Opinie o S.M. Salwator w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie S.M. Salwator. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.M. Salwator na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.M. Salwator w Kraków

Heniek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?

kasia

dobrze, że strona już nie działa bo wydaje mi się, że był to twór konkurencji bo aktualnie Salwator oferuje jedne z najniższych cen mieszkań na rynku małopolskim co zdecydowanie przyciąga rzeszę potencjalnych nabywców. poza tym Salwator to laureat wielu prestiżowych nagród z branży deweloperskiej więc nie może być tu mowy o jakichkolwiek oszustwach bo każdy deweloper, który jest brany pod uwagę w tych konkursach jest dokładnie i wnikliwie prześwietlany.

desole
@kasia

dział pr Salwatora jak zwykle w słabej kondycji...

Dominika

@taka sobie opinia Dziękuję za Twoje wypowiedzi. Sporo powiedziały one o S.M. Salwator, chociaż wydawać by się mogło, że taka opinia mogłaby dotyczyć wielu pracodawców. @Alek A czy ty jesteś pracownikiem S.M. Salwator? Czy masz może więcej informacji o tym jakiem pracodawcą jest S.M. Salwator?

Alek

@taka sobie opinia, czy drugi raz podjęłabyś (podjąłbyś) się tam pracy ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w S.M. Salwator odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
taka sobie opinia

Dominika, jobhopping zawsze procentuje , Salwator to tylko mały fragment w puzzlach pt .”wiedza i doświadczenie” . Ludzie, którzy przez lata trzymają się spódnicy jednego pracodawcy są świetni ale tylko tam i tylko w tym. Co do relacji - to zależy tylko od Ciebie, jaki rodzaj relacji tworzysz, nie wiem jak teraz, kiedyś parę osób trzymało poziom, reszta to sztampa, zależy od działu, nie chcę wchodzić w szczegóły bo zainteresowani nie wiedzieli by jak to posprzątać. No i na koniec, nieznajomość prawa szkodzi , jak się jest pracownikiem to prawo pracy warto znać.

Dominika

@taka sobie opinia, rozumiem, że według Ciebie to doświadczenie, które warto zdobyć, bo zaprocentuje w przyszłości. A czy wiesz coś na temat relacji między pracownikami różnych szczebli w tej firmie? Czy jest to model partnerski czy raczej hierarchiczny?

taka sobie opinia

Z tego co tu piszecie wychodzi, że Salwator to jakaś krakowska sekatura a prawda jest taka, że jak dajecie się przekręcać i sobie wchodzić na głowę to tak będzie, nie tylko w Salwatorze ale wszędzie indziej. Do pracy idzie się z dwóch powodów: dla pieniędzy lub zdobycia wiedzy. W Salwatorze większych pieniędzy nie zarobicie, wiedzę możecie trochę poszerzyć. I tak chyba większość myśli podejmując z założenia pracę na rok. Zapomnijcie o awansach, wasi przełożeni będą tego bronić jak niepodległości, przynajmniej mają pewność że właściciele wiedzą tyle ile im sami powiedzą - "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy". Jak macie głowę na miejscu głowy a jaja na miejscu jaj a nie na odwrót to sobie dacie radę, umiejętność eksploracji przydatna.

Arek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Krzycho

jesteście pewni ze nie ma sensu tam się zatrudnić zadnych plusów

Dominika

@cv, prawdopodobnie masz na myśli jakieś nieprawidłowości, które Twoim zdaniem popełniane są przez zarząd firmy. Nie do końca jest to temat na forum poświęcone pracodawcom i warunkom jakie charakteryzują ich firmy. Chyba, że powodują one jakieś perturbacje w relacjach pracodawca-pracownik. Zatem poproszę Cię o przedstawienie tylko tych aspektów, które dotyczą kondycji firmy w relacji z osobami zatrudnionymi.

frizz

w księgowości to co najwyżej będziesz klepać cyferki i zero decyzyjności, zresztą w ciągu kilku lat non stop zmieniają się pracownicy, (usunięte przez administratora)

Iga

Idealnych firm nie ma , jeśli nawet coś jest do poprawy to trzeba działać!!!

Waldi

Może wiecie cos więcej o firmie? Trochę niepokojące informacje słyszałem.

adwokat
@Waldi

sika dobrze ci radzi uważaj(usunięte przez administratora) będziesz żałował. (usunięte przez administratora)

adwokat diabła
@Waldi

sika ma racje uciekaj od tej firmy póki czas.(usunięte przez administratora)przestrzegam wszystkich

Dawid

Niektórzy tylko narzekać potrafią? Może doceńcie pracę w firmie?

Salwator

Szanowna Pani, nabyła Pani mieszkanie wraz z hurtowym pośrednikiem, który cały czas prowadzi w Pani imieniu rozmowy ze spółką na temat wprowadzenia do umowy w Pani miejsce innej osoby. W takiej nowej sytuacji, sprawa wymaga przeanalizowania i ustalenia warunków. Skądinąd niebywałe jest prowadzenie rozmów i jednoczesne zamieszczanie takich paszkwili. Salwator

teraesa

adam, jak komus zależy na tym by dowiedzieć się czy poszukują kogoś czy nie to można do nich zadzwonić i zapytać czy nie poszukuja kogoś

@teraesa

ja już znalazłem więc nie szukam, dobry doradca zawsze pracę znajdzie :)

adam

może się nie rozwijają to nie potrzebują kolejnych pracowników. Tak jak piszesz gdyby potrzebowali doradcę podatkowego to by mieli.

adam

Trochę to dziwne że taka firma jak SM Salwator nie posiada doradcy podatkowego ale widocznie nie potrzebują..

do zibi

pewno kolejna rozgoryczona osoba, która nie przeszła rekrutacji.

pytający

a jaką stawkę proponują na stanowisku księgowego? ok. 2300 netto? więcej czy mniej?

Zostaw merytoryczną opinię o S.M. Salwator - Kraków

• Jak się pracuje w S.M. Salwator?

Zobacz opinie na temat firmy S.M. Salwator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

S.M. Salwator
2.1/5 Na podstawie 33 ocen.

S.M. Salwator