PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA

Legionowo

Opinie o PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Zenek to co piszesz jest niepokojące. Chciałabym upewnić się, czy dobrze rozumiem Twoją wypowiedź. Masz na myśli to, że pracodawca nie podpisuje z pracownikiem żadnej umowy, czy też to że nie można liczyć na umowę o pracę? A co na ten temat mogą powiedzieć inni pracownicy firmy? Czy Wy również macie takie problemy z uzyskaniem umowy?

Zenek

Chciałbym aby państwowa inspekcja pracy zainteresowala sie tymi sklepami zatrudniają na chorych warunkach umowy faktycznie nie mozna sie doprosic nie szanuja ludzi wogole nie którzy nawet pracuja bez żadnej umowy

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Zadowolonadalej pracujesz w PAT&PAT? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co najbardziej cenisz sobie w pracy w firmie. Co więcej możesz opowiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie, czy oferowanych benefitach?

reklamowiec

he he kiedyś moja firma współpracowała z PAT&Pat . Pan C. znany jest chyba wszystkim w mazowieckim . ile on firm zwiedził jako dyrektor , kierownik itd . wszędzie "na zbity ....." wylatywał. Zatrudniał się tam tylko po to ,żeby towar dla PAt&Pat kombinować. Bo kto normalny mając swoje sklepy zatrudnia się w innych placówkach handlowych ?

ktoś
użytkownik zarejestrowany

No dobra, ale wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo dbajją o stabilne warunki pracy między pracownikami.

@ktoś 08.09.2016, 10:10

Na pewno szukają do sklepu w Centrum. Wystarczy przynieść CV i na pewno odezwą się do Ciebie.

gosc
@ktoś 08.09.2016, 10:10

Buhahaha ( usunięte przez administratora ) Tyle w temacie bo szkoda dalej komentować.

Zadowolona

Tak. Zawsze w terminie i taka jak być powinna. I to nie jest tak, że nic złego nie napiszę bo się boję. Piszę same pozytywy bo tak tu jest.

Zadowolona

Pracuję tu jakiś czas i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Szefostwo to nie moja rodzina, nie pisze z żadnego polecenia. Nie chcę się nikomu podlizywac. Piszę bo boli mnie że tak dużo tu obraźliwych słów pada pod adresem mojej szefowej. A powiem Wam, że doświadczenie zawodowe mam duże i nie spotkałam nigdy wcześniej na swojej drodze takich cudownych szefów, którzy nie patrzą tylko na pracownika pod kątem co złe zrobił i jak mu jeszcze dokopać. To są ludzie, którzy przejmują się drugą osobą i zawsze służą pomocą. Jeśli jesteś pracowity i uczciwy nic Ci w tej firmie nie grozi. Pozdrawiam i życzę wszystkim takiej szefowej jaką ją mam

lars

Praca dobra, atmosfera w pracy również, w rożnych przypadkach otrzymałam pomoc od szefowej, mimo, że to moje sprawy prywatne. Ja polecam.

Lalunia 123

Z tego co mi wiadomo była tam więcej niż jedna zakłamana i fałszywa osoba

gosc

Ahehe nieźle wymyłeś z tym nagraniem chetnie posłucham wypocin kierowniczek z tej firmy. To co się tam odpie..... to się w glowie nie mieści.

kris

Gdyby Pani Cybulska chciała posłuchać nagrania z rozmowy rekrutacyjnej pozostawie swojego maila kowboy2@o2.pl

kris

Prawdą jest że zatrudniają na umowę zlecenie, twierdząc że to tylko na początek,potem umowa o prace.Tylko jak można dać pracownikowi umowę o prace i kazać mu według ustawy pracować w dni świąteczne (ustawa jasno mówi że tylko sam właściciel, ajent może stać za kasą).Co gdy pracownik zachoruje, według ustawy należy mu się 80% wynagrodzenia,wiec jaka to umowa skoro pracownik za L4 nie otrzymuje chorobowego mimo iż składke ZUS podobno opłacają niezależnie od rodzaju umowy. System pracy 2 zmianowy 7-19 x 4 dni bądź 19-7x 4 noce stawka za 12h 100zł czyli 8.33 za godzinę, święta za dzień dodatkowo 50zł za noc 100zł,za braki alkohol,papierosy odpowiada cały sklep, potrącane z wypłaty,i tu mam pytanie jaką mogę mieć pewność że kierownik sklepu nie robi przekrętów by obciąć pracownikowi z wypłaty i podlizać się właścicielce. dodam iż obecnie takie firmy jak inter kadra czy job-man płaca 10złx264h=2640 a kasjer ma odpowiedzialność za własną kasetkę a nie cały sklep.Podczas rozmowy rekrutacyjnej z kierownikiem sklepu zapytałem ile dni pracy w miesiącu na co usłyszałem 20-22 czyli 264h za 2200 - potrącenia za braki, kradzieże innych pracowników w moje dni wolne.Pytanie czy właścicielka tych sklepów nie boi się Inspekcji Pracy? po 2 minutach rozmowy i słyszeniu tego co mówi kierownik sklepu podczas rekrutacji włączyłem dyktafon w telefonie.Gdybym nie miał tego nagrania to nikt by mi nie uwierzył z moich znajomych że takie firmy jeszcze istnieja w tym kraju.

gosia

nie przyjmujcie sie do pata na freta masakra same falszywy osoby

była pracownica

Pogo.Jeżeli masz umowę o pracę to masz płatne ale jak pracujesz bez umowy to nie. W tej firmie wiele osób nie ma.

była pracownica

Miśko .... jak wolne może być płatne 80%? Skoro Pani Marianna płaci za każdy dzień przepracowany? No chyba że pracujesz na specjalnych warunkach w Pat&Pat.

była pracownica

Miśko w zależności co masz na myśli bo ja na przykład pracowałam że jak miałam wolne to nikt mi nie płacił 80 % pensji.

była pracownica

Pracowałam w sieci sklepów Pat&Pat u pani Maryli na samym początku było ok ale im więcej sklepów tym bardziej ważna się robiła.Praca po 12 godzin w miesiącu 240 jak nie więcej święta pracujące zachorować nie można bo już masz minusa u szefostwa wolnego dnia z dnia na dzień nie można pracować trzeba za wszystkich pracowników a i tak póżniej jest się najgorszym. Pensja raz na czas raz nie w zależności jak się wyrobi pani Maryla. Po zakończeniu zmiany nie widać czy masz na plusie czy na minusie. Zazwyczaj Pani Marylka przyjeżdżała z komputerem i otwierała swoją tabelkę gdzie było na przykład 20 złoty za mało i co trzeba oddać nie ważne jak się to stało czy jakaś pomyłka przy liczeniu czy może koleżanka lub kolega pomylił się przy rozmienianiu pieniążków.Straszny wyzysk się zrobił w Pat&Pat.Generalnie bardzo lubiłam tam pracować i gdyby szefostwo zauważyło moją pracę to by było ok. W niektórych sklepach jest taki bałagan ponieważ pracownicy się z mieniają jak rękawiczki.Ale cóż życzę powodzenia tym pracownikom którzy tam podejmą pracę.Jak chcesz umowę to w tedy ją masz ale to musisz się o nią naprosić. w sklepie na wawelskiej już tyle pracowników się przemieliło że aż nie wiem czy zliczyć by się ich dało.Co do Pani Patrycji nic złego nie powiem nic mi nie zrobiła raczej zawsze starała się wysłuchać. To chyba tyle co mam do powiedzenia na temat Pat&pat. Pozdrowienia dla Państwa Cybulskich.

LINKINGABO

PRACOWAŁEM W TYCH SKLEPACH LEGIONOWO,POTEM ŻOLIBORZ ITP.. MOŻE I MOŻNA TAM ZAROBIĆ BYŁEM KIEROWNIKIEM .... ALE TO WSZYSTKO CO MOŻNA POWIEDZIEĆ DOBREGO RESZTA TO MASAKRA ... LEGIONOWO BYŁO JEDNYM "WTEDY" MAŁO ZARABIAJĄCYM SKLEPEM ZROBIŁEM CO MOGŁEM I WZROSŁO O 100% WIEDZĄ CI KTÓRZY TAM PRACOWALI MOŻE PRACUJĄ ZOSTAŁEM POTEM WYSŁANY DO CENTRUM NA ROZRUCH SKLEPU BYŁEM LOJALNY WYKRYŁEM OSZUSTWA W SKLEPIE ITP A POTEM NA SYBIR NA ŻOLIBORZ ZA WSZYSTKO JEST OP. WSZYSTKO ŹLE NIE WAŻNE ILE DOBREGO SIĘ ZROBIŁO DLA SKLEPU TO I TAK KTÓREGOŚ DNIA CIE WYWALĄ ...OGÓLNIE SPOKO TO BYŁ CYBULSKI... ALE NA KOŃCU TEŻ GO PONIOSŁO A SAMI ZATRUDNILI OSOBE CO ICH OKRADŁA A NA MNIE ZWALILI WINĘ ...

Polecam prace w tej firmie, pracuje tam od lat, pracuje uczciwie i tak jestem przez szefostwo traktowana.

JUSTYNA

Ja jestem zadowolona z mojej pracy, wszystko jest na czas, nikt na demna nie stoi i sprawdza jaka sprzedaż itp. Uczciwy pracowdawca. to fakt dużo leserów chce przychodzić do pracy i chcą kraść.

hahaha

Masakra czytam pozytywne opinie i nie wierzę. Śmiech mnie ogarnia normalnie. Ktoś tu napisał,że to chyba mamusia z córeczką takie bzdury wypisują i raczej ma rację. Nie znam osoby, która odeszła z tej firmy bez uszczerbku w portfelu. Po prostu Boże widzisz i nie grzmisz. Jak żyć Pani Marylo ???? Odpowiedz Pana Dariusza: KRÓTKO hehe heheh

kierowniczka

Polecam pracę w pat pat. Ale tylko uczciwym pracownikom, gdyż dla leni nie ma tu miejsca.

ELA

Właśnie przez takich "mądrych" co biorą nie swoje pieniądze ,moją gdzieś swoich kolegów i koleżanki i nie przychodzą do pracy jest później najwięcej problemów. Ale o nich nie można powiedzieć na pewno nic dobrego !

