USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA

Ostrówek-Kolonia

USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA

Opinie o USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA

Wiadomo

Kierowcy nie znają przepisów ustawowych ulg za przejazd. Kiedy delikatnie zwróciłem uwagę że musi to.sprawdzic kierowca kazał mi wysiadac po mimo że zapłaciłem za bilet. W dodatku Pan kierowca jeszcze podwyższył cenę biletu o 2 zł. Mam bardzo wielka prośbę do panów kierowców proszę poczytajcie ustawę a później możecie dyskutować. Nie polecam tej firmy

RobertO 13/07/2018

Pomimo rezerwacji potwierdzonej jeszcze w dniu odjazdu, kierowca nie czekał na nastolatka wracającego samodzielnie z wakacji. Dziecko było 8 minut przed odjazdem, a bilet został sprzedany innej osobie. KATASTROFA, a nie poważne traktowanie ludzi. Karma wraca...

hju

osoba która poniza ludzi i traktuje jak śmieci

Zostaw opinię o USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA - Ostrówek-Kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEWÓZ OSÓB MGR JERZY KOSTRZEWA