Opinie o People on Demand w Gemert

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie People on Demand. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie People on Demand o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o People on Demand w Gemert

Luka Nowy wpis

Jest informacja w internecie, że firma jest zamknięta na stałe, stąd taki spokój.

Paulina Nowy wpis

@Jagoda, piszesz, że nie otrzymałaś wypłaty od People on Demand. Czy jesteś w kontakcie z pracodawcą i wiesz kiedy ją możesz otrzymać? Mogłabyś informować o aktualnym przebiegu tej sprawy?

Jagoda Nowy wpis
@Paulina

Witam dzisiaj wszyscy pracownicy po dostawali po 50 € bo ich ksiegowy poszedl na pogrzeb i ma niby zalobe . Dopiero w poniedziałek maja ponoc wplynac. Z tym ze -50zaliczki -25ubezpieczenie i 98€ mieszkanie nic nikomu nie zostanie oszusci ... @@!!

Czy mógłby ktoś napisać jak się pracuje z agencja w Holandii?

Byku135
@Marek

Masakraaa ! Nie polecam

Rudy

Siema widze ze tez opinie wystawiasz... niech ludzie wiedza ! Zaliczki wyslali ludziom po 50€ (usunięte przez administratora)

Jagoda Nowy wpis

Ja tez nie dostałam wypłaty z tomkiem :////

Paulina

Ostatnie Wasze posty niekorzystnie oceniają People on Demand. Co wpływa na postrzeganie przez Was tej firmy? Opisalibyście całość doświadczenia z nią? Uargumentowane wypowiedzi będą ważne dla wszystkich tych, którzy interesują się rozpoczęciem współpracy z People on Demand.

Czy po rozmowie w People on Demand rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Magda

(usunięte przez administratora) zgłaszam was do SNCU !

Magda

Najgorsze biuro w Nl pracowałam 6 miesiecy . Masakra nie polecam

Paulina

@Waflex czy otrzymałeś potrzebne informacje? Możesz się nimi z nami podzielić?

Waflex

Prosił bym o jakąs opinie na temat pracy przy sortowaniu plastików niewiem w jakiej miejscowosci w holandi... jakie warunki jaka płąca warto jechac czy nie ?? Poważnie prosze o opinie na email wafel8612@poczta.fm

wer

dobrze by bylo jednak tu na tym forum napisac cos na temat warunkow zatrudnienia lub panujacej tam atmosfety

Bartek

Mieszkałem u nich w 2014 r. Ogrzewanie nie dawało rady, po 16;00 brak ciepłej wody w toalecie. Grzebanie w rzeczach podczas naszej nie obecności to norma konserwator Heniu lubi również wyjadać jedzenie z lodówki. Za dojazd do pracy opłata prawie 5 euro codziennie trochę dziwna sprawa. Brak dodatków za pracę zmianową. Wróciłem z większymi długami niż miałem. Nie dostałem ostatnich 2 wypłat. Nie Polecam TERAZ agencja pracy zwie się ,,PEOPLE WORK SERVICE,,

darek

Ja pracowalem tam w 2012 od czerwca. Jak przyjechałem to dostalem szoku. pokoje od 2-4 osobowe. dwie male lodowki. ale przyzwyczailem sie. jak jestes czlowiekiem dla innych to i dla ciebie beda. moze ja trafilem na takich, niewiem. mieszkalem pol roku. zadym nie bylo. kradziezy nie slyszalem. po dwuch w pokoju to lux, wiecej lipa. pamietam tego paprocha udawany slunzak. nie straszny ale kapuje. firma placila wszystko, wakcyjne tez. na platnosci nie nazekalem. najnizsza krajowa + odjecia za miejsce w pokoju, a dojazdy i ubezpueczenie kto chcial to odejmowali. ubezpieczenie dostalem zwrotne w 2014 r. prace rozne lekkie i ciezkie. na hitmetal praca super tylko te "płoty" masakra biegac trzeba. ogolnie firma 1-6 daje 3+ bylo by 4+ ale ten hotel w uden lipa

Andre

Mieszkałem w Uden z naprawdę patologią co uciekła z Polski, jeszcze na pierwszym pietrze mieszkał murzyn co sprzedawał narkotyki i był ordynarny - nie uprzejmy do Polaków lubiał rysować samochody zwłaszcza prywatne. Pijaństwo królowało a zwłaszcza bijatyki bo kradzieżach miedzy sobą.

Bardzo poetyczna odpowiedź, wszystko pięknie aż w (usunięte przez administratora) mięknie.

Luzia

Siema Jak tam Bogdan dalej zapycha kibel gazetami. Obsrany kibel aż po łokcie.

J

Witam.

mloda

Najgorsza firma w Holandii jaka wg istnieje...Tylko wykozystywanie ludzi...Kazdy z tamtąd tylko ucieka

Paaproch

Przy mnie zaden nie wyczymie ja eliminuja kazdego nie wiezysz sproboj jak ni jo to cie verzinc zalatwio.

Polka

Polacy patrzą tam na siebie w pracy (Polak Polakowi wilkiem )podejrzliwie z niechęcią, Holendrzy na Polaków jeszcze gorzej. System zatrudniania w Holandii sprawił że w imieniu prawa powstały getta nienawidzących się Polaków i wystraszonych Holendrów. A (usunięte przez administratora) już niedługo pociągnie bo ten cynk z tej niewietrzonej hali wyżera jego organizm a maski niech wiszą .

al

People on Demand a obecnie inna nazwa People Work servis to firma która zatrudnia fachowców za najniższą stawkę Po potrąceniu mieszkania dojazdu ledwie na jedzenie wystarczy .Warunki pracy zagrażające życiu (obok były hale na których pracowali Holendrzy były to hale wentylowane ludzie chodzili w specjalnych maskach na naszej hali nic nie było maski wisiały ale zepsute, buty ubranie robocze trzeba sobie kupic , nie wiesz jak będziesz chodził do pracy o której godzinie o tym dowiadujesz się z dnia na dzień godziny pracy ruchome raz od 5 rano następny raz 7 rano nigdy nie wiesz ile godzin i kiedy pójdziesz pracować.Warunki mieszkaniowe urągające człowiekowi .Syf kiła i mogiła to najlepsze określenie brud i smród .1 łazienka na 10 chłopa. Piszą ze tygodniówka wypłata a wypłacają po 2 tygodniach pierwszą wypłatę potem czekaj az się zlitują i kolejne pieniądze ci wypłacą, jak brakuje ci na zycie to się możesz u nich zadłuzyc ale to potem kosztuje.

byly murzyn

anonim - 2008-11-29 12:18:49 Dodaj opinie o People on Demand - Holandia, Gemert. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.stanowczo odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o People on Demand - Gemert

People on Demand