Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International

Wrocław

Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International

Opinie o Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jerzy

@szama Od twojego komentarza minęły ponad 2 lata, a wiemy, że rynek pracy dynamicznie się zmienia, zatem czy warunki pracy w tym atmosfer uległy zmianie w Labart? Każdy komentarz, zarówno negatywny jak i pozytywny będzie przydatny dla reszty użytkowników. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

curious

Cześć, a jak jest teraz z atmosferą w pracy?

szama?

Atmosfera szamba, obijania się. Zwalania pracy na innych. Udawania że się robi i nie szanowania klientów? Papieroska co 30min itd ? To że ludzie boją się o pracę. A jedynie z 5 10 osób ma pewne stanowiska. Czy mówimy raczej o dziale handlowym i podlizywaniu się szefowi? I tak jak jeden co kierownikiem został nie tak dawno.

ech

Pracodawca usuwa posty po prostu. Firma w której rocznie rotuje 10 - 20% pracowników. Na widzimisię szefa. Więcej na Golden line

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labart Sp. z o.o. Grupa VWR International