Star-Pak Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o Star-Pak Sp. z o. o.

były magazynier

Nie polecam, prezes zadufały i arogancki, na magazynie wyzysk, zaufany kierownika robi co che i kiedy chce, a ty zasówaj! Jeszcze jak coś nie pasuje mogą pobić, dopisują nieistniejące nadgodziny, a ci zero. Towaru jak za dużo to upłynniają. Są teraz w upadłości, nie wiadomo, czy jutro nie koniec tej firmy. Nie polecam.

Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Star-Pak Sp. z o. o. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!

Zostaw opinię o Star-Pak Sp. z o. o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star-Pak Sp. z o. o.