GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.

Opinie o GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.

klient

ODDZIAŁ LUBAŃ ten co otwiera szlabany spoko gościu ale ten w długich włosach co przyjmuje złom jest jakiś upośledzony bo te jego ruchy... I tylko biega z magnesem i marudzi a te jego teksty sa jak jakiegoś filozofa. Wcześniej robił tam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] isty gościu jak dobrze pamiętam to chyba [usunięte przez moderatora] miał na imię często był zadowolony. Może coś palił ale z nim zawsze i o wszystkim można było pogadać. Ma może ktoś do niego nr albo jakiś kontakt z nim? Jak tak to proszę o jakąś odpowiedź

Zostaw opinię o GREEN METALS POLAND SP. Z O.O. - Lubań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREEN METALS POLAND SP. Z O.O.