Opinie o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży w Zielona Góra

belfer

Powrót dzieci z kolonii: pilot z kierowcą na okrągło bluźnią, podważają autorytet wychowawców, opowiadają niestosowne żarty. Dzieci zdezorientowane, wychowawcy bezradni wobec chamstwa.

wychowawczyni
@belfer

Współpracowałam z Polturem wielokrotnie i nigdy nie było takich sytuacji... Tak z ciekawości... jaki pilot tak się zachowuje?

Zarobki są ustalane w zależności od doświadczenia- max 2400 brutto za miesiąc

maslowa

Czy wie ktoś ile zarabia pilot w polturze?

Ania :)

Oferty pracy są na bieżąco aktualizowane na głównych portalach ogłoszeniowych w Polsce . Także tutaj :) Zapraszamy do aplikowania.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Instruktor Kulturalno Oświatowy – kolonie 2020r..
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
pra

juz nigdy nie pojade do pracy z Polturem warunki fatalne brak slow

Wioletta

Chciałam podjąć współpracę z POLTUREM, gdyż jestem organizatorem turnusów dla dzieci. Jestem w szoku jak zostałam potraktowana jako potencjalny klient, który jeśli zadowolony mógłby zostać na lata. Kilkukrotne telefony i maile z prośbą o przedstawienie oferty spotkały się z totalnym zbagatelizowaniem. Ostatni telefon wczoraj, pan prezes Mieczysław Bonisławski ponownie zaskoczony nie wie nic o mailu, prosi o przesłanie kolejnego na wskazany adres mailowy. Dziś sytuacja się powtarza, znów pełne zaskoczenie. Poinformowałam pana, że skoro nie zależy im na kliencie grupowym, to w sytuacji takiego podejścia rezygnujemy z jakiejkolwiek współpracy a on na to: "to niech mi pani nie zawraca głowy". NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

czytającyzuwagą
@Wioletta

jeżeli zaczyna pani od tekstu, że obrażona pani rezygnuje, to czego się pani spodziewa. Faktycznie, po co pani zawraca głowę. Może należało zacząć od pytania czy mail doszedł...

M
@Wioletta

Czy po drobnym nieporozumieniu trzeba od razu opisywać swoją frustracje na form zamiast spróbować jeszcze raz normalnie porozmawiać... Współpracuję z Polturem i nigdy nie miałam problemu, żeby się dogadać, porozumieć z prezesami.

Sebek

SUPER JEST NA KOLONIACH POLECAM WSZYSTKIM SUPER POLTUR ZAWSZE BĘDĘ JEŹDZIŁ Z POLTUREM

łazy

Byłam na koloni w łazach 2015 wakacje było fajnie dyhskoteki stół ta restauracja i wogóle ale sie wkurzyłam jak była nasza wyhowawcazyni kinga pewnie powinniscie kojarzyc została wylana i nadeszedł pan andrzej który sie nami opiekował a nie chodził sobie po plazy i oddalał sie od dzieci!

Eryk

Super jest na koloniach z Polturem polecam

Andrzej Zając - pilot

Informacja dla wszystkich pilotów - poltur nie chce rozmawiać z pilotami, którzy doznali wypadku w pracy. Nie wiem nic o ubezpieczeniu, nie mogę dostać od nich danych na ten temat. Zamilkli. Może Bonisławski na tym forum spędza zbyt wiele czasu i nie ma czasu odpowiedzieć

M.Bonisławski
@Andrzej Zając - pilot

Informacja dla wszystkich Biur Podróży i organizatorów wyjazdów - pilot Andrzej Zając z Wrocławia nie zakończył żadnej umowy w BP Poltur, bo za każdym razem opuszczał wcześniej , w trakcie realizacji zadania grupy ze względów zdrowotnych. Po takim pechowym zakończeniu każdej z umów miał tysiące dąsów do Polturu, nagabywał notorycznie aby załatwiać jego pytania i problemy od razu, bez kolejki, a w przypadku jakichkolwiek rozbieżności straszył sądem. W tym roku dodatkowo oszkalował Poltur na forum internetowym. Mieczysław J. Bonisławski

@M.Bonisławski

dziękuję za opinię :) sprostuję ponownie, bo jakoś niektóre wpisy znikają tutaj, (ciekawe za czyim pośrednictwem :). Po tym kiedy umieściłem informacje w dniu 20.05.2015r. na forum, uzyskałem w dniu dzisiejszym informację mailowo od prezesa Polturu, za co mu bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :) odnośnie szkalowania no comments

KOBIETA wychowawczyni

te opinie o Kierownikach to prawda.krzyczna na NAS . Byłam na koloni nad morzem i w górach . wrzeszcza że macie tu pracowac 24 na dobę.... odprawy robi sie od godz...23 00- do 24. naprawde to smutne ze osoby dorosle czesto nauczcycile tak zle traktują - wychowawców .za rok napewno pojade z inna FIRMa .dzieci na koloni sa dobre i złe i trzeba dać im ciepło.

maja

ja ci mogę napisać , 100 zł za post

maria

proszę się udać do Waszego mops-u zażądać kontroli warunków , czy np. biuro zapewnia to co jest w umowie , psychologa, ko , instruktora sportu i etc... wysłać rezydenta , przecież MOPS ma prawo do kontroli biura , jeżeli są skargi - TU CHODZI O DOBRO DZIECI , I O TO ABY PAŃSTWOWE PIENIĄDZE NIE BYŁY ZMARNOWANE !!!!!!!! PROSZĘ DZIAŁAĆ :)

realista
@maria

a ja mam pytanie do administratora tego portalu, czy ktokolwiek sprawdza rzetelność wpisów ? pewnie konkurencja polturu robi tu w tej chwili sztuczną nagonkę na tę firmę, padają takie a nie inne oskarżenia i wielkie słowa. Jak mi admin nie odpowie, w ciągu powiedzmy 6 godzin, to pojawię się tu ze swoim wpisem o samym portalu.

renia
@realista

przecież takie kontrole nic strasznego, trzeba matkę udobruchać , maria ma rację skoro biuro jest ok to matka wyjdzie na głupią

realista
@renia

kontrole są OK, ale nikt tu nie napisze o wyniku kontroli a ludzie czytają tylko, jak to niby strasznie było. Chodzi o samą zasadę weryfikacji nie sprawdzonych lub nieprawdziwych info, na których ludzie budują sobie potem obraz organizatora. Sam Poltur mi powiewa, to mogła by być poczta polska albo biedronka...

wychowawca
@renia

Poltur to najlepsze biuro podróży , w kraju

mama

witam obecnie moje dzieci sa na koloniach w lazach i placza cos stresznego nie zostawie tego tak opisze wszedzie gdzie sie da nawet w telewizji jak tak mozna traktowac dzieci tylko dlatego ze sponsorowala wyjazd opieka spoleczna ostatn raz pojechaly cala kadra powinna isc do wymiany a pozatym waronki sa straszne jak w hotelu dla pracownikow kolonie z piotrkowa tryb dzieci mialy tam odpoczaca nie byc zestresowane

maria
@mama

proszę powiadomić kuratorium w koszalinie , powinna być interwencja

wściekła mama
@mama

Witam, mój syn właśnie wrócił pobity Łaz. kolonie organizowane przez poltur i kuratorium oświaty Katowice. Czy weszła Pani na drogę sądową? Bo mam taki zamiar.

Eryk

Witam mam zapytanie to jakie to biuro że tyle płacą

Eryk

Cześć mam pytanie czy ktoś był w ogóle nie tylko w Hutniku Jastrzębia Góra z kierownikiem Włodzimierzem

wanda

byłam na kolonii jako wychowawca z jednym z biur podróży za 12 dni dostałam 813 zł na rękę ...

irena
@wanda

a ja co roku jeżdżę na kolonie organizowane przez szkołę i gminę, dostaję symboliczne 150 zł za turnus 7-dniowy.

Eryk

Czy jest możliwość pokoju 1 osobowego w Hutnik i czy jest dobra baza sportowa pozdrawiam

eryk

Witam czy ktoś był może na ośrodku HUTNIK w Jastrzębiej Górze jako Instruktor proszę napisać jak tam jest

mp
@eryk

Byłam w Hutniku w tamtym roku jako wychowawca. Warunki w ośrodku dobre, pokoje z łazienkami. Maks 4 osobowe. Dobre jedzenie. Na terenie ośrodka boiska i sala dyskotekowa.

Nellie

Ha!Ha!porostu śmieszne!!! Naprawdę!!! Kim jesteś?

turr
@Nellie

jeden z lepszych dowcipów jakie słyszałem; Miecio i Krzysio - szarmanccy ; to albo szydera albo ..... czegoś baaaaardzo potrzebowali.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży?

Zobacz opinie na temat firmy Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży?

Poltur Polska Sp. z o.o Biuro Podróży