Opinie o Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa w Wrocław

Najgorsza firma z jaką nawiązałam współpracę. Na początku zapowiadało się super, wsparcie i pozytywne nastawienie. Potem zaczęła się krytyka, demotywacja, stres w pracy i przed pójściem do pracy. Odsłuchy, ciągła kontrola, porażka. Atmosfera między pracownikami okropna, ciągłe obgadywanie, obrażanie za plecami, szefostwo dobrze o tym wiedziało, a nic z tym nie zrobiło. Zwalnianie z dnia na dzień, po całym przepracowanym dniu - mega miłe :) Zostawienie człowieka na lodzie. Nie mam ani jednego pozytywnego wspomnienia z tej pracy.

Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Telemarketer.

Czy w firmie Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Telemarketer, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

stokrotka Nowy wpis

Pracowałam tam prawie 3 lata, tez w okresie pandemii i byłam bardzo zadowolona. Na początku mi nie szlo, poźniej bylo już calkiem spoko. Jak sie trochę postarasz to zarobki też sa całkiem ok. plus sporo dni wolnych i chill po pracy. Na duży plus tez atmosfera ( dziewczyny są super- pozdrawiam :) i sporo miłych inicjatyw odgórnych:) Dostałam dużo wsparcia i na pewno nauczyłam się tam wielu rzeczy, które wykorzystywałam na studiach i w obecnej pracy. Klienci tez sa w porządku, często sami proszą o oferty, wcześniej pracowałam na infolinii i nie ma porównania. Tak, że no stress, tylko trzeba sie trochę przyłożyć.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Odpowiedź

Porażka, ciągłe odsłuchy, zarabia się grosze jak za taki stres (2000), agresywna sprzedaż

Remik

@Kasia Czy to z powodu epidemii wstrzymane sa rekrutacje czy też nie potrzebujecie nikogo?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa?

co do zasady tak, ale z tego co wiem, to od lutego nie rekrutuja

T

Praca sama w sobie nieciekawa, zaletą były dziewczyny z którymi się świetnie pracowało, poza tym brak możliwości rozwoju, monotonia, co tydzień odsłuchy i krytyka, poza tym bardzo bardzo słaba wypłata. Na plus godziny pracy ;)

Każdy zarabia tyle na ile zarobi, warunki uzgodnione są na początku!

B

Praca slaba. Placa malo a człowiek duzo dla nich zarabia. (usunięte przez administratora) Jedyny plus to sklad dziewczyn. (usunięte przez administratora)

Bartek

Najgorzej jak ktoś nie ma weny do pracy to nie musi przy okazji oczerniać firmy i innych pracowników, polecam pracę.

ABcd

Jeżeli ktoś lubi siedzieć na słuchawce i dzwonić to ok. Na minus atmosfera i nie wiem o jakiej swobodzie rozmowy ktoś pisał. Ciągłe kontrole (które rzekomo mają służyć poprawie jakości rozmowy - ok), ale zdarza się, że na kartce jak idiocie każą pisać i trzymać się kluczowych szablonów. Dziewczyny, które pracują tam już dłużej - porażka. To zwykły call center, a zachowują się jakby były na Bóg wie jakim stanowisku. Logiczne, że jak pracują tam dłużej to lepiej im idzie organizacja szkoleń :) Praca od poniedziałku do piątku bez nadgodzin jak najbardziej na plus. Ogólnie nie polecam.

Agnieszka

Jaka obecnie jest sytuacja w firmie? Coś się zmieniło od Waszych ostatnich wpisów? Polecacie Centrum Szkolenia i Doradztwa we Wrocławiu? Kto podzieli się opinią? Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Pracodawca zapewnia godziwe warunki współpracy?

upup

plusy: - praca od poniedziałku do piątku - brak nadgodzin, - w porządku szefostwo, - prowizje od szkoleń (czasem ciężko do zrobienia) minusy: - zaczynało się od bardzo kiepskiej podstawy - umowa o dzieło, - praca monotonna, Ogólnie praca jest dla osób, które lubią siedzieć 8h przy biurku. Praca przede wszystkim na słuchawce. Plusem jest to, że można prowadzić swobodną rozmowę z Klientem.

