Minerwa

Głogów

Opinie o Minerwa

Waldi

Co słychać? Jest tak dobrze czy tak źle i nikomu nie chce się pisać? Chciałbym tu pracować i zastanawiam się.

anty

Nawet jeśli sa nie terminowe, to przecież jest to racjonalnie uzasadnione. W końcu o dobre relacje nie jest tak źle, ale wiesz czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał teraz.

PHU All Glass obserwator

hahaha, ludzie sprawdzcie All Glass. Stary glab juz wszystko pozadluzal hehehhehehe

walczoswoje@interia.eu

szukam osob pokrzywdzonych przez firme MINERWA (usunięte przez administratora) jak i osob pokrzywdzonych przez firme P.H.U HERMES (usunięte przez administratora) proszę o kontakt walczoswoje@interia.eu

anonimowa

firma ktorej teraz wlascicielem jest sebastian glab to zwykla sciema.tak naprawde szefem tej firmy jest przemyslaw gląb ktory nie jest wyplacalny wogole.moj maz pracuje tam charytatywnie poniewaz za ostatnie dwa miesiace wzial tylko 1100zl.wyplaty.nie odbiera telefonow ma pracownikow gleboko gdzies.pracuje sie od rana do poznego wieczora za darmo.nie spotkalam nigdy tak zaklamanego czlowieka.ostrzegam wszystkich przed jakakolwiek wspolpraca z tym czlowiekiem.mam male dziecko i nieraz pozostawalam bez srodkow do zycia wlasnie dzieki temu panu ktory tylko obiecuje ze pieniadze beda a w rzeczywistosci odwleka wyplate z dnia na dzien i czesto ciagnie sie to calymi tygodniami,a jesli juz cos da to jest to 200-300 zl.ktore musi starczyc na 3 tygodnie co w dzisiejszych czasach jest niewykonalne.

ktos 2

ha ha ha ha . Do pracy rodacy. Pomozecie ..... Pomozemy....... Szkoda ze ten portal ma opinię plugawcy ha ha ha............

ktos 2

Ciekawe dlaczego do dzis niepracujesz wałku.Pracowałem w MINEWRZE ładnych pare lat i bardzo sobie chwale dobre zarobki i wspaniali własciciele. O co konkretnie chodzi bo wasze opinie sa podawane też o innych firmach z Głogowa wiem tylko tyle gdzie pójdziesz do pracy TO NAROBISZ PEWNEGO BIGOSU.

ktos

[usunięte przez admina]gość jest niesłowny [usunięte przez admina]ogromny bajerant nie zatrudniajcie sie tam[usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minerwa

Tak to jest jak porzuca sie prace i w pracy udaje sie ze sie jest.w pierwszym miesciacu firma daje umowe na najniższa krajową bo nie wie na kogo trafi.Ten pracownik porzucil prace dnia 14.08.09.Podjol prace 01.08.09 i wybral do dnia 14.08.09 400zł zaliczek.Pozatym narazil firme na koszty badan lekarskich i szkolenia BHP oraz ciuchow roboczych.Proponowalibysmy stworzyc listę takich pracowników zwanych potocznie skoczkami aby uchronić firmy przed startami.

Zostaw opinię o Minerwa - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minerwa