Pro-Care Sp. z o.o.

Brzeg

Opinie o Pro-Care Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Jola widzę, że jesteś zadowolona z pracy opiekunki. Te rzeczy, które wymieniłaś są na pewno ważne dla wielu osób. Aktualnie nie widzę na stronie rekrutacji. Czy firma Pro-Care Sp. z o.o. szuka nowych opiekunek? Czy z własnego doświadczenia doradziłabyś osobom starającym się o to stanowisko jak zachować się na rekrutacji? Myślę, że znajdą się zainteresowani właśnie takimi informacjami i będą Ci wdzięczni.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Jola widzę, że jesteś zadowolona ze współpracy z firmą Pro-Care. Czy mogłabyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Dużo ludzi może szukać pracy i mogą chcieć przeczytać opinie o tej firmie i warunkach wyjazdu. Prowadzona jest ciągle rekrutacja: http://procare.pl/oferty-pracy-dla-opiekunek-w-niemczech/. Czyli ciągle jest zapotrzebowanie na opiekunki? Czy wszystkie są zadowolone tak jak Ty?

Jola
@Marta 13.09.2017, 14:14

@Marta tutaj jest profil firmy Pro-Care z Brzegu coś Ci się pomyliło z Procare z Warszawy. Ale tak jestem zadowolona. Jak jestem w Niemczech i napisze SMS czy na Facebooku wiadomość żeby do mnie zadzwonili nigdy nie ma problemu. Nie maja ciężkich miejsc co mnie bardzo cieszy, jak powiedziałam że nie chce wstawać w nocy i osoba ma być chodząca to w takie miejsce trafiłam. Jestem osobą palącą i nie wyobrażam sobie żeby ukrywać się i nie palić jak kazano mi we wcześniejszej agencji tutaj mam zlecenie gdzie można palić. Wiem dla osób, które nie palą może to być śmieszne ale ja nie jestem dzieckiem paliłam palić będę więc ukrywać się nie zamierzam. Opiekunki, które palą zrozumieją mnie ???????? Wszystko jest tak jak zostało mi opisane więc jestem zadowolona i nie mam na co narzekać. Pozdrawiam

Jola

Pracuję od ponad pół roku i na chwilę obecną jestem zadowolona, zarobki 1150 Euro na rękę przy komunikatywnej znajomości języka. Jestem zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić innym kobietom szukającym nowej agencji lub rozpoczynającym dopiero karierę opiekunki.

Szukasz pracy?

Magda

Jeśli informacji jest według Ciebie za mało warto po prostu zadzownic i zapytać. Mnie naprawdę udzielili wszystkich informacji, nic nie ukrywali. Jak to mówią: koniec języka za przewodnika.

olek
użytkownik zarejestrowany

Fajnie, że są zniżki dla studentow @tomek, bo przecież studentowi zawsze potrzebne są jakieś ulgi. Ciekawe że z usług są raczej zadowoleni klienci, a pewnie i pracownicy mają dobre zarobki.

Nowa

Witam serdecznie a możesz mi napisać w jakiej firmie jest wypłata na koniec miesiąca?

Nowa

Pracuje 3 m-ce wszystko ok za wyjątkiem wypłat są duże opóźnienia firma pro CARE Marta Fedorowicz

wiolka

Firma jest solidna i rzetelna. współpracuję z nimi już trzy lata i nigdy mnie nie zawiedli. Przede wszystkim zawsze można zadzownić i rozwiać swoje ewentualne wątpliwości - to raz. Dwa wyjeżdża się w pełni legalnie - wszystkie formalności są załatwione jak należy. Do tego wiadomo w jakim stanie będzie osoba, którą mamy się zajmować. Nic nie jest tajemnicą i nic nie ma prawa nas na wyjeździe zaskoczyć. Mają sporo formalności - niektórych to może odstraszać, ale ostatnie ma to przecież służyć również nam.

zaz
użytkownik zarejestrowany

Ja jeszcze nie miałem doświadczeń z agencjami i interesuje mnie czy skorzystanie z pośrednictwa agencji cos kosztuje? Jeżeli wykonuję zlecenie w firmie XYZ, ale umowę mam podpisaną z Agencją, to kto wypłaca moje wynagrodzenie i Jaki rodzaj umowy zawierany jest pomiędzy agencją a pracownikiem? Opiszcie swoje poglądy na zasadzie praktyki czy warto..

aloo
@zaz 15.01.2015, 19:07

korzystanie z pośrednictwa nic nie kosztuje. Wynagrodzenie wypłaca agencja . Przeważnie jest to ok 1000 euro. W zeszłym roku były o pracę. Jednak w grudniu zostało to zmienione na umowy zlecenie które do niczego się nie wliczają ani do emerytury ani do renty. Podczas wykonywania pracy masz płatny ZUS i podatek oraz kartę ECUS . Uważam , że taka forma zatrudnienia jest dobra dla osób na emeryturze lub rencie.