Ja była pracownica

Podobnie jak osoba poniżej nie wierze ze ktokolwiek jest zadowolony z pracy w tym miejscu. Pensja może i na czas ale jak najpierw wykonasz dziesięć telefonów z prośbą o nią. Urlopy czy inne wolne owszem ale tylko wtedy jak sama znajdziesz sobie zastępstwo. Ucinanie kasy z byle powodu, niby są braki kasowe ale nikt wglądu do nich nie ma, jak się zwalniasz to na bank całej pensji nie dostaniesz - chyba ze sama ja sobie weźmiesz jak co niektórzy mądrzejsi. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Można by pisać i pisać ale niestety nic pozytywnego o tym miejscu powiedzieć nie mogę.

dominika

Płacą ci za wypisywanie takich głupot? A może to sama pani Maryla pisze pozytywne opinie razem z córeczka. Nie wierze ze ktokolwiek jest zadowolony z pracy w tym miejscu.

zadowolona

Pracowałam w firmie kilka lat, niestety z powodów rodzinnych musiałam zrezygnować. Bardzo polecam, nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami. Pensja na czas, nie jak w innych firmach po miesiącu spóźnienia. Szefostwo bardzo elastyczne, chętnie idzie na reke pracownikowi, nie ma problemów z grafikiem. A to ze w swieta się pracuje to wiedziałam od początku, ze jak w kasie brakuje to trzeba oddac tez logiczne. Każdy może wybrać prace jaka chce. Ja jak mi się sytuacja zmieni chętnie tam wrócę.

ELA

Pracowałam w firmie ponad rok. Odeszłam ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Z rozliczeniem na koniec pracy zero problemów. Pensja na czas a jeśli ktoś nie umie liczyć pieniędzy to nie powinien pracować na kasie. Więc o co chodzi?

taktak

Jejku nareszcie strona na której można się wypowiedzieć i komentarze nie zostają usunięte. A wiec tak praca do kitu, właściciele z nikim się nie liczą. Mnie jedynie zastanawia to dlaczego nikt z pracujących osób nie ma wglądu do braków kasowych bądź nadwyżek. Czemu w trakcie remanentów za wszystkie braki płacą zatrudnione osoby, czemu nikt żadna Inspekcja się tym nie zajmie bezinteresownie. Bo że sanepid bierze od nich w łapę to wszyscy wiedzą ale nikt się nie odezwie. Szkoda ludzi bo pracuje się po 12h listy podpisuje się na 8h ponadto wszystkie święta trzeba zapierniczać bez żadnego ale nawet jak ktoś nie chce. Nie polecam ludzie unikajcie takich miejsc... szkoda nerwów i zdrowia, bo nikt w tej firmie się nie szanuje.

do kitu

Co chwile Zwalniają ludzi za wymyślone Rzeczy np. napiwki za to ze wzięło się pieniądze z kubka bo przecież to jest dla sklepu. Chyba że wcześniej kierownik je weźmie i zapłaci za swoje zakupy. o umowę nie można się doprosic na 70 pracowników ma ją może z 10-15 osób w tym z 8 kierowniczek i parę pracowników z rodziny i tyle. Nie ma że w święta nie pracujesz tak wypada więc musisz przyjść inaczej straszą że zwolnia ale zazwyczaj obcinaja ci parę stowek i mówią że niby było jakieś manko a co do braków w kasie tego nie wie nikt nie ma możliwości żeby pracownik mógł po swojej zmianie sprawdzić ile powinien mieć w kasie (tłumaczone tym że pracownik mógłby okraść jakby wiedział ile powinno byc) przy wypłacie szefowa przyjeżdża z laptopikiem I mówi Ci z jakieś tabelki w które sama może sobie wpisać kwoty że np miałeś 300 zł manka i odlicza to od pensji i nie ma gadania.

haha

Widzę ze nic sie w tej firmie nie zmieniło hehe juz od dawna nie pracuje u państwa C, a i tak tak jak pare lat temu zero szacunku do pracowników wszystkich swoja miarą mierzą sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to i mysla ze wszyscy sa tacy jak oni

aa
@haha 23.03.2015, 23:03

NIE POLECAM BRAK UMÓW. OKRADANIE PRACOWNIKÓW Z WYPŁAT PRACA PO 240 A NAWET 276 GODZIN MIESIĘCZNIE.

aaaa

Polecam, bardzo dobre warunki pracy.

rafał
@aaaa 13.02.2015, 12:46
Polecam, bardzo dobre warunki pracy.

albo jesteś tzw kierowniczką albo pracujesz u nich bardzo krótko

@rafał 08.09.2016, 01:14
albo jesteś tzw kierowniczką albo pracujesz u nich bardzo krótko

A dlaczego albo albo? Nie uwierzysz. Pracuję 2 lata, kierowniczką nie jestem i dobrze mi z tym

poolly

Nie poleca! Wyzysk! Bez umów, bez szacunku dla ludzi...

Zostaw opinię o PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAT&PAT MARIANNA CYBULSKA