Opinie o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

nie garbaty anioł

Witam serdecznie. Miałem okazję pracować u tego pracodawcy - nie polecam!! Brak szacunku dla pracowników ze strony TS, a o AN nie wspomnę. Ta pani zazwyczaj z "fochem" przychodzi do pracy i lepiej nie mieć odmiennego zdania - a to przecież vice-prezes ( oczywiście na papierze to Product Manager). Ustawiła się, zero odpowiedzialności za to pełna władza. Najgorzej mają handlowcy i osoby bezpośrednio podległe pod prezesa oraz te które mają styczność z panią AN. Jak pracownik ma problem to woli iść do prezesa aniżeli do pani AN - tutaj pełna jazda, wrzaski i wyzwiska- u prezesa albo się uda albo nie. Żeby nie było, prezes również nie jest święty, dla niego najważniejsza jest kasa -zero szacunku dla człowieka. Pierwsze wrażenie jest OK ale im dłużej pracujesz to masz okazję poznać te najgorsze strony człowieka. To tyle, może się przyda komuś moja opinia, a to że jest to grupa Konig Stahl nie świadczy o kulturze człowieka. Wystarczy przeanalizować rotację na kluczowych stanowiskach. Wieczna jest AN no i oczywiście TS. Drax - mam nadzieję, że jesteś świadom tego co piszesz, jeżeli tu pracujesz to posłuchaj ludzi, którzy pracują 8 i więcej niż 8 godzin. Czasami można pracować ciężko 8 godzin - ważna jest atmosfera, natomiast w BE jest ciągły stres i poniżanie ludzi. Tyle i aż tyle. Jeśli chodzi o pracowników to są OK.

Drax

Jeśli ktokolwiek przychodzi do pracy w Bogner Edelstahl tylko po to by "odsiedzieć" 8 h to faktycznie może spotkać się z nieprzychylnym nastawieniem ze strony pracodawcy....

to prawda co pisze garbaty anioł

garbaty anioł

Pod żadnym pozorem nie decydujcie się na pracę w Bognerze - jedyny plus to wypłata na czas (trochę lepsza niż minimalna,marże śmieszne), a reszta to atmosfera grozy, wieczna kontrola, wypominanie, ciągła rotacja pracowników, krzyki i grożenie. Chyba o ani jednym byłym pracowniku nie wypowiedzieli się za mojego czasu pozytywnie: wszyscy są ich zdaniem leniuchami, kombinatorami, piją za dużo kawy i zajmują się prywatnymi rozmowami... Jeśli nie jesteś w sytuacji, że "nie masz co do garnka włożyć" - to lepiej zostać bezrobotnym niż tutaj pracować. W 90% to pracownicy sami składają wypowiedzenia. Generalnie beznadziejna atmosfera pracy, dziwne procedury utrudniające pracę i zaściankowa filozofia pracy!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier.

Opinie same nie przychylne -( Czy tej firmie można zaufać ? Czy może wymagania są duże ? a jak wychodzi się z premią liczona od marży ? Może ktoś pomóc ?

Ciekawe, że nikt nie ma odwagi się podpisać pod tymi opiniami.

Kolka

A może po prostu zostają wyrzucani, bo nie sprawdzają się?

Fachowiec

Powiem Ci tak kolego - idź do pracy i sam się przekonaj. Wtedy sam będziesz mógł zweryfikować zamieszczone tu opinie. Aktualnych pracowników z jakimś minimalnym stażem to nie znajdziesz - wszyscy odchodzą po kilku miesiącach.

O jakich stanowiskach pracy dokładnie piszecie. Biuro czy handel w terenie ?

trzykropek

Najgorszemu wrogowi nie życzę. Zgadzam się z przedmówcami,którzy byli na "nie".

Zostaw merytoryczną opinię o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.