Honor
@aloo 15.01.2015, 19:23

Nie truj iż umowy zlecenie nie liczą się do emerytury czy renty, bo właśnie że się liczą dzięki temu iż ustawowo jest nakazane opłacanie składek ZUS jeżeli dana osoba nie ma innego zatrudnienia. Natomiast nie liczy się do wymiaru urlopu czy za okres chorobowego nie dostaje się pieniędzy.

wiola

a ja też u nich pracuję i też jestem zadowolona byłam na przeróżnych zleceniach jedne były gorsze drugie lepsze ale to zależy od osoby którą się opiekowałam raz trzeba więcej robić raz mniej ale chyba to normalne.

wiola

zarobki mają w granicach 1000-1250 Euro ale najwięcej w granicach 1000-1150 z tego co się orientuję

Teresa

Dlaczego nie, gdybym była niezadowolona napisałabym. Poza tym sam fakt, że pracuję w tej firmie świadczy o tym, że jest to dobra firma i nie muszę szukać innej. Jest wiele firm jak piszą inni, oferujące większe zarobki. Niewiem czy to prawda. Nie szukam bo jestem zadowolona z tej w której pracuje.

dorka

czy ktos pracowal z Firma Pro Care Plus ,prosze o pare opinii dziekuje

basia323

polecam. Jestem zadowolona z pracy. Zawsze wszystko na czas. Mili ludzie . Generalnie polecam

Teresa
@basia323 18.03.2014, 20:18

Bzdury piszesz, ja pracuje w tej agencji od roku i nigdy nie ma problemów, zawsze odbierają telefony a nawet wystarczy puścić sygnał i zaraz oddzwaniają, bardzo polecam tę agencję, uczciwa, sumienna i nigdy nie ma problemów.

kakao

Opiekunki trzymajcie się od tej agencji z daleka! Kiepsko płacą, dużo wymagają a jak przyjdzie wyjaśnić jakąś sprawę to nie odbierają telefonów - zostaniecie same a jak zjedziecie do polski to wam nie zapłacą pieniędzy! Generalnie odradzam

?

Nie polecam.Jest wiele agencji w których można lepiej zarobić.I być lepiej traktowanym.

brzeg

A ja nie polecam ,jezdzilam od nich 2lata na poczatku bylo ok ,a pozniej coraz gorzej .Wiecznie problemy z pieniedzmi 2 -3 tygodnie po czasie ,zawsze za malo ,nigdy nie za duzo i to byl wiecznie wina ksiegowej ,tak mi odpowiadano. Duzo osob odeszlo ,wiem bo mam kontakt z tymi osobami.

Doda

Polecam

ZuzaBrzeg

Super firma, mają świetne miejsca, dobrze płacą. Pracuję u nich juz w sumie prawie 6 miesięcy. Byłam od nich na 3 sztelach.Jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam tą firmę!

Krysia

Wyjechałam na 2 miesiące w czasie urlopu bezpłatnego, trafiłam na bardzo dobre miejsce w nowym roku planuję. Zgadzam się z sylwiaczkiem napisać możne wszystko najlepiej się przekonać samemu.Jestem w 100% zadowolona

zawiedziona

nie polecam i to nie że komuś tam zazdroszczę tylko ku przestrodze pozdrawiam opiekunk

sylwiaczek

ja też polecam i dziewczyny pamiętajcie napisać można wszystko ze złości, zazdrości dopóki same się nie przekonacie nie będziecie wiedziały jak na prawdę jest.

Renia

A ja też polecam, właśnie jestem od niech w DE i mam super miejsce a z pieniędzmi też nie miałam nigdy problemu.

mała

bo pewnie wyjechałaś po 2 dniach to za co chciałaś pieniądze? Denerwują mnie takie opinie ja tam pracuję od 3 lat i jestem zadowolona. Kiedyś zmieniałam jedną opiekunkę obraziła się na rodzinę bo kazali jej tipsy ściąć i wyjechała po 2 dniach może to Ty?

wikka1234

generalnie nie polecam

Zostaw opinię o Pro-Care Sp. z o.o. - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Care Sp. z o.o.