JA

Firma w porządku. Pracowałam ponad dwa lata i tak na plus to: - dobre godziny pracy - od poniedziałku do piątku do 15.30, zero nadgodzin - jasne zasady wynagrodzenia – wypłata najpóźniej ostatniego dnia miesiąca - stosunkowo wysoka podsatawa + premia - spoko atmosfera - młody zespół - szefostwo ok. Jeżeli chodzi o minusy to: - praca trochę monotonna ale nie ma tragedii - brak umowy o pracę ale jak kto woli  Generalnie bardzo ok. i polecam !

kociara

- jest to call center, jeżeli coś idzie nie tak w szkoleniu które organizujesz (nie ma chętnych) to winą obarczany jest pracownik - panuje dziwna i dziecinna atmosfera -zwalniają z dnia na dzień do tego pod koniec dnia, gdzie od rana jeszcze siedzisz i dzwonisz :) - umowa o dzieło + niskie zarobki

Byłam widziałąm

Dziwna praca gdzie obiecują prace biurową a siedzisz na słuchawce jak w zwykłym call center

robi

zwalniają jeśli ktoś rzeczywiście na to zasłużył .

kon

Nie polecam tam pracy, zwolnienia z dnia na dzień, mimo wcześniejszych ustaleń, jeżeli tylko ktoś odważy się coś powiedzieć nie po ich myśli zostaje już na cenzurowanym, koordynatorki cały czas obgadują pracowników, poza tym same siebie, jeżeli tylko coś nie idzie po ich myśli zostaje się z dnia na dzień na lodzie, dwulicowość wszechobecna, jeżeli chodzi o Panią Dyrektor poza pracą na prawdę fajna kobieta, a w pracy nie do wytrzymania.Nic ich nie interesuje tylko wyniki sprzedażowe, a i oczywiście jedna wieka rotacja pracowników, są trzy koordynatorki, już tam pracują kilka ładnych lat(swoją drogą jeżeli nie mają wyższych aspiracji niż praca na telefonie do końca życia to ich sprawa, ale człowiek stoi tam w miejscu bez możliwości rozwoju.

Mixer

Mogę polecić tę firmę. Zatrudniają konsultantów telefonicznych. Jesteś tam organizatorem szkoleń, musisz obdzwonić firmy zaprosić na szkolenia i zbierać jak największą liczbę osób. (usunięte przez administratora) Bardzo fajny właściciel firmy. Dyrektor, która odpowiada za rekrutację to też bardzo miła kobieta. Atmosfera pracy spoko, tylko trochę głośno, bo ok 15 osób pracuje w jednym pomieszczeniu i cały czas się dzwoni. (praca trochę monotonna), ale jak kto woli. Na plus także godziny pracy- od 7:30 do 15:30

mag94
@Mixer

Trzeba wziąć pod uwagę również wady: zwolnienia z dnia na dzień, nawet wobec pracowników, którzy wcześniej byli doceniani ze względu na wyniki, tylko "odważyli" się mieć własne zdanie w jakiejś kwestii.(usunięte przez administratora). Nawet jeśli w grzeczny sposób próbuje się porozmawiać-to są te partnerskie układy w pracy, którymi ta firma się rzekomo wyróżnia. Jeśli chodzi o właścicieli to rzeczywiście sympatyczni ludzie, ale w rzeczywistości to dyrektor kontroluje pracę konsultantów i praktycznie nie ma się z nimi do czynienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa - Wrocław

• Jak się pracuje w Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa?

Zobacz opinie na temat firmy Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa?

Szymaszkiewicz-Lęcznar Ewa Konsult Centrum Szkolenia I Doradztwa
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Powstańców Śląskich 52A lok. 2
    53-333 Wrocław