Marko-Trans Marek Walów Elzbieta Walów Spółka Jawna

Wrocław

Opinie o Marko-Trans Marek Walów Elzbieta Walów Spółka Jawna

Marta

@edrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Marko-Trans. Czy dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o tym co sprawia, że warto pracować u tego właśnie pracodawcy oraz co takiego zapewnia on osobom przez siebie zatrudnionym. Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które obecnie myślą nad zmianą pracy.

ed

Teraz pokazało się do nich ogłoszenie, że jest poszukiwany pracownik produkcyjny @mruk. Skoro normalnm wymogiem jest posaidanie rocznego doświadczenia to wcale nie jest aż tak dużo do spełnienia, bo przecież i tak można u nich liczyć na całkiem dobre zarobki.

Zostaw opinię o Marko-Trans Marek Walów Elzbieta Walów Spółka Jawna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marko-Trans Marek Walów Elzbieta Walów Spółka Jawna