PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FORNIR BOGDANOWICZ ZOFIA

Włocławek

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FORNIR BOGDANOWICZ ZOFIA

Sec do spr mark.

Firma głównie nastawiona na własny interes, pracownik niczym niewolnik 4,5 ma godzinę umowa dwutygodniowa lipna tak aby był czas w razie kontroli na rejestracje. Jest jeden Bóg który zarabia kokosy wszystko potrafi i bez niego firma nie będzie istnieć jak twierdzi właścicielka, dzięki takiej pozycji bożyszcze okrada właścicielkę za jej przyzwoleniem - nie polecam pracy w tej firmie. Były pracownik

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FORNIR BOGDANOWICZ ZOFIA - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FORNIR BOGDANOWICZ ZOFIA