Opinie o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" w Bierutów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" w Bierutów

Rob Nowy wpis

Praca za jałmużnę. Szukają służących . Nie dają nawet ubrań roboczych, robiota straszna i bardzo roszczeniowi . Gorszej firmy nie znam

Były pracownik Nowy wpis

Nie wiem jak to możliwe że ta firma istnieje tyle lat. Pracowałem krótko ale mogę powiedzieć że nigdy więcej. Ciągły brak rzeczy pierwszej potrzeby, nie ma nawet papieru w toaletach ani mydła, jest brudno. Ciuchy robocze najniższej jakości, ale trzeba się o nie bardzo prosić bo nie ma na stanie i długo czekalem. Pozwalali pracować w swoich ubraniach co jest dla mnie dziwne, pracownicy z produkcji sprzątali też biura i koło firmy, potem wracało się na linie i nikt nie kontrolował czy umyli ręce i zmienili rękawiczki. Obrzydliwe po myciu toalet wracać do pracy przy sokach. Była też zła organizacja pracy, co chwilę robiłem coś innego, nie szło się niczego dowiedzieć bo nikt nic nie wie. Brak premii a narobić się trzeba

Xyz Nowy wpis

Nie polecaam, bardzo zła atmosfera w pracy, zero organizacji, wszystko chaotyczne, szefostwo to porażka. (usunięte przez administratora)to mało powiedziane, na wszystko żałują i płaca marna

Oki

Jednym słowem, pyszne soki,

Uniwersytecki Szpital Kliniczn Nowy wpis
@Oki

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Wrocław daje 5/5. Pyszne dżemy. Pacjenci zadowoleni. A opinie negatywne od konkurencji zapewne.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Pracowałem w różnych firmach i firemkach, ale nie znam gorszego pracodawcy, jakim była ta przetwórnia i to pod każdym względem. Zaczynając od złej atmosfery w pracy przez kiepskie zarządzanie, urządzenia z demobilu, czy niedbałość o pracowników. Szczerze radzę omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Zofia

Przykre, pisząc o atmosferze masz na myśli relacje między pracownikami, czy te na linii pracownik-szef? Nie rozumiem też o co chodzi z niedbałością o pracowników, masz na myśli BHP?

Mówiąc, że nie znasz gorszego pracodawcy to już naprawdę poważne stwierdzenia... Możesz rozwinąć każdy z tych aspektów, który wymieniłeś? Wydaje mi się, że wtedy bardziej mogłoby to rozjaśnić to Twoje dobitne stwierdzenie.

Kinga

Jakie wymogi trzeba spełniać żeby dostać się do przetwórni?

wandal

obrzydliwy dżem, sprzedaż takiego produktu powinna być karana jako próba otrucia, próba bo zjeść się nie da więc ostatecznie otruć się nie otrujemy

Kornell
@wandal

(usunięte przez administratora) Tak czegoś obrzydliwego nie jadłem i na oczy nie widziałem. Ktoś kontroluje co się konsumentom sprzedaje ?

truskaweczka

zakupiłam dżem w nadziei smaku zapachu przypominającego letnie smaki . Jednak po otwarciu czar prysł i niestety nie tylko czar ale całe moje wyobrażenie rzetelności i jakości firmy Anna -Plus . Przyznam sie szczerze czegoś tak okropnego i wstrętnego na naszym krajowym rynku jeszcze nie jadłam. Dżem jest bez smaku, wręcz czuć same polepszacze po prostu OKROPNY jak w ogóle można takie ''coś '' dopuścić do sprzedaży . moja rada z daleka omijać ta firmę i jej produkty .

romek

kursy, wynagrodzenie odpowiedniej wysokości.. nie mówiąc już o prestiżu jaki osiągasz po roku czy dwóch :)

dobrze żarło....

i zdechło, to chyba zalicza padaczke albo kryzys tak slyszałem,pzodownicy pracy sie pozwalniali to chyba nie jest zbyt dobrze

lila - 2009-12-08 16:10:26 TRAGEDIA! nie bylo i chyba nie jest tak żle,napewno kiedys bylo gorzej mokra robota:)teraz nowa hala , maszyny itd, nawet płace lepsze:)chyba nikt w bierutowie nie płaci tak dobrze!mam na mysli firmy produkcyjne...no i soczki tez są w porządku.Oj wypiło sie tego do wszyskiego:)Praca jest cięzka fizyczna, czasami mniej fizyczna i wtedy trzeba sobie ją dobrze rozplanować:)pracowalem tam jakis czas temu,no dosyc dawno :)i mile wspominam ten czas,Pozdrowienia dla józków grześków bogusiów "zasypy" z nimi były czystą przyjemnością:)no i pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]mechaników:)

lila

TRAGEDIA!

Słowa kojarzące się z Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus": Najbardziej nie podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus":

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" - Bierutów

• Jak się pracuje w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"?

Zobacz opinie na temat firmy Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"