Biuro Ochrony "POSEJDON"

Białystok

Opinie o Biuro Ochrony "POSEJDON"

remik

jesteś pracownikiem Biura Ochrony "POSEJDON" @wiosło?? Mnie bardzo interesuje sytuacja w tej firmie, ponieważ zamierzam do nich aplikować. Szczególnie ważne jest dla mnie czy firma rzeczywiście zatrudnia na umowy o pracę

mysląca

W tej firmie są potrzebni tylko ludzie z literką "P" oczywiście nikomu nie uwłaczając, bo tacy ludzie tez muszą pracować ,ale w tej pracy to jest stały kontakt z ludźmi. Pozdrawiam nie miłą p.Ewę z biura

kris

dobra firma

gość

zatrudnia jako nieliczny na umowę o pracę, nie mam zarzutów, ja pracowałem i było ok

zadowolony

Firma Biuro Ochrony Posejdon jest bardzo solidną firmą, lecz muszę to powiedzieć iż Pan Wojciech Walczuk z 108 Szpitala w Ełku bez przerwy "obsrywa" państwa firmę na każdym kroku, pozbądźcie się go, problemy się rozwiążą.

Pani Ewa!!!!

Opinia jest taka że (usunięte przez administratora)liczy się tylko kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!

odwiedzający

Firma jest tak bardzo rzetelna że ochraniając 108-wojskowy szpital w Ełku za wjazd na teren szpitala zatrudnieni tam pracownicy z literą P,tzn,nikogo z ochrony nie obrażając(usunięte przez administratora)

ANDRZEJ

LUDZIE TA FIRMA POSEJDON ZABESPIECZA 108-WOJSKOWY SZPITAL W EŁKU,PAN HARASIMOWICZ,BEZ SZACUNKU DO ZAŁOGI,ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JUŻ NIEDŁUGO JEGO KARIERA CO DO OCHRONY 108-SZPITALA BĘDZIE ZAKOŃCZONA,MIESZKAŃCY EŁKU ZGŁOSILI JUŻ SWOJE OPINIE DO KOMENDANTA PANA MAZURA.

Zostaw opinię o Biuro Ochrony "POSEJDON" - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony "POSEJDON"