Handel i Usługi Roman Zając Kościan

Kościan

Opinie o Handel i Usługi Roman Zając Kościan

Klient

Skorzystałem z tej firmy aby zamontować drzwi i oprócz usługi montażu jest jeszcze przewidziana usługa regulacji drzwi po kilku tygodniach/miesiącach. Po kilku tygodniach drzwi wymagały regulacji, umówiłem się z tą firmą na regulację, ale dwukrotnie nie przyjechali! Nawet jeżeli dzwoniłem w momencie kiedy się spóźniali, to i tak informowali że właśnie jadą i już powinni być. Firma bardzo niesłowna, nie szanują klienta, kłamią prosto w twarz. Odradzam!

Zostaw opinię o Handel i Usługi Roman Zając Kościan - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel i Usługi Roman Zając Kościan