Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Wąbrzeźno

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"

Krzysztof

kiepska firma 13zl plus twarzowe zamiast premii tak aby stary mogl zabrac bo dodac i tak nie da. bo steka ze niskie ceny.

PGR

sami emeryci pracuja

AM

zarobki kiepskie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie bedziesz w sobote w pracy to jestes najgorszy i odrazu do zwolnienia... szefostwo zgrywa panow nie polecam. atmosfera kiepska jeden na drugiego donosi

maniek

mam pytanie ile zarabia operator ładowarko-koparki bo mam uprawnienia i czy wogóle przyjmują

sklep

bo byłeś po piwo jako dodatek do śniadania

Krzysztof

W firmie jest beznadziejnie, prezesi potrafią zabrać premię za to, że ktoś poszedł do sklepu po śniadanie. Dla nich każda wymówka jest dobra by nie dać premii.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD" - Wąbrzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD"