Firma Remontowo-Budowlana Kompleks Edward Brzeski

Adres: Drzymały 8 lok. 5, 64-920 Piła

NIP: 7641905141 REGON: 572114278

Firma Remontowo-Budowlana Kompleks Edward Brzeski

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Kompleks Edward Brzeski

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Firma Remontowo-Budowlana "Kompleks"? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Janusz R.

Szczerze polecam. Pracowałem w firmie 8lat i zawsze byłem dobrze traktowany. W firmie dobrze płacą i można dobrze się rozwinąć. Pozdrawiam Pana Brzeskiego i rodzinę.

Czaja

Pracowałem w kilku jak nie w kilkunastu firmach i nigdzie nie było tak dobrze jak w firmie KOMPLEKS. Na początku byłem na stażu w firmie KOMPLEKS jako pracownik ogólnobudowlany. Zgodnie z obietnicą po stażu zostałem zatrudniony u Pana Brzeskiego. Pracuję od 2015 roku do dziś. Dostałem umowę na czas nieokreślony i godną pensję. Niedawno zostałem wysłany na szkolenie podnoszące kwalifikacje. Oczywiście na koszt pracodawcy. W tym roku planowane są nowe inwestycje dlatego pracowników zastanawiających się czy warto podjąć pracę w naszej firmie szczerze zapraszam.

Sebastian Celeban

Witam, jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś o firmie remontowo-budowlanej KOMPLEKS Edward Brzeski to od razu mówię, że jest to solidna firma, która szanuje swoich pracowników i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. POLECAM

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Kompleks Edward Brzeski - Piła

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Kompleks Edward Brzeski