dom weselny "u Anny"

Siedlce

dom weselny "u Anny"

Opinie o dom weselny "u Anny"

Klient

Zdecydowanie odradzam, jedzenie nieświeże, rozmrazane, można się zatruć, skrZydełka w panierce cuchnace, wszystko słone. Sposób podania dań po wiejsku,jak u prababci. sanepid powinien się tym zająć. Jedyny plus, to miła obsługa.

Wiesz jak wyglądają zarobki w dom weselny "u Anny"? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Poraniony

Sylwester 2017 \18 sala przepełniona,potrawy niesmaczne i zimne,sytuacje uratował DJ Sławek Wrona.

kwiatuszek

moje wesele odbyło się tam i muszę powiedzieć że jestem zadowolona, duża ilość pysznego jedzenia, miła obsluga, ale sala na pewno nie pomieści 200 osób jak jest napisane na stronie. dla pełnego komfortu max 100-120osób

witam ! w 2010 roku ma sie odbyc moje wesele własnie "u Anny" . co możecie powiedzieć mi na ten temat? byliscie tam kiedys? jesli tak to poprosze o opinie. dziekuje.

Zostaw opinię o dom weselny "u Anny" - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dom weselny "u Anny"