Opinie o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Paulina

@Majster, a co chciałbyś zmienić w Bogner Edelstahl Polska Spółka z o.o.?

Wiosna
@Paulina

Pytanie raczej bez dobrej odpowiedzi. Problemem nie są budynki, samochody, produkt, czy wyposażenie biura. Problemem są ludzie i w tym wypadku 2 osoby, które zarządzają tą firmą i przez tyle lat nie nauczyły się, że robić tego zwyczajnie nie umieją, nie mają odpowiedniego charakteru i predyspozycji, już dawno powinni byli usunąć się w cień, a na stołku zostawić kogoś kto potrafi obchodzić się z ludźmi. Mają co chcieli- władza, wszyscy się boją i jest wspaniale od wielu, wielu lat- ludzie przychodzą na kilka m-cy. Ewentualnie bardzo twardzi albo ci pasujący do toksycznej atmosfery ze względu na swój jad w sobie są nieco dłużej. Każdy kto odszedł byle gdzie to odetchnął z ulgą.

Majster

Pomyśleć że już ponad 7 lat jak mnie tam nie ma (dzięki Ci Panie za to), a nic się nie zmieniło... Chyba ta zła karma do Pseudo Zarządu nie chce wrócić....

Kompot

Jak to było?aha, już wiem: nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Było jeszcze tak: karma wraca. Ci którzy myśleli, że swoją pozycję buduje się topiąc innych, sami się topią. Brawo:-) Btw. W firmie, w której przechodzi coś takiego jak nagonka na inne osoby, w firmie, w której nie są ważne pozytywne relacje między ludźmi, integracja i dobra atmosfera nigdy nie będzie dobrze i zespół będzie się sypał. Despotyczne prowadzenie firmy NIGDY się nie uda, to nie czasy na takie działania. Jak to mówią: z niewolnika nie ma pracownika.

Paulina

@Pracownik B.E.P sp.zo.o., a zauważyłeś jakieś plusy pracując w Bogner Edelstahl Polska Spółka z o.o.?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier.
Leszno
Paulina

Może jednak wypowie się jakiś pracownik? Jak Bogner Edelstahl Polska Spółka z o.o. w 2017 roku? ;)

makino

Już nie ma nawet kto opinii dodawać. Wszyscy się pożegnali. Została tylko rodzina. Sami dyrektorzy. Konig chyba też podziękował za współpracę.

Majster

Witam Nowy Rok i nowe nadzieje, co tam w Bognerze słychać?????????????????????

sdf

hmm no cóz jak dla mnie dobra atmosfera jest rzeczą kluczową przecież w firmie nie uważacie ? powinna dopisywać

Fachowiec

No proszę, znowu złe opinie... Pisałem kilka lat temu o tym, jako fachowiec i wielu ludzi nie wierzyło, a temat wraca jak bumerang.... (usunięte przez administratora)

jaca

Opinie kiepskie tutaj, ale każda firma coś ma nie tak. Ja jestem z lubelskiego i jakiś czas temu mignęło mi się ogłoszenie na wschód bodajże łódzkie, mazowieckie, lubelskie i chyba podlaskie. Może poszukam i zaaplikuję bo stale narzędziowe to wąski temat ciężko się dostać, a jak mają dobre ceny to nic tylko sprzedawać. Doświadczenie mam w stalach czarnych i hardkor tu jest dopiero. Rosja, Chiny, Ukrainy i wykłócanie się o każdy grosz.Auta jakieś octavie minimum myślę, bo rejon spory i trochę latania jest.Rotacja spora po opiniach bo może nie płacą tak jak trzeba?

OK

Nie pisz, że poszukiwali product managerów bo jeszcze ktoś z zewnątrz pomyśli, że stanowisko w tej firmie coś znaczy, a tu sami dyrektorzy;)

Mistrz

Czy jak się wchodzi do góry po schodach, to nadal wiszą te dyplomu dla FIRMY FAIRPLAY?????

SPRZĄTACZKA
@Mistrz

Już schodów nie ma jest winda ,

@SPRZĄTACZKA

Nie ważne czy winda czy schody, tylko czy nadal wiszą dyplomy firmy Fair Play? Swoją drogą ciekawe kto im to przyznał???

