BS Extreme sp. z o. o.

Sokołów

Opinie o BS Extreme sp. z o. o.

jarek

hej, widzę ze bardzo dawno nikt tu nie zaglądał, może znajdzie się ktoś kto opowie o aktualnej pozycji oraz sytuacji firmy, może coś się zmieniło, bo z tego co widzę to stare opinie i jets ich mało, a chciałem tam aplikować.

maciej

potwierdzam!

aaa

Zdecydowanie: brak szacunku, nie placenie na czas i wieczne sciemy z tym zwiazane, wymuszanie nadgodzin, brak organizacji pracy, nielegalne oprogramowanie, gorzej niz slabe warunki socjalne.

Nie placenie na czas, sciemnianie, mega rotacja ludzi, brak profesjonalizmu, nielegalne oprogramowanie.

Zostaw opinię o BS Extreme sp. z o. o. - Sokołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BS Extreme sp. z o. o.