Igloo-meat Sokołów

Dębica

Opinie o Igloo-meat Sokołów

jak już pracujesz to na legala i jestes rozliczany z czasu pracy, to zależy co komu odpowiada?

makiok

Hej, a może ktoś się orientuje, czy sa tu umowy o prace, czy to jednak zlecenie/dzieło?

Były

Pracowałem tam dłuższy czas i muszę powiedzieć że z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Akordy coraz wyższe przez co atmosfera w pracy coraz gorsza. Głównie ciśnienie od strony kierownictwa. Wymagania ogromne, a zarobki niskie nawet jak na Dębice. Nie polecam.

gość

potwierdzam. ludzie są tam mili i życzliwi. pomagają kierowcom w załadunku,nie robią problemów. nie to co w Jarosławiu gdzie pracuja same chamy,każdy chce być ważniejszy a ledwo co skończyli zawodówke. ochrona zachowuje sie skandalicznie,poniewierają człowieka. TO JEST SKANDAL!!!!!!!!!!

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili i życzliwi.

Zostaw opinię o Igloo-meat Sokołów - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igloo-meat Sokołów