Omaplast Sp. zo.o.

Zelów

Opinie o Omaplast Sp. zo.o.

mlekot

Tragedia, 3 zmiany, najniższa krajowa,zero premii i dodatków. Nic tam nie działa dobrze łącznie z kierownikiem :P .Najgorzej opłacana praca w jakiej pracowałem, zdzierają z pracownika ile się da i jak się da :(

Pracowałem tam. Najniższa krajowa, a do tego system czterobrygadowy, w sezonie brakuje pracowników, ciężko również o urlop. Wszystko jest tam robione jak najniższym kosztem po czym są częste awarie sprzętu i przez to nakład dodatkowych obowiązków. Jedyny plus to chyba tylko że zimą jest ciepło i praca w miarę lekka, ale bardzo nudna.

Twoja opinia na temat firmy Omaplast Sp. zo.o. może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Omaplast Sp. zo.o. - Zelów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omaplast Sp. zo.o.