Opinie o ID3A w Balgau

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ID3A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ID3A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID3A w Balgau

PRAWDZIWI-SŁAWEK I WIOLA Nowy wpis

Witam pisze by sprostować komentarz który został sfałszowany przez jakąś chorą osobę.Nie wiem kim jesteś ale to już nie ważne ponieważ od teraz zajmie się naszym zgłoszeniem policja i to oni zajmą się sprawą podszywania i fałszowania danych osobowych.A dla jasności żeby pisać jak źle się pracuje w kapuście na polu to trzeba w niej pracować my nigdy nie byliśmy w polu to po pierwsze a po drugie trzymaj się oszuście bo się to nie długo wszystko wyjaśni i poniesiesz za to konsekwencje!!!podpisani prawdziwy Sławek i Wiola!!!!

Serfer Nowy wpis

Nagodziny powinny byc plane 25% 50 itp Tymczasem sa wrzucane w premie za dobra prace

Serfer Nowy wpis

Wyrazilem jedynie swoja opinie zeby ewentualni zainteresowani zastanowili sie przed wyjazdem. Bo grzyb w mieszkaniach nieplacenie nadgodzin i niesamowity smrod codziennie z powodu swiniarni book niekazdemu bedzie pasowac. Poorostu moja opinia niekazdy musi z nia sie zgadzac

Barnaba Nowy wpis

@Serfer Mocno przesadziłeś z taką opinią. Ideałów nie ma ale dla mnie to firma jest spoko!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ID3A? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Serfer

Godziny fatktycznie ucinaja jak tylko sie da. I jesli chodzi o ludzi to duzo gorsi sa co ktorzy tam pracoja niz przyjezdzaja na chwile. O kierownictwie to wogole szkoda pisac katastrofa.

Darek

Praca za granicą daje większą kasę ale trzeba się bardziej skręcać żeby zarobić!!!

ADAM

Nie polecam pracy na salacie nocnej, szef Oktaw powinien leczyć się psychicznie, kończymy pracę na salacie i plewimy i plewimy. Mało godzin. U księgowej godzina ma 100 minut, co miesiąc upierdzielaja nam godziny oprócz godzin odliczonych za mieszkanie i za 10% które zabierają w każdym miesiącu a oddają w ostatnim miesiącu kontraktu. Co do pracy na hangarze nawet dużo godzin robią dziennie, lecz trzeba robić bardzo szybko a przede wszystkim dobrze. Nie ma opierdalania się. Kierownik hangaru jest zjebany, zachowuje sir jakby to była jego firma. Ogólnie przyjeżdża tu sama patologia, bardzo dużo osób po więzieniu itd Nie polecam naprawdę tej firmy to był mój pierwszy i ostatni sezon tu. Jeśli ktoś chce może przyjechać, spróbować ale zetelnie nie polecam.

Stefan

Pewnie tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nie pisze?

Nnn

Jaki jest powód, ze nie polecasz? Czy cos ktoś wie o tej firmie? Jakie warunki tam panują?

Kiniji

Moje sugestie dla ID3A: Nie polecam tam pracy.

@Kiniji

Dlaczego nie polecasz pracy w firmie ID3A? Czy są jakieś konkretne powody, że masz takie zdanie na temat firmy? Może zechciałbyś w takim razie powiedzieć coś więcej na temat warunków tam panujących - można dorobić sobie z nadgodzin?

Nnn
@Kiniji

Jaki jest powod, ze nie polecasz? Czy cos ktos wie o tej firmie? Jakie warunki tam snują? Itd.

Olga

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Kiniji
@Olga

Oj mamy mamy

Weronika

Widzę, że wszystkie moje dotychczasowe pytania pozostały bez komentarza. Czy możecie napisać, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Brak aktualnych wieści od pracowników ID3A też może być niepokojący.

Weronika

Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat możliwości zaczepienia się do pracy w sezonie letnim - jak szybko trzeba interesować się wyjazdem, aby na pewno mieć szansę na pracę przez całe wakacje?

Weronika

@Job jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał on naruszać Regulamin Serwisu GoWork.pl

Job

Trudno tu sie czegoś dowiedzieć wiecej bo komentarze znikaja

ser

Praca jak praca. jedni chwala drudzy nienawidza. Praca w polu niezależnie od warunków atmosferycznych. Najniższa stawka godz jaka mozna dostac we francji ok.10 euro brutto na reke. wypłata zawsze na czas na konto. odnosnie ilosci godz do przepracoawnia to z tym róznie bywa ale(usunięte przez administratora) po10-12 godz albo jest mało pracy tak ze popoludnia trudno do robic. wszystko zalezy od zamowien. Mozna jechac spróbować powalczyc. własciciel firmy spoko (usunięte przez administratora). ogólnie mozna tam zyc jak sie siedzi cicho.

Ąaaaaaaaa
@ser

A jak.warunki mieszkaniowe? Dużo. a.się. zarobić na.czysto na miesiąc?

Weronika

@Grinch, dlaczego uważasz, że nie warto?

kobra

Simanko wam wszytskim, wyczytałem w intenrcie tylko że jest to firma działająca w Balgau we Francji ale nie bardzo widziałem coś więcej... Waidomo, opini jest trochę, ale to trzeba tak czy siak przez własne sito, bo wiadomo, ludzie piszą różne rzeczy. Ale wracając do tematu, to czym konkretnie zajmuje się id3a?

only
@kobra

z tego co mi się udało dowiedzieć to w Balgau we Francji jest to sklep z warzywami i owocami, także jeżeli chodzi o pracę w tym miejscu dla obywateli z naszego kraju to polega ona zapewne na zbieractwie w okresie wakacji. Teraz tylko trzeba dojść do osób które z nimi już wyjeżdżały... powiedzcie czy warto?

Grinch
@only

Nie warto

mmmmmmmmmm
@Grinch

Można coś więcej na ten temat, dlaczego nie warto?

Duruś

Wszystko to wynika z tego, że zapotrzebowanie na pracowników fizycznych jest większe niż na pracowników kadry zarządzającej. Chociaż niestety często widzi się odwracającą tendencję i przerost osób zarządzających nad pracującymi - swoją drogą ciekawe jak wygląda proces rekrutacyjny u nich, bo może wiele osób przez to nie podejmuje u nich pracy.

Krzysiek

Może jest coś w tym o piszesz @Lico, ale zauważ też prosze, że dla pracowników fizycznych jest coraz więcej pracy niż dla tych umysłowych / biurowych, bo tam jest już przepełnienie. Dlatego jeśli ktoś jest dobry i ma fach w ręku to w pracy też może przebierać i nie jest skazany na jedną bo obecnie fachowcy są w cenie.

Zostaw merytoryczną opinię o ID3A - Balgau

• Jak się pracuje w ID3A?

Zobacz opinie na temat firmy ID3A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ID3A?

ID3A