USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA

Opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA

ajaja

tak nie polecam tego przewozika kierowy nie wydajol biletow jak zadzwoniłem do Pana kostrzewy to pytal mnie się czy porosilem kierowcę o bilet niedługo to na kolanach będziemy wchodzić i zebrac o bilet paranoja

Wiadomo

Kierowcy nie znają przepisów ustawowych ulg za przejazd. Kiedy delikatnie zwróciłem uwagę że musi to.sprawdzic kierowca kazał mi wysiadac po mimo że zapłaciłem za bilet. W dodatku Pan kierowca jeszcze podwyższył cenę biletu o 2 zł. Mam bardzo wielka prośbę do panów kierowców proszę poczytajcie ustawę a później możecie dyskutować. Nie polecam tej firmy

RobertO 13/07/2018

Pomimo rezerwacji potwierdzonej jeszcze w dniu odjazdu, kierowca nie czekał na nastolatka wracającego samodzielnie z wakacji. Dziecko było 8 minut przed odjazdem, a bilet został sprzedany innej osobie. KATASTROFA, a nie poważne traktowanie ludzi. Karma wraca...

hju

osoba która poniza ludzi i traktuje jak śmieci

Zostaw opinię o USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA - Ostrówek-Kolonia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA