Opinie o Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Emma Krystyna Różyc Małgorzata Świątkiewicz- Sobiecka sp.j. w Górzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Emma Krystyna Różyc Małgorzata Świątkiewicz- Sobiecka sp.j., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Emma Krystyna Różyc Małgorzata Świątkiewicz- Sobiecka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Emma Krystyna Różyc Małgorzata Świątkiewicz- Sobiecka sp.j. w Górzno

Dzień dobry, Chcę zaczerpnąć informacji w sprawie firmy. Czy można pracować na 50% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Czy klimat w pracy jest przyjazny? Wyrazy podziękowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Emma Krystyna Różyc Małgorzata Świątkiewicz- Sobiecka sp.j. - Górzno

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Graniczna 10
    08-404 Górzno
  • NIP: 8261993518 KRS: 0000169142

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii