Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Wąbrzeźno

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Xyz

Nie polecam tej firmy. Potrafią tylko zgnoić pracownika. Wyzysk jakich mało. Pseudo prezesi wyżej....niż sra***ją. Marna płaca. Brak setek za soboty. Zero szacunku do człowieka. Żadne zasady BHP w tej firmie nie obowiązują, bo prezesi przy deszczowej pogodzie każą wykonywać prace drogowe. Gdzie w takiej sytuacji jest inspektor nadzoru?

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"?

Krzysztof

kiepska firma 13zl plus twarzowe zamiast premii tak aby stary mogl zabrac bo dodac i tak nie da. bo steka ze niskie ceny.

PGR

sami emeryci pracuja

AM

zarobki kiepskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie bedziesz w sobote w pracy to jestes najgorszy i odrazu do zwolnienia... szefostwo zgrywa panow nie polecam. atmosfera kiepska jeden na drugiego donosi

maniek

mam pytanie ile zarabia operator ładowarko-koparki bo mam uprawnienia i czy wogóle przyjmują

sklep

bo byłeś po piwo jako dodatek do śniadania

Krzysztof

W firmie jest beznadziejnie, prezesi potrafią zabrać premię za to, że ktoś poszedł do sklepu po śniadanie. Dla nich każda wymówka jest dobra by nie dać premii.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD" - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"