KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa

Wrocław

Opinie o KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa

JA

Firma w porządku. Pracowałam ponad dwa lata i tak na plus to: - dobre godziny pracy - od poniedziałku do piątku do 15.30, zero nadgodzin - jasne zasady wynagrodzenia – wypłata najpóźniej ostatniego dnia miesiąca - stosunkowo wysoka podsatawa + premia - spoko atmosfera - młody zespół - szefostwo ok. Jeżeli chodzi o minusy to: - praca trochę monotonna ale nie ma tragedii - brak umowy o pracę ale jak kto woli  Generalnie bardzo ok. i polecam !

kociara

- jest to call center, jeżeli coś idzie nie tak w szkoleniu które organizujesz (nie ma chętnych) to winą obarczany jest pracownik - panuje dziwna i dziecinna atmosfera -zwalniają z dnia na dzień do tego pod koniec dnia, gdzie od rana jeszcze siedzisz i dzwonisz :) - umowa o dzieło + niskie zarobki

Byłam widziałąm

Dziwna praca gdzie obiecują prace biurową a siedzisz na słuchawce jak w zwykłym call center

robi

zwalniają jeśli ktoś rzeczywiście na to zasłużył .

kon

Nie polecam tam pracy, zwolnienia z dnia na dzień, mimo wcześniejszych ustaleń, jeżeli tylko ktoś odważy się coś powiedzieć nie po ich myśli zostaje już na cenzurowanym, koordynatorki cały czas obgadują pracowników, poza tym same siebie, jeżeli tylko coś nie idzie po ich myśli zostaje się z dnia na dzień na lodzie, dwulicowość wszechobecna, jeżeli chodzi o Panią Dyrektor poza pracą na prawdę fajna kobieta, a w pracy nie do wytrzymania.Nic ich nie interesuje tylko wyniki sprzedażowe, a i oczywiście jedna wieka rotacja pracowników, są trzy koordynatorki, już tam pracują kilka ładnych lat(swoją drogą jeżeli nie mają wyższych aspiracji niż praca na telefonie do końca życia to ich sprawa, ale człowiek stoi tam w miejscu bez możliwości rozwoju.

Mixer

Mogę polecić tę firmę. Zatrudniają konsultantów telefonicznych. Jesteś tam organizatorem szkoleń, musisz obdzwonić firmy zaprosić na szkolenia i zbierać jak największą liczbę osób. (usunięte przez administratora) Bardzo fajny właściciel firmy. Dyrektor, która odpowiada za rekrutację to też bardzo miła kobieta. Atmosfera pracy spoko, tylko trochę głośno, bo ok 15 osób pracuje w jednym pomieszczeniu i cały czas się dzwoni. (praca trochę monotonna), ale jak kto woli. Na plus także godziny pracy- od 7:30 do 15:30

Zostaw opinię o KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSULT Centrum Szkolenia i Doradztwa