ID3A

Balgau

Opinie o ID3A

Weronika

Widzę, że wszystkie moje dotychczasowe pytania pozostały bez komentarza. Czy możecie napisać, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Brak aktualnych wieści od pracowników ID3A też może być niepokojący.

Weronika

Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat możliwości zaczepienia się do pracy w sezonie letnim - jak szybko trzeba interesować się wyjazdem, aby na pewno mieć szansę na pracę przez całe wakacje?

Weronika

@Job jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał on naruszać Regulamin Serwisu GoWork.pl

Job

Trudno tu sie czegoś dowiedzieć wiecej bo komentarze znikaja

ser

Praca jak praca. jedni chwala drudzy nienawidza. Praca w polu niezależnie od warunków atmosferycznych. Najniższa stawka godz jaka mozna dostac we francji ok.10 euro brutto na reke. wypłata zawsze na czas na konto. odnosnie ilosci godz do przepracoawnia to z tym róznie bywa ale( usunięte przez administratora ) po10-12 godz albo jest mało pracy tak ze popoludnia trudno do robic. wszystko zalezy od zamowien. Mozna jechac spróbować powalczyc. własciciel firmy spoko ( usunięte przez administratora ). ogólnie mozna tam zyc jak sie siedzi cicho.

Ąaaaaaaaa
@ser 29.03.2017 19:55

A jak.warunki mieszkaniowe? Dużo. a.się. zarobić na.czysto na miesiąc?

Weronika

@Grinch, dlaczego uważasz, że nie warto?

kobra

Simanko wam wszytskim, wyczytałem w intenrcie tylko że jest to firma działająca w Balgau we Francji ale nie bardzo widziałem coś więcej... Waidomo, opini jest trochę, ale to trzeba tak czy siak przez własne sito, bo wiadomo, ludzie piszą różne rzeczy. Ale wracając do tematu, to czym konkretnie zajmuje się id3a?

Grinch
@only 25.03.2015 14:13
z tego co mi się udało dowiedzieć to w Balgau we Francji jest to sklep z warzywami i owocami, także jeżeli chodzi o pracę w tym...

Nie warto

mmmmmmmmmm
@Grinch 29.01.2017 14:39
Nie warto

Można coś więcej na ten temat, dlaczego nie warto?

Duruś

Wszystko to wynika z tego, że zapotrzebowanie na pracowników fizycznych jest większe niż na pracowników kadry zarządzającej. Chociaż niestety często widzi się odwracającą tendencję i przerost osób zarządzających nad pracującymi - swoją drogą ciekawe jak wygląda proces rekrutacyjny u nich, bo może wiele osób przez to nie podejmuje u nich pracy.

Krzysiek

Może jest coś w tym o piszesz @Lico, ale zauważ też prosze, że dla pracowników fizycznych jest coraz więcej pracy niż dla tych umysłowych / biurowych, bo tam jest już przepełnienie. Dlatego jeśli ktoś jest dobry i ma fach w ręku to w pracy też może przebierać i nie jest skazany na jedną bo obecnie fachowcy są w cenie.

Lico

Niestety jeżeli chodzi o pracę fizyczną to nie ma co liczyć na nie wiadomo jakie cuda. Dla większości przedsiębiorców celem głównym jest zysk, a ten osiągany jest przy największej możliwej wydajności. Oczywiście pracownicy w tym fakcie mogą czuć się pokrzywdzeni, ale taka jest brutalna prawda. Za tak kiepskie warunki pogodowe może należałaby się jakaś lepsza kasa, chociaż w to wątpię.

ToJa

@bekenbałer, mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Na jakiej podstawie twierdzisz, że są mało wiarygodni bo zastanawiałem się nad zatrudnieniem w tej branży.

oda do id

mmm
@oda do id 31.03.2014 09:52
http://www.id3a.fr/ - nie znalazłam ich polskiej stronki. mam pytanie - czy oni w ogóle zatrudniają w PL?...

Hej, wyjechałas z id3a? Jak warunki? Polecasz?

lojkjh

dobry zart:-) z tym telefonem komorkowym

KAJA

Witam!! Wybiera sie moze ktos w tym roku na sezon??po ile godz sie tam pracuje i ile sciagaja za mieszanie ?i jakie sa wynagrodzenia?

reder

co nowego w bajecznym id3a?

ja myslę, że jak ktoś kogoś chce obrażać to na pewno pisze z kafejki i nic takim nie zrobimy, szkoda czasu

...

Zastanowcie sie zanim cos napiszecie na kogos bo jest na to przewidziany artykul w kodeksie karnym.i w cale nie jestescie anonimowi jak wam sie wydaje.wasze ip mozna znalesc w kilka chwil a wtedy juz nie bedzie fajnie.

Tak to prawda ,ze w ID3A tak bylo. Obecnie jest super bo osob ktore wyzej umiescily komentarze juz ich w ID3A nie ma. Teraz jest naprawde spokoj. Nikt nie miesz miedzy Polakami bo tych ludzi co to robili juz nie ma.

ITAM
@123 10.02.2010 14:53

WITAM, możesz napisać więcej o warunkach pracy, płacy i mieszkaniowych? Tez zastanawiam sie nad wyjazdem

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .beznadziejna Atmosfera i ludzie tam pracujący są .okropni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?nie mozna Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ..wolne sobvotnie popoludnie. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ...traktowanie ludzi.

Słowa kojarzące się z ID3A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ID3A: Najbardziej nie podobało mi się w ID3A:atmosfera ale nie podobal mi sie [usunięte przez moderatora]!!

Zostaw opinię o ID3A - Balgau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ID3A