Yo!Sushi

London

Opinie o Yo!Sushi

jgg

anonim - 2008-12-02 08:54:03 Yo!sushi jest siecią restauracji serwujacą potrawy japonskie. Ma wiele swoich punktow m.in. Anglia, Szkocja, Rosja, Irlandia, Dubaj, Kuwejt. Atmosfera w pracy była wspaniała. to sie chyba pozmienialo z ta atmosfera, ale wszystko zalezy od ludzi. praca godna polecenia, bo praca jest stala, a firma nie zwalnia dobrych pracownikow, zarobki od podstawywych 5.73, a realny max to 7.25 dla doswiadczonego i pracowitego supervisora, darmowy lunch, napiwki cash, napiwki z kart. mozna sie wiele nauczyc. polecam. :) a moj oprs jak w nicku :p

Zostaw opinię o Yo!Sushi - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yo!Sushi