Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.

Piaseczno

Opinie o Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.

albandi

anonymous
@albandi 24.11.2015 00:35
Jest to firma handlowa nie produkcyjna, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Brak możliwości rozwoju wewnątrz firmy....

Witam prosze cos konkretniej na temat firmy chodzi mi o prace jako kierowca. Cos mozecie powiedziec na ten temat.? Z gory dziekuje

BonAmi2

Najgorszy mobbing na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam najgorszemu wrogowi tragedia :(

Bon Ami

Nie polecam i nie życzę najgorszemu wrogowi pracy u pana krzysia. Nie ma bardziej bezinteresownie mściwej i zawistnej osoby w tej branży.

pracOlek

Jeśli szukasz pracy, to nie szukaj problemów, - w Ambasador 92 znajdziesz ich cały repertuar.

szukam pracy

Prosze o podpowiedz,czy jako technolog zywienia w specjalnosci ciastkarz mam szanse pracy w tej hurtowni...pracowalem'w piekarniach i cukierniach,,mam prawo jazdy,,,,czy jest morzliwosc awansu,,jakie zarobki,,,prosze o jakis kontakt gdzie sie udac w sprawie podjecia pracy

Seven
@szukam pracy 26.06.2016 13:39

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z dyrektorem działu handlowego

Wielki szu

Jest tam słabo,łysy i s-ka żądzi.

Www

Szłyszałam coś innego.

ja

nie pracowałam, ale słyszałam, że to bardzo dobry pracodawca

Zostaw opinię o Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambasador 92 Sp. z o.o. Sp. k.