BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat

München

Opinie o BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat

wojtek

nie polecam inkasuja 500 za nic, tam gdzie oni wysyłaja to mozna sobie samemu zalatwic, zazwyczaj so to ciezkie prace fizyczne przy zbiorach gdzie pracuje mnustwo ludzi nawet ok 1000 i jest tam duzo rumunow, kiedys wysłali mnie do bordegarten i powiedzieli ze z tym panem nie maja niz wspolnego a ludzi wysyla tu w ciemno i musiałem wrocic do domu bo nie bylo pracy a oczywiscie zaplacilem temu oszustowi 450, tak naprawde wysył ludzie ale puzniej sie nimi nie interesuje, ogolnie jak ktos chce wyjechac do niemiec a nie ma znajomosci i jest przyzwyczajony do ciezkiej pracy to moze jechac do zbiorów np do mahlman, bordegarten, thierman, karsl, erdbeerhof nie pobieraja oplat za zalatwienie pracy

Zostaw opinię o BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO USŁUG SZKOLENIOWYCH I PRACOWNICZYCH Bohdan Pilat