MAR-URB URBAN MARCIN

Kielce

Opinie o MAR-URB URBAN MARCIN

kobieta

Pracowałam tam. Pracodawca jest ok. Jest wymagajacy ale Ci co dobrze pracuja mają lepiej finansowo. Ogłoszenia się pojawiają ze względu na to że ten Pan jeszcze nie tak dawno kierował dwoma nowymi stacjami i potrzebował pracowników.

ddd

Od jakiegoś czasu dłuższego widzę ciągle oferty od tego pracodawcy kilka razy w ciągu roku wygląda że przebierka pracownikami jest nie lada :/Jak na stację to coś nie wygląda w porządku Ktoś może wie coś na ten temat

Zostaw opinię o MAR-URB URBAN MARCIN - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAR-URB URBAN MARCIN