Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"

Bierutów

Opinie o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"

truskaweczka

zakupiłam dżem w nadziei smaku zapachu przypominającego letnie smaki . Jednak po otwarciu czar prysł i niestety nie tylko czar ale całe moje wyobrażenie rzetelności i jakości firmy Anna -Plus . Przyznam sie szczerze czegoś tak okropnego i wstrętnego na naszym krajowym rynku jeszcze nie jadłam. Dżem jest bez smaku, wręcz czuć same polepszacze po prostu OKROPNY jak w ogóle można takie ''coś '' dopuścić do sprzedaży . moja rada z daleka omijać ta firmę i jej produkty .

romek

kursy, wynagrodzenie odpowiedniej wysokości.. nie mówiąc już o prestiżu jaki osiągasz po roku czy dwóch :)

dobrze żarło....

i zdechło, to chyba zalicza padaczke albo kryzys tak slyszałem,pzodownicy pracy sie pozwalniali to chyba nie jest zbyt dobrze

lila - 2009-12-08 16:10:26 TRAGEDIA! nie bylo i chyba nie jest tak żle,napewno kiedys bylo gorzej mokra robota:)teraz nowa hala , maszyny itd, nawet płace lepsze:)chyba nikt w bierutowie nie płaci tak dobrze!mam na mysli firmy produkcyjne...no i soczki tez są w porządku.Oj wypiło sie tego do wszyskiego:)Praca jest cięzka fizyczna, czasami mniej fizyczna i wtedy trzeba sobie ją dobrze rozplanować:)pracowalem tam jakis czas temu,no dosyc dawno :)i mile wspominam ten czas,Pozdrowienia dla józków grześków bogusiów "zasypy" z nimi były czystą przyjemnością:)no i pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]mechaników:)

lila

TRAGEDIA!

Słowa kojarzące się z Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus": Najbardziej nie podobało mi się w Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus":

Zostaw opinię o Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus" - Bierutów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórnia Owoców i Warzyw "Anna-Plus"