Pan DP

Doniesiono mi, że mnie ktoś na siłę w coś wplątuje więc pozwolę sobie faktycznie coś napisać...Już dawno Wam powiedziałem, że nie rozumiem jak można cały tydzień do wszystkich się uśmiechać i jednocześnie tutaj na nich smarować próbując wywołać jakąś reakcję np. szefostwa w stosunku do DTH (insynuacje dotyczące czasu pracy, jeżdzenia na kacu, obijania się itd)- wychodzi fałsz i obłuda co niektórych i polecam im zrewidowanie swojego drugiego JA, zaś osobie, która mnie nominowała mogę jedynie powiedzieć pudło- w nowej pracy jestem mocno zajęty, a poza pracą prowadzę udane życie prywatne więc nie mam ani czasu ani ochoty na dopisywanie się tutaj. Mam nadzieję, że uciąłem dyskusję na mój temat. Pozdrawiam

@Pan DP

Doniesiono...? Jednak mimo braku czasu znalazła się chwila żeby poczytać opinie

superB

Ale byków w tej wypowiedzi. Powinno być: niektórym, opinii... Poza tym dalej ortografia kuleje po całości (ą,ę wybiórczo, brak kropki na końcu zdania). Pewnie jakaś tępota manager to pisała. Negatywne wypowiedzi są ultra prawdziwe, aż kryształowe. Nawet nie chce pisać więcej, bo i po co. Dajcie chłopu spokój. Każdy wie jak tam jest, a kto nie wierzy to za jakiś czas się przekona jak drzwi od salki się zamkną. Notabene taki obiekt, a poskąpili na klimatyzację. Co do samej pracy to jak już zdobędziesz klienta to zepsują zamówienie terminem lub jakością obróbki. I będzie to Twoja przedstawicielu wina. Ot taki mały przykład z codzienności.

Widzę ze nie którym to sie nudzi. Zamiast przełożyć sie do pracy to spędzają czas na pisania tych opinie. To chyba Pan DP taki mądry m.in. Nie pracują tu a maja tyle do powiedzenia

kjfjvn,dnx

Potencjalny Pracowniku Bogner Edelstahl, Daruj sobie aplikowanie do tej firmy lub przyjdź do pracy na krótko zanim znajdziesz coś innego. Jest duże prawdopodobieństwo, że Ciebie przyjmą, bo rotacja jest bardzo duża. W firmie Bogner Edelstahl panuje wyjątkowo toksyczna, stresująca atmosfera, nie szanuje się ludzi, kierownictwo nie potrafi zarządzać personelem i komunikować się z pracownikami. Fochy, miny, krzyki i groźby, wytykanie błędów przy wszystkich pracownikach - to formy komunikowania się w firmie Bogner Edelstahl. Pogardzają wszystkimi: swoimi pracownikami, klientami i konkurencją. Chcą konkurować z największymi. Niestety, nie wyszli jeszcze z zaścianka. Wszystkich pracowników uczą zazwyczaj od podstaw, a po odejściu z firmy ludzie ci idą do konkurencji i pracują ze zdwojoną siłą i dużą satysfakcją. Pracujący w tej firmie powinni zażądać sporej podwyżki za to, że mają jeszcze siły i zdrowie pracować w tak ekstremalnych warunkach. Wstyd, wstyd Panie Prezesie na cały Solec Kujawski, Toruń, Bydgoszcz i dalej. Rynek pracy się zmienia i desperatów chcących pracować u Pana będzie ubywało. Twierdzi Pan, że pracownicy robią Panu złą opinię, ale oni mówią wyłącznie prawdę. Wcześniejsze opinie na forum są prawdziwe i nadal aktualne. Warto je sobie odświeżyć.

Wykształcony

Pomyśleć, że już tyle lat tam nie pracuję (dzięki Bogu), a opinie się nie zmieniły. Nadal panuje pani Agn.(którą serdecznie pozdrawiam), a Prezes na to pozwala. Nie polecam tam pracy na żadnym stanowisku.

Lilo

To trudno

Lilo

A czy na środkowy region potrzebują handlowcą? Proszę o informacje

dyrektor

Międzynarodowa grupa??? Żart. Ile podejść i z kim by pan Bogner czego nie robił wszystko leży prędzej czy później. Opinie potwierdzam, gdyż panuje tam atmosfera jak w zamku Draculi. Komu dzisiaj wypiją krew??? Teraz się z tego śmieję, ale były momenty, że człowiek tracił wiarę w siebie. Życzę powodzenia na trudnym rynku i znalezienia gwiazd sprzedaży...

Zostaw merytoryczną opinię o Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 220 ocen.
  • Unii Europejskiej 21
    86-050 Solec Kujawski
  • NIP: 5542076918 KRS: 0000204700

Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.