Księgarnia

Wyszków

Opinie o Księgarnia

Daria

Księgarnia w Wyszkowie ma opinie bardzo dobrego pracodawcy. Szkoda, że nie potrzebują nowych pracowników. Ale dlaczego taka cisza jest na forum?

Weronika

@Klient dziękujemy za Twoją opinię. A co możecie napisać na temat Księgarnia w Wyszkowie pod kątem pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tej firmie? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy?

lodi

Witam serdecznie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na w tej branży jednak to co mogę powiedzieć , po kilku miesiącach to że nie jest to to co chce w życiu robić. Niemniej aplikuje na inne stanowisko też w tej księgarni, ale już kierwonicze

Klient

Uważam,że księgarnia przy ul Sowińskiego jest super zaopatrzona,są wszystkie nowości.Polecam

hubik

[usunięte przez moderatora] Znam inne księgarnie w Wyszkowie i na pewno są lepiej zaopatrzone

Najlepiej zaopatrzona ksiegarnia w Wyszkowie i okolicach...Z uwagi na ogromny profrsjonalizm oraz przesympatyczną obsługę, polecam Wszystkim zakupy w księgarni przy ulicy Sowińskiego 79 w Wyszkowie...

Ja tez polecam tą właśnie księgarnię.Pani, która tam pracuje bardzo uprzejma i sympatyczna. Jak brakuje jakiegoś tytułu, na drugi dzień już jest.W innych księgarniach w tym mieście jest wrażenie pustych półek. Polecam Adrian

Księgarnia przy ulicy Sowińskiego 79, na przeciw Galego jest super zaopatrzona, można tam naprawdę znależć dużo ciekawych pozycji. Poza tym bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam Anna.

Zostaw opinię o Księgarnia - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia