Opinie o Farbpral Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Farbpral Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Farbpral Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farbpral Sp. z o.o. w Łódź

Jaro

Cały czas dają ogłoszeni, że zatrudnia kierowce, magazyniera i nie wiem jeszcze kogo. Przestrzegam przed tą firmą. Zatrudniają na najniższą krajową, nie ma co marzyć o podwyżce... Firma jak to mówią jej pracownicy nikogo się nie boi. Robią co chcą, umowy nie można się doprosić....Nie polecam

Rexi

Alaina ty masz bardzo wybujałą wyobraźnię:-) znam minimum kilka osób, które zrezygnowało(usunięte przez administratora) A wszystkich, którzy jeszcze zostali serdecznie pozdrawiam i naprawdę współczuję.

Fotograf

Mana, prawdopodobnie w biurze jest troszkę inaczej, ale z tego co zauważyłem to dziewczyny zmieniają się z prędkością kosmiczną, nie polecam zaczynać tu kariery, szkoda tylko czasu, bo zarobki maaaaaaarne

Fotograf

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie wierzycie, sprawdźcie sami:):):)

Pracownik Biurowy

Wydaję mi się że rozmowa przebiegła ok z mojej strony. Raczej tak, bo udało mi się dostać pracę. Na rozmowie zostały mi jasno i konkretnie przedstawione warunki umowy i uważam że zaproponowano mi dobre warunki. Jestem zadowolony.

Czy odpowiadają mi warunki pracy? Czego oczekuje ood pracodawcy?

olek

pozdro, jest dobrze, praca jak praca

ktosiek

Ela whatever, jesteś hejterem i tyle twojego.

Jaga

Ja pracowałam (usunięte przez administratora) odeszłam a teraz żałuje tamtej decyzji - praca jak praca czasem ciężej czasem lżej ale pensja zawsze na czas praca na umowę a nie na czarno warunki socjalne oceniam na wysokim poziomie tak czytam te wasze wpisy i myśle ze bzdury piszecie albo nie wiecie o czym piszecie chyba ze was wyrzucono (usunięte przez administratora) bo takich tez z tego co wiem jest nie mało. Polecam ta firmę pomimo ze już w niej nie pracuje wiem teraz co straciłam.

Wesoła

Widzę Kermit, że mało ci do szczęścia brakuje i satysfakcjonuje cię głodowa pensja:D:D:D

Wesoła

Ja byłam kilka dni-masakra totalna!!!Wynagrodzenie najniższa krajowa. Stanowczo odradzam.

ela

Szkoda nerwów (usunięte przez administratora)

bambus

Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna ever! Pod wzgledem profesjonalizmu oczywiscie :) 2 panie, jedna powiedziala jedno zdanie o firmie, druga zadala 2 krotkie pytania i koniec. Panie obiecywaly skontaktowac w okreslonym czasie i nawet nie zadzwonily podziekowac za udzial w rekrutacji i poinformowac o zatrudnieniu kogos innego, co wydaje sie byc oczywiste w przypadku ''wyzszych'' stanowisk. (usunięte przez administratora)

ciekawy

jak wyglądają zarobki/czy praca trwa 8h i jak wyglądają weekendy

krys.

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Szkoda nerwów.

Ludzie którzy pisza ze jest tam dobrze sa na wyzszych stołkach a co niestety nie idzie w parze z pieniedzmi (usunięte przez administratora).Nie polecam W 100% Ci co tam siedzą sa poprostu (usunięte przez administratora)

Fajna atmosfera mili ludzie polecam.

Polecam w 10000% wszystko ok

Ziomal

Polecam w 100%

Ciacho

Pracuje(usunięte przez administratora) od ponad dwóch lat jak tu przychodziłem nie myślałem że będzie aż tak to wyglądało na plus oczywiście ogromny postęp oczywiście ja polecam na 10000%

Per Man

Polecam firmę pracuję tu już jakiś spory czas i wszystko jest ok warunki z dnia na dzien sa coraz lepsze . Pozdro(usunięte przez administratora)

Do Beti chyba nie pracowałaś nigdy w tej firmie skoro piszesz takie bzdury firma na bardzo wysokim poziomie z tego co wiem to szef mowil ze mamy najlepszy park maszynowy w europie ja robie juz ponad dwa lata i jestem zadowolony nigdy nikt mnie nie oszukal a kase zawsze dostaje na czas i nie slyszalem o takich rzeczach jak gadasz . Polecam ta firme i nie pozwole by w ten sposob o niej pisac

Zostaw merytoryczną opinię o Farbpral Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farbpral Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farbpral Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farbpral Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Stanisława Przybyszewskiego 176/178
    93-120 Łódź