Opinie o Zakłady chemiczne Gamix w Jankowo Dolne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady chemiczne Gamix. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady chemiczne Gamix o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady chemiczne Gamix w Jankowo Dolne

Man

Pracownik Porządkowy w Dziale Administracjiwidzę że ma tutaj niezłe warunki, umowa o pracę widzę tylko czeka, świetne są też te dodatkowe sociale dla dzieci i rodzin, jeśli się ma, Zakłady chemiczne Gamix ogólnie to naprawdę dobry pracodawca dość, polecam.

kamkam

a powiedzcie jak wygląda praca w biurze? jak tam atmosfera wygląda? no i jak płacą w biurze?

wariaty

co wy wypisujecie przerwa trwa 15 minut jak przyjdziesz po czasie masz zwróconą uwagę. '' NORMALNE''. nikt z pracowników nie łączy dobrej zabawy z wyjśćiem po pracy do baru na piwo. wiec nie wiem co ma d...a do wiatraka. ludzie ogarnijcie sie wypisujecie rzeczy które nie maja miejsca. WEŚCIE SIE ZA ROBOTĘ BO Z LENISTWA GŁUPICH MYŚLI DOSTAJECIE. wariaty

tuktuś

jaki margines o kim mówissz? jak atmosfera w gamix?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakłady chemiczne Gamix.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Boban

Brygadzistka K nadal jest niemila. Biuro tez potrafi wyprowadzic z równowagi. Ogolnie do przeżycia. Popracujemy zobaczymy..

koleś

Nie zaszkodzi Tobie spróbować . Nie wiem, jak tam teraz jest w firmie z umową bo nie mam z nikim kontaktu. Ale zawsze była to umowa o pracę i nadgodziny płatne od razu na każdą wypłatę no a to było dużym plusem.

ania

ta firma jeszcze istnieje? stara brygada tam wciąż jest np chłopaki z Cerekwicy? :) czy tylko brygadzistka K. została :P a zmieniła się coś wgl czy jak było tak jest? :P

ona

ludzie pracować trzeba wszedzie praca nie jest zła nawet przyjemna nikt nie zmusza do nadgodzin po 8 można iść do domu ale im więcej nadgodzin lepsza kasa więc ludzie sami zostają na nich...fakt brygadzistka Katarzyna okropna jej standardowy tekst jak coś ją w domu (usunięte przez administratora) wyżyje się na pracownikach nic nie umie po za darciem mordy ...druga zmiana mądra Natalka K dupowłaz fałszywy jakich mało obgadywać i podkładać świnie potrafi słodko w oczka a za plecami (usunięte przez administratora) rąbie każdemu

przemo 2

no to idź i jej to powiedz :)

przemo

Co ty bleble tu piszesz. Koleżanka S. wrzeszczała ale czasami miała rację,ale za to brygadzistka K.wrzeszczy bez podstawnie bo np ty pracujesz tam miesiąc i nie umiesz czegoś robić ale sie starasz a ona pracuje tam 15lat bynajmiej tak mówi a nawet nie umie sie za to zabrać taka osoba nie powinna być brygadzistką...pozdr.

bleble

Nie polecam. Praca ogólnie wporzo aleeeee jak ja tam pracowałem to do tej brygadzistki K. dołączyła koleżanka S. i ona to dopiero drze papę na produkcji.Pracowałem z nią 3dni na produkcji i miałem jej po dziurki w nosie. Jak zacznie wrzeszczeć K.i S. to biuro które jest 1km dalej wszystko słyszy. i ten kierownik paszczurek...hehe nie do zniesienia masakra...

human

na tyle to cię zatrudnią mi się wydaje, ale umowę chyba dają co miesiąc (nie wiem, jak jest teraz)

kilimandzaro

pracowałem tam. I powiem wam odradzam. Te oszczerstwa i bluzki za źle wykonaną pracę to aż żal. Podobno pracują tam ukraincy i ruskie, czy to prawda?

hjjjj

chory zakład nie polecam nikomu tam pracy za byle co zwalniają a te brygadzistki jakieś istotki bez kultury i chamskie

DFERFRG

KOCHANI JAK WAM SIE NIE PODOBA PRACA W GAMIX NIKT WAS TAM NIE TRZYMA. ALE DAJCIE JEDNĄ FIRMĘ KTÓRA TAK ZAPŁACI JAK WW FIRMA. ZAROBIKI SĄ DOBRE PREMIE SUPER, PRACA NIE JEST CIĘŻKA A ŻE NIE JESTEŚCIE MAGISTRAMI WIĘC NIE WYMAGAJCIE ZBYT WIELE PRODUKTY SĄ ŚWIETNE SAMI JE KUPUJEMY. A TE WASZE OPINIE SĄ BEZPODSTAWNE. JAK NIE PODOBA SIE WAM PRACA NA PRODUKCJI MOŻECIE ISĆ OBORNIK WYRZUCAĆ. POZDRO

kasia

Pracowałam w tej firmie pare tygodni ;nie polecam praca ciezka ,mało płatna i to chamskie zachowanie brygadzistek i tego głupio mądrego pseudo kierownika o wyglądzie "Frodo"

PRACOWNIK GAMIX
@kasia

da się pracować nie jest tak źle jak piszą ludzie

basen
@kasia

cyklop hehehe

inez

Czy ktos pracował w laboratorium? Jakie tam są warunki i zarobki?

anonimmm

redukcja etatów jest co chwile.Jedni przychodzą za chwilę ich nie ma,przychodzą nastepni i też już ich nie ma.STANDARD.SOCJALNE marzenia.Nie jeden by sie spytał;'' co to jest socjalne ''

ble ble ble

(usunięte przez moderatora) z was i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wy chyba naprawde nie byliscie w obozie pracy to to jest nic w porownaniu z niektorymi innymi firmami itp robie tam juz dluzszy czas i da sie do tego przyzwyczajic i z czasem to wszystko olewac a nic tak bardziej nie (usunięte przez moderatora) ludzi jak opanowanie a potem nagla kontra jak by ktos pomyslal to juz dawno by (usunięte przez moderatora) tam pare osob itp.

MINOR ma rację

co do MINOR - masz rację w 1000000% pozdro ziomek

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady chemiczne Gamix - Jankowo Dolne

• Jak się pracuje w Zakłady chemiczne Gamix?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady chemiczne Gamix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakłady chemiczne Gamix