GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.

Lubań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.
2 2 6 1

Opinie o GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.

klient

ODDZIAŁ LUBAŃ ten co otwiera szlabany spoko gościu ale ten w długich włosach co przyjmuje złom jest jakiś upośledzony bo te jego ruchy... I tylko biega z magnesem i marudzi a te jego teksty sa jak jakiegoś filozofa. Wcześniej robił tam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isty gościu jak dobrze pamiętam to chyba [usunięte przez moderatora] miał na imię często był zadowolony. Może coś palił ale z nim zawsze i o wszystkim można było pogadać. Ma może ktoś do niego nr albo jakiś kontakt z nim? Jak tak to proszę o jakąś odpowiedź

Zostaw opinię o GREEN METALS POLAND SP. Z O.O. - Lubań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.