reConnect

Szwecja

Opinie o reConnect

fred

I jak tam nikt nie napisze jak jest na tych modulach?

maniek2898

Hej Zibi. I jak wyglądała praca przy modułach ,polecasz czy odradzasz ja dostałem oferte jako malarz polecasz ta firme jak warunki mieszkalne bede wdzieczny za informacje poniewaz mam z nimi wyjechac za 2 tygodnie

zibi

Witam Dostałem propozycję pracy w szwecji przy produkcji modułów mieszkalnych w Saffle.Możecie podać jakieś info o tej firmie oraz o agencji Uniflex z Szwecji czy jest w miarę ok.nie spodziewam się szału

nick
@zibi 27.02.2016, 04:19

Hej Zibi. I jak wyglądała praca przy modułach ,polecasz czy odradzasz ?

bolo

Firma widmo. Pracują niby dla uniflexu a uniflex już nie istnieje(usunięte przez administratora Info z pierwszej ręki bo niedawno byłem w Szwecji. Pozdro.

Zostaw opinię o reConnect - Szwecja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie reConnect