AL ENERGIA

Olsztyn

Opinie o AL ENERGIA

Aneta

Aktualnie firma poszukuje pracowników budowlanych. Jest to praca za granicą, lecz nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Co jako obecni pracownicy AL ENERGIA możecie powiedzieć o tym jakim pracodawcą jest firma? Jak wyróżnia się ona na tle innych pracodawców z branży? Wasze odpowiedzi mogą być cenne dla osób, które rozważają przesłanie swojego CV.

ula

ja chcę wejść pierwszy raz i nie lękam się. Instalacje energetyczne i ciepłownicze to wiem że jest trudna branża, wymagająca bardzo, ale sądzę że dam sobie radę bo motywuje mnie to jak wysokie macie wynagrodzenia. ciekawe tylko czy kobiety zatrudniacie

gulczas

Pracowałem dwa miesiące i z wielką ochotą wrucę

kariera

Firma z branży energetycznej oferująca kompleksowe rozwiązania: produkcja, sprzedaż, fotowoltaika oraz doradztwo w zakresie dystrybucji energii poszukuje Doradcy oraz Managera. Oferujemy podstawę plus system prowizyjny. Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie aplikacji na adres: kariera.energetyka@gmail.com

Andrzej Majak

Ja pracowałem tak kilka lat i nie narzekam,z chęcią wrócę tam pracować.Wasze opinie to wasza sprawa tylko dlaczego nie macie odwagi sie podpisać? najlepiej jest kogos opluć i zdeptać.Zarób tyle w Polsce i pokaż naprawde pracodawcow bez skazy.Zyczę powodzenia w Powiatowym urzedzie pracy

były pracownik

[usunięte przez moderatora] .Pracowałem tam i mam jak najgorsze zdanie o tej firmie. [usunięte przez moderatora] Odradzam pracę w tej firmie.

chyba nigdy nie pracowałeś w AL Energii w Niemczech. Pani Langer w żywe oczy okłamuje pracowników z wypłatami, mają umowy w których jest stawka godzinowa a wypłacają niby z akordu o którym nikt nie wie a i umowy są podpisywane jak im czapka stanie. Pani Alicja jest tak perfidna że nawet potrafi zabrać pieniądze z ULAK-u czyli urlopu niemieckiego.

ANDRZEJ MAJAK

FIRMA BARDZO RZETELNA SOLIDNA I DBAJACA O PRACOWNIKA

Zostaw opinię o AL ENERGIA - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AL ENERGIA