do 4500 zł, ale czy jest przy tym jakaś prowizja? Chyba umknęła mi w opisie. Oprócz tego na jaki rozwój mogę liczyć? Opisze ktoś rozmowę?

Kamil

Chodzi o to, że w teorii masz stałe godziny pracy. Powiedzmy 9-17. Po godzinach wychodzisz z biura. Prawda jest taka że nie musisz rzekomo być pod telefonem jednak na następny dzień od razu z góry otrzymuje się reprymendę za to że się nie było. A jeśli się jest i rozwiązuje się problemy to nie ma za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia. Podczas rozmowy nie ma o tym nic wspomniane

Adam K

Od miesiąca we Fleet Center, jak na razie jestem bardziej niż zadowolony. super sposób na pracę dostosowaną do studiów dziennych

@Hanna

Nie do końca tak. Jest narzucony cennik dla wszystkich taki sam. I na podstawie tego cennika się pracuje i otrzymuje wynagrodzenie. Np kurs na terenie miasta to x zł, nieważne czy trwał godzinę czy 4 np przez korki. Cennik zmienia się rzadko ale ceny idą w górę jak już. Np 2 - 5 zł na kursie. I to tyle. Nie jest to zależne od pracownika tylko od zarządu

Słuchajcie jak to jest z tymi ustaleniami warunków zatrudnienia podczas rozmowy? czy do dziś już wszystko jasno mówią? W tamtym roku ktoś podkreślił, że nie wszystko było powiedziane a właśnie jest dostępna oferta dla agenta wynajmu. Czy był ktoś z was teraz na rozmowie może? jak teraz jest przeprowadzana, co na niej mówią?

Kamil

Ogólnie wynagrodzenie dają w zależności od "zaangażowania" i wielkości floty. Przygotuj się na to, że jeśli nie będzie miał kto zostać po godzinie 17 w pracy to będziesz miała telefony po swoich godzinach pracy. Nie daj Boże nie odbierzesz lub czegoś nie zrobisz to od razu reprymenda następnego dnia. zastanów się kilka razy zanim podejmiesz współpracę.

@Kamil

Chodzi o osoby z jednego działu? Jest sporządzany jakiś grafik gdy trzeba będzie dłużej zostać? W ogóle z jakich przyczyn trzeba czekać? Na co? Widzę, że na jedna ofertę teraz już zgłosiło się trzech kandydatów. Trudno się dostać? o co pytają na rozmowach?

Kamil

Wiesz co. Chodzi o to, że specjalista zarządza jakby oddziałem. praca 9-17. Jednak góra wymaga żeby oddział pracował do 21-22. i jeśli po 17 nie ma pracownika to telefony bombardują specjalistę/

@Kamil

Czekaj, co. Piszesz, że wymagają pracy do 21ej? Ale, że od tej 9tej? Czyli z tego wynika, że w teorii robisz 12stki czy źle liczę? Bo jeśli tak to jaka kasa z tego spływa? I tak szczerze to często ktoś dzwoni czy to raczej taki dyżur po prostu? Wiem, że piszesz o bombardowaniu, ale czy to nie zależy tez od dnia?

Kamil Nowy wpis

Ogólnie pracuje się 8 godzin. Jednak po godzinach występuje ten właśnie dyżur, który jest niepłatny

@Kamil

Skoro piszesz, że jest niepłatny to nie trzeba na nim tak w sumie być czy źle to rozumiem? Albo tę niepłatność źle zinterpretowałem? Chodzi ci o to, że to płacone jest jak normalne godziny bez nadwyżki %? Na rozmowie o tym mówią czy kiedy?

Kamil Nowy wpis

Michał Fc

Niestety niemiło wspominam czasy spędzone w FC. Pracowałem na kursy. O ile atmosfera w oddziale między pracownikami była na naprawdę fajnym i wysokim poziomie, o tyle o reszcie nie mogę powiedzieć wiele dobrego. Czytając poniższe komentarze sam utożsamiam się z kilkoma sytuacjami. Przede wszystkim problemy z rozliczeniem biletów. Od pewnego czasu na przestrzeni kilku miesięcy bardzo przyjemna praca zamieniła się w uciążliwy obowiązek. Telefony po ustalonych godzinach pracy to rzecz normalna. Najgorsze jest to, że gdy nie odbierasz, bo np jesteś na lodowisku itp. to na następny dzień od rana czeka na ciebie nieprzyjemna rozmowa. zdecydowanie nie polecam

Adam K

@Adam K

No dobra kwartał minął, teraz opowiadaj. Jak obecne warunki ci tutaj leżą i czy po nowym roku były tutaj jakieś zmiany? Ty masz chyba za niski staż, żeby otrzymać podwyżkę? A jaki jest minimalny, żeby móc na nią liczyć?

@Hanna

Nie ma czegoś takiego jak podwyzka wynagrodzenia. Działa się tylko według odgórnie narzuconego przez zarząd cennika, który jest taki dam dla wszystkich oddziałów i bardzo rzadko jest zmieniany. Nieważne ile pracujesz, podlegasz pod ten sam cennik Pozdrowionka

@Jacek

Kompletnie nic nigdy nie ruszy i każdy ma tego świadomość? to czy w ogóle efektywność z pracy jest jakkolwiek nadzorowana? to jaki jest minimalny poziom nakładu pracy, żeby móc się dalej zatrudniać ale przy tym nie wysilać skoro piszesz, że to skutku nie da?

@Hanna

Stawki są odgórnie narzucone przez pracodawcę. Każdy w umowie ma załączony cennik. I na podstawie tego wyliczane jest wynagrodzenie. Płacone jest za każdy kurs z osobna. Nie za godziny itp. Tak jak wspomniałem stawki kursów są ustalone przez zarząd i pracownik nie ma wpływu bezpośrednio na ich wysokość.

@Jacek

okej a ten wspomniany cennik to od czego tak konkretnie zależy, że podobno jest tak zmienny? ciekawa jestem czy można robić sobie jakieś prognozy. cena paliwa na to wpływa? i co jaki okres czasu będę wiedzieć, że już inna kwota jest? będzie wyprzedzenie?

@Hanna

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fleet Center Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Maciej Z

Niestety dużo się zmieniło na przestrzeni ostatnich miesięcy. Praca bardzo elastyczna jeśli chodzi o studia dzienne. Jednak często wynagrodzenie nijak ma się do włożonej pracy. Prosty przykład. Jestem dostępny w weekend. Odbieram telefony itp, ale w międzyczasie nie wykonam żadnego zlecenia, bo nie wpadnie żadne na ten dzień, to nie zarobię nic. Zrobienie wynajmu na mieście może zająć czasem i 3 godziny (korki itp) dostanę grosze.

Misiek95

Czy ktoś mógł by powiedzieć jak pracuje się w tej firmie w oddziale Chorzów ? Jaka jest atmosfera w firmie oraz zarobki ? Pozdrawiam

Janek
@Misiek95

Ja polecam, pracowałem na kursy i fajna wypłata wychodzila zawsze. Do tego naprawdę fajna atmosfera i wyrozumiała Manager.

Marianek

Pracowałem przez wakacje jako kierowca/agent wynajmu. Planowałem jeszcze zostać dorywczo ale niestety plan zajęć na uczelni mi to uniemożliwia. Ogólnie polecam bo można sobie dorobić i poznać trochę aut a flota jest spora. Manager oddziału, który jest przełożony m bardzo w porządku

Czy zdarzają się nadgodziny w Fleet Center Sp. z o.o.?

Oczywiście że tak, jednakże płacone jest za zlecenie a nie za godzinę

Weronika
@Tomek

I za każde zlecenie jest płacone tyle samo czy jak to wygląda?

@Weronika

Są osobne stawki dla zleceń w tygodniu jak i dla zleceń w w weekendy. Dodatkowo podstawienia/zwroty mają podzielone stawki ze względu na odległość zlecenia

Franciszek
@Marcin

A mógłbyś podać kwoty za te zlecenia? W weekend jest lepiej płatne czy to nie ma wielkiej różnicy?

Olo
@Franciszek

Nie ma różnicy.

@Olo

Skoro niby nie ma to po co napisał, że są stawki dla powszednich i stawki dla weekendów?

Dawid

Jest różnica, około 10-20 zł za kurs jeśli ten wykonywany jest w weekend

Dawid
@Olo

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd bo różnica jest.

@Dawid

O dziękuję, teraz to widać, że się opłaca. ;) A jeśli chodzi jeszcze o odległość to jest schemat w jakim warunkuje stawkę czy to zależy od sytuacji?

Juan Pablo

Studiuję dziennie i dorabiam we Fleet Center, na okres wakacji pracuję ,,na stałe". Jak na razie super atmosfera, najlepsi w tym wszystkim są ludzie z którymi ma się styczność

@Juan Pablo

Ciekawa jestem na ile na takim "dorabianiu" można tu wyjść?

Polecam pracodawce mimo korona zachował się super względem pracowników !

Michal1
@Michał

Niby w jakim stopniu zachował się w porządku? Ja jestem w plecy przez lenistwo managera ponad 6000 PLN, ponieważ nawet głupiej ustawy nie potrafi przeczytać i przez nich nie dostałem postojowego. Firma jest nielojalna i wyzyskuje pracowników.

Maciej
@Michal1

Również mnie i kolegów pozbawili postojowego uważając, że ono się nam nie należy, a okazało się finalnie, że po prostu są niedoinformowani (tacy tam pracują fachowcy).

@Maciej

Absolutna głupota. Pierwsze postojowe dostawał pracownik na podstawie wniosku do pracodawcy, który składał to w odpowiednim urzędzie, a drugie i trzecie postojowe ja jako pracownik musiałem składać samemu i nie dlatego, że firmie się nie chciało tylko tak to było uregulowane prawnie w Polsce. Nie dostaliście postojowego bo jesteście leniwi i nie potraficie sami nic załatwić, takie pokolenie "DAJ, mi się należy" lub "zrób za mnie". Pozdrawiam, były, zadowolony ze współpracy pracownik.

@Marcin

Bo opinia Marcina jest zgodna z tym jak faktycznie wyglądały wypłaty ,,postojowego", organizowane przez rząd

Jak szefostwo w Fleet Center Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ja pracowałem 2 lata (zmieniłem pracę po ukończeniu studiów) i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wiem, że niektórzy się pewnie ze mną nie zgodzą ale mam wrażenie że osoby które narzekały - można im było zarzucić niejedno

Xyz

Na początku wszystko ładnie, pięknie, ale gdy dochodzi do wynagrodzeń, obcinają ile się da.

Franciszek
@Xyz

To niedobrze. Ale przecież na umowie masz konkretną kwotę zarobków, która została ustalona, więc jak mogą ją obciąć? Chodzi o premię, którą obiecali, a nie dali?

byly prac
@Franciszek

Nie tylko bylypremie obcinają.

Nanana

Dymają na pieniądze wszystkich pracowników. Kierowcy mają przeje***, zapieprzasz od rana do nocy cały miesiąc z weekendami a wypłata 1600zl. Klient coś zrobi na aucie a wina czyja? Kierowcy!!! Firma dziad. Nie polecam!!!!!

MacMac

Przede wszystkim firma jak widać po okresie wpisywania opinii sama sobie je wystawia, a wszystkie które są wystawione w innych datach są negatywne tak więc wiadomo jak się tu pracuje. Fleet (usunięte przez administratora) i wyzyskuje pracowników. Umowa śmieciowa, a przy okazji wypłaty może się okazać, że obetną Ci stawkę bo za dużo zarobiłeś. Udział własny w szkodzie kierowcy-pracownika jest niezgodny z prawem, także kierowcy nie dajcie się na to nabrać. (usunięte przez administratora) Zmieniły się stawki za kursy, które miały oznaczać podwyżkę, a w rzeczywistości jest to duże obcięcie stawek dla kierowców i pracujesz za marne pieniądze. Jak wiele osób tutaj, które rzetelnie wpisują opinie - nie polecam.

Wieniu

Jestem zadowolony, dużo się nauczyłem przez ostatni rok . Polecam !

Władek

@Michał Możesz coś więcej napisać? Warto starać się o pracę?

Zbynio

A przy tym firma z dobrą opinią pracodawcy, więc z całą pewnością dobrze pracując można liczyć na wiele, polecam.

Joker

Czytam te opinie tych pseudo niezadowolonych kierowców i mi się niedobrze robi . Jestem Agentem i znam sporą część kierowców w Polsce widujemy się przy relokacjach i jest super atmosfera , kasa też się zgadza jak się ma chęci do pracy . Nie jest to robota na całe życie ale to stanowisko to dobry start aby się czegoś nauczyć . Polecam pracę we Fleecie , wymagają ale jest w zamian doświadczenie i kasa. Go Go Assistance ! xD

Czy pracodawca Fleet Center Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Yett

Nie , dodatkowo Ci jeszcze utnie kasę i urlop za szkolenia

Werni
@Yett

Yett to organizuje czy nie organizuje? W Twojej odpowiedzi sam sobie zaprzeczyłes

Zostaw merytoryczną opinię o Fleet Center Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fleet Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fleet Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fleet Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fleet Center Sp. z o.o.