Zakład Produkcji i Handlu Bartex

Paproć

Opinie o Zakład Produkcji i Handlu Bartex

mateusz

Ta firma to totalna porażka, na rozmowie wstępnej konkretne ustalenia a w umowie wszystko inaczej - wynagrodzeni minimalne ustawowe, reszta to premia wg. widzimisię szefa. Atmosfera fatalna, w kilku miejscach pracowałem ale tak porażkowego traktowania pracowników przez właściciela/szefa nigdzie nie doświadczyłem.

huki

wiadomo, że od wyników uzalezniona jest zapewne pensja

paweł

idż zapytaj osobiście ale z tego co wiem to brakuje im ludzi do pracy więc jest szansa

hahaha

napewno nie zarobisz mniej jak minimalna ale jesli jestes osoba sprytna to poradzisz sobie bez watpienia i wtedy od Ciebie bedzie zalezalo ile zarobisz poniewaz praca jest akordowa to jest praca dla ludzi ktorzy naprawde chca pracowac radze sprobowac i tymsamym sprawdzic siebie pozdrawiam

Engel

zgadzam sie w stu procentach, nie polecam tej firmy

MapeT

[usunięte przez moderatora] omijać Bartex [usunięte przez moderatora]

hahaha
@MapeT 12.10.2010 13:00
[usunięte przez moderatora] omijać Bartex [usunięte przez moderatora]

w firmie nie jest tak tragicznie , trzeba sie wywiazywac ze swoich obowiazkow i tyle , jak ktos nie potrafi to ma takie zle zdanie , gdyby bylo tak zle to dlaczego ludzie pracuja tyle lat ? a jesli chodzi o atmosfere to ludzie sami ja stwarzaja, pozdrawiam cala firme

Pozdrowienia dla Kena i Wąskiego

Firmę proponuję omijać bokiem.Płaca kiepska,inne ustalenia są podczas rozmowy o pracę..Co do wypłaty i stanowiska..następnie okazuje się w praniu ,że na umowie jest 700 zł netto(na działalności tzw.jałmużna),Stanowisko-PH,zmienia się w stanowisko agenta.Wypłata uzależniona nie wiadomo od czego..(podobno od wyników ).Atmosfera do[usunięte przez moderatora].Jak władze firmy postępują z ludźmi którzy przepracowali 10 lat..[usunięte przez moderatora]..,bo nie liczy się człowiek..tylko wynik.Wsparcia zero ,zrób wszystko sam.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Zakład Produkcji i Handlu Bartex - Paproć

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji i Handlu Bartex