Opinie o Dolipor Holding Enterprise S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dolipor Holding Enterprise S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolipor Holding Enterprise S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolipor Holding Enterprise S.A. w Gdynia

Generalnie to patrzyłem po Gdyni za pracą na budowie. W pewnym sensie myślałem, że trafiłem ale teraz widzę po komentarzach, że firma to chyba już dawno się zlikwidowała? co się stało ostatecznie ze wszystkimi pracownikami i tą kasą o której pisaliście ze dwa lata temu?

Jan Nowy wpis

Przeglądając opinie i znając tego Pana Zenona P twierdzę że jest chory na łatwe pieniadze dodam jeszcze działania w Poznaniu spółka hauseryal-budownictwo z kontem na które wpływały pieniadze

Fordonska Nowy wpis

Jako były pracownik Budopolu/firma z tradycjami/ obserwuję jej dalsze losy.Znalazl się nowy inwestor Dolipor Holding pod wodzą Prezesa Zenona Porazinskiego obiecujący dalszą działalność Budopolu/udziały w HOLDINGU miał mieć najbogatszy bydgoszczanin/.Okazało się że Zenon P. to (usunięte przez administratora) Na szczęście nie udało się przejąć firmy. Obecnie Budopol w likwidacji.Nie dziwię się że są takie opinie .Dziwię się że tym Panem nie zainteresowały się Prokuratura i US.

Iwona Nowy wpis

Czytając tę opinie wracam pamięcią do czasu kiedy pracowałam w rozwijającym się Holdingu. Obserwując Pana Porazinskiego zastanawiałam się nie ma pieniądzy i rozpoczyna interes bez ludzi sprzętu. Okazało się że to fikcja tworzenie firm na papierze. Niestety po jakimś czasie zostałam (usunięte przez administratora) przez Wielkiego Prezesa zapłaciłam za niego rachunek i już nie oddał ochydny prymitywny (usunięte przez administratora) Ostrzegam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dolipor Holding Enterprise S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Wiktor

Rozpocząłem badanie powiązań firm HOLDINGU Zenona Porazinskiego okazało się że siedziby firmy budowlanej Dolipor są zarejestrowane nie tyko w Bydgoszczy Zduny lecz również w Gdyni ul.Polnocna a także przy ul Za Zakrętem do Oksywiam zadzwoniłem odebrała osoba oświadczyła firmy Dolipor tutaj nie ma. Jest firma wykonująca światłowody. Ponado pod tym adresem jest firma Hydrobud PL SA co tuj jest granie osoba odpowiedzialna to znany w całym kraju (usunięte przez administratora) tekturowe Zenon Porazinski. Znany jest w Warszawie, Sieradzu najbardziej w Bydgoszczy jestem gotowy zgłosić natychmiast do prokuratora krajowego i Urzędów Skarbowych.Jak taki człowiek (usunięte przez administratora) przekręt może bezkarnie przez kilkanaście lat wyludzać pieniądze

Grzegorz

Odpowiadam Panu który zadał pytanie o socjal .W tym papierowym HOLDINGU Dolipor Enterprice SA niema pracowników jest to firma wydmuszka wystawiająca faktury które utrzymują troje ludzi Poražinski Zenon ,Viktorja, mała Viktorja

Jan

Jak najbardziej orientuję się co za tymi murami wyprawia Prezes HOLDINGU Zenon Porazinski. Wskazane jest by przedstawiciel US w Bydgoszczy udał się z kontrolą wszystko będzie jasne wyjdzie szydło z worka

Jan

Pani Gabrysiu proszę pojechać na ulZduny w Bydgoszczy do tego wielkiego Holdingu zobaczy Pani obskurną kamienice Taki to jest papierkowy HOLDING Zenona Porazinskiego który udaje wielkiego Prezesa z jednym pracownikiem żona i corka

Gabriela
@Jan

witam. Dziękuję za sugestię. Ale czy sam wygląd kamienicy miałby tutaj jednoznacznie na cokolwiek wskazywać? Orientuje się Pan czy aktualnie występują tutaj jakieś problemy?

Gabriela

Jak tak czytam opinie to idzie wywnioskować, że raczej występują tutaj jakieś problemy z pieniędzmi. Faktycznie tak dużo osób ma tyle zaległości jak opisują? Ma ktoś jakieś aktualne doświadczenie i dałby więcej info na temat współpracy?

jan.tomczyk48@wp.pl

Wielka UWAGA Pan Porazinski Zenon to Wielki (usunięte przez administratora) i wyludzacz pieniędzy On i Jego rodzina z tego się utrzymują. (usunięte przez administratora) wielu swoich kolegów teraz mają kłopot a nawet sprawy sądowe muszą płacić za Pana Zenona. Jeszcze raz przestrzegam

Fordońska

Uwaga nie podejmuj pod żadnym pozorem współpracy, chyba że chcesz się latami "włóczyć po sądach szukając sprawiedliwości" - zaległości wobec innych kooperantów, m in niepłacone i zaniżane podatki wobec M in urzędu skarbowego trwające lata, szereg komorników na głowie - to tzw chleb powszedni.....

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Dolipor Holding Enterprise S.A. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Dolipor Holding Enterprise S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Dolipor Holding Enterprise S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolipor Holding Enterprise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolipor Holding Enterprise S.A.?

Dolipor Holding Enterprise S.A.

Dolipor Holding Enterprise S